Coronavirus: بازارهای سهام آسیا مبارزه

بازار در سراسر آسیا شاهد سقوط به عنوان سرمایه گذاران رکود اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

بازارهای سهام آسیا موفق به حفظ دستاوردهای اولیه روز پنج شنبه.

پس از یک شروع امیدوار کننده سهام کاهش یافت و در هنگ کنگ به سرزمین اصلی چین و ژاپن و استرالیا و کره جنوبی به عنوان نگرانی در مورد یک coronavirus ناشی از رکود اقتصادی بزرگ شد. استرالیا در بانک مرکزی همچنین کاهش نرخ بهره را 0.25% — پایین ترین تا کنون برای مقابله با این تحول اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در همین حال بازار سهام در فیلیپین از سر عملیات در روز پنج شنبه پس از 2 روز توقف نگرانی سرمایه گذاران در مورد قریب الوقوع رکود است.

ادامه مطلب: Coronavirus: فیلیپین تعلیق معاملات در بورس

فیلیپین بورس باز 12.4 درصد پایین تر منجر به توقف 15 دقیقه در تجارت است. پس از انجام معاملات از سر گرفته این شاخص بیشتر کاهش 25% تبدیل شدن به بزرگترین داخل بعد از دست دادن برای بورس در سه دهه.

فیلیپین تا به حال متوقف معاملات روز سهشنبه تبدیل شدن به اولین کشور در جهان برای انجام این کار در پرتو رشد coronavirus بیماری همه گیر.

قیمت نفت نیز آمار گرفته اند به کمترین سطح خود از سال 2002. قیمت فعلی نفت خام از $21 در هر بشکه رسید. نفت نیز تحت تاثیر مداوم قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

بازار اروپا همچنان به nosedive

بازارهای سهام اروپا کاهش یافت بیشتر در روز چهارشنبه با وجود کشورهای تزریق میلیاردها دلار به عنوان بخشی از بسته های مشوق برای مقابله با نگرانی که coronavirus همه گیر خواهد پرتاب جهان را به رکود است.

پان-شاخص Stoxx 600 دیدم 4 درصد افت کرده و در انتهای بسته شدن در حالی که فرانکفورت را DAX 30 کاهش یافت 5.56% به 8,441.71. پاریس CAC 40 شیرجه 5.94% و میلان تضعیف اطراف 1.27%. لندن معیار شاخص FTSE 100 کاهش یافته است 4.05% به 5,080.58 امتیاز در پایان روز.

کشورها به دنبال عظیم اروپا اقدامات محرک اقتصادی

بازار رکود نشان داد که سری های اخیر اطلاعیه بسته های محرک از کشورها در سراسر جهان موفق به جبران coronavirus گلایه.

“از آنچه ما می بینیم از بازار واکنش گسترده پولی و مالی اقدامات مستقر هستند و فکر نمی شود به اندازه کافی برای جلوگیری از اقتصاد از غوطه وری را به رکود اقتصادی” Swissquote Bank تحلیلگر Ipek Ozkardeskaya گفت: فرانسه آژانس خبری AFP.

ادامه مطلب: Coronavirus: آنچه که در کشور انجام می دهند برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی

آلمان اعلام کرده بود €1 میلیارد دلار (1.1 میلیارد دلار) در اعتباری برای کسب و کار و شرکت ها از تمام اندازه ها از طریق دولت خود را متعلق به KfW بانک توسعه کسب و کار.

جنوب ایالت بایرن متعهد یک صندوق به ارزش €10 میلیارد دلار و اجازه دادن به دولت های محلی برای خرید سهام در متزلزل شرکت ها برای جلوگیری از insolvencies.

بازار رکود در سراسر آسیا و آمریکا

آبشار در اروپا در روز چهارشنبه به دنبال ضرر و زیان در آسیا که در آن شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافت 3.8% به پایین آخرین دیده می شود در سال 2016. MSCI جهانی شاخص سهام کاهش یافته است 1%.

ما آتی سهام بودند تا آنجا که 4 درصد کمتر و ضربه روزانه خود را در حد کم و تنها یک روز پس از S&P 500 با افزایش 6% و Dow Jones با افزایش 5.2%.

S&P 500 با کاهش حدود 30% در حالی که شاخص Dow به پایین ترین سطح خود از سال 2016.

“افزایش 1000 در داو چیزی است که شما ببینید تنها در طول یک بحران مالی است. آن است که نشانه خوبی نیست” گفت: Nomura اوراق بهادار با درآمد ثابت استراتژیست Tomoaki Shishido.

NYSE به حرکت به تمام برقی تجاری

بازار بورس نیویورک (NYSE) اضافه شده به نگرانی های مالی در روز چهارشنبه اعلام کرد این امر به طور موقت خود را طبقه تجاری پس از دو نفر تست مثبت برای coronavirus — حرکت به جای همه-تجارت الکترونیکی شروع و در روز دوشنبه.

NYSE به حالت تعلیق در باز اعتراض تجاری و طبقه کارگزار سفارشات اما قول داد به باقی می ماند عملکردی با وجود بسته شدن آن طبقه تجاری.

این نوسانات قیمت را ترک کرده اند فعالان بازار تمایلی به پرش به عقب به بازار کاهش حجم معاملات.

هستم mvb/rs (AP, AFP رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>