Coronavirus: اتریش توقف قطار با ایتالیا بیش از COVID-19 نگرانی

اتریش متوقف ترافیک راه آهن در یک مسیر با ایتالیا پس از دو مسافر بودند و فکر آلوده با کوروناویروس. اتریش امور خارجه شرکت راه آهن گفت: DW که قطار متوقف شده اند “تا اطلاع ثانوی.”

یکشنبه, اتریش, متوقف, برخی از قطار اتصالات در مرز خود را با ایتالیا — با مقامات گزارش داد که دو مسافر که احتمالا مبتلا به کروناویروس جدید متوقف شد در مرز.

دولت راه آهن شرکت ÖBB تایید DW که قطار از طریق کلید برنر متوقف شده است “تا اطلاع ثانوی” با راه آهن متوقف ترافیک در هر دو جهت.

“هیچ بیشتر ایتالیایی قطار در حال برنامه ریزی برای رفتن از طریق برنر امشب” این شرکت گفت: در بیانیه ای گفت: ارسال به DW.

اتریش وزارت کشور در بیانیه ای گفت که قطار در سوال شده بود سفر از ونیز به جنوب شهر مونیخ. ایتالیایی مقامات هشدار داده خود را در اتریش همتایان در مورد دو نفر برگزاری نمایشگاه علائم تب در قطار.

“بیشتر روش در حال حاضر در حال بحث با هم با مقامات ایتالیایی,” وزارت کشور گفت:, و اضافه کرد که این قطار در حال حاضر متوقف شده در خاک.

آلمانی مسافران بنا به گزارش ها درگیر

دو مسافر که برگزاری نمایشگاه علائم معتقد بودند به زنان با خبرگزاری DPA در گزارش با استناد به یک ÖBB سخنگو.

این سخنگو گفت که این دو جدا از دیگر مسافران در یک بخش از قطار.

اتریش وزیر کشور کارل Nehammer گفت که مقامات را ملاقات روز دوشنبه برای بحث در مورد اینکه آیا اتریش باید به برقراری مجدد کنترل مرز با ایتالیا.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمان امیدوار به شامل COVID-19

ایتالیا جنگ شیوع

ایتالیایی مقامات مبارزه شده است شامل جدید coronavirus COVID-19 کشور در حال حاضر ورود به سیستم بیش از 150 نفر.

دولت در حال حاضر بسته بدترین آمار در مناطق شمال کشور از جمله ونتو و لمباردی مناطق.

دو روز گذشته از حوادث ونیز معروف جهان در جشن های کارناوال خاموش نامیده می شدند در روز یکشنبه نگرانی در مورد شیوع.

مقامات هنوز یافت نمی شود تعیین منبع شیوع بیماری در جنوب ایتالیا.

“ما [در حال حاضر] و حتی بیشتر نگران چرا که اگر ما می توانیم پیدا کردن ‘بیمار صفر” و سپس آن را به معنی ویروس است و حتی بیشتر از همه جا از ما فکر” رئیس منطقه ونتو لوکا Zaia گفت.

نگرانی از گسترش ویروس در جای دیگر درخواست ترکیه و پاکستان به بستن مرزهای خود را با ایران در روز یکشنبه پس از مرگ و میر وجود دارد افزایش به هشت.

بیش از 2400 نفر در سراسر جهان فوت کرده اند با توجه به COVID-19 پس از ویروس پدید آمده در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته است.

rs/aw (dpa رویترز)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>