Coronavirus: بازارهای سهام آسیا مبارزه با وجود بانک مرکزی اروپا همه گیر بسته

بازارهای آسیا کاهش یافت و پس از باز کردن با وجود دستاوردهای اولیه پس از بانک مرکزی اروپا اعلام کرد عظیم خرید ا

توسط PATRIS-FUN در 29 اسفند 1398

بازارهای آسیا کاهش یافت و پس از باز کردن با وجود دستاوردهای اولیه پس از بانک مرکزی اروپا اعلام کرد عظیم خرید اوراق قرضه برنامه. در ضمن بورس نیویورک گفت: این امر حرکت تمام فعالیت های تجاری آنلاین.

بازارهای سهام آسیا موفق به حفظ دستاوردهای اولیه روز پنج شنبه با وجود این بانک مرکزی اروپا (ECB) اعلام راه اندازی از €750 میلیارد دلار ($820 میلیارد دلار) اورژانس باند خرید طرح.

پس از یک شروع امیدوار کننده سهام کاهش یافت و در هنگ کنگ و ژاپن و استرالیا و کره جنوبی به عنوان نگرانی در مورد یک coronavirus ناشی از رکود اقتصادی رشد.

قیمت نفت نیز آمار گرفته اند به کمترین سطح خود از سال 2003. قیمت فعلی نفت خام از 25 دلار در هر بشکه رسید. نفت نیز تحت تاثیر مداوم قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است.

بازار اروپا همچنان به nosedive

بازارهای سهام اروپا کاهش یافت بیشتر در روز چهارشنبه با وجود کشورهای تزریق میلیاردها دلار به عنوان بخشی از بسته های مشوق برای مقابله با نگرانی که coronavirus همه گیر خواهد پرتاب جهان را به رکود است.

پان-شاخص Stoxx 600 دیدم 4 درصد افت کرده و در انتهای بسته شدن در حالی که فرانکفورت را DAX 30 کاهش یافت 5.56% به 8,441.71. پاریس CAC 40 شیرجه 5.94% و میلان تضعیف اطراف 1.27%. لندن معیار شاخص FTSE 100 کاهش یافته است 4.05% به 5,080.58 امتیاز در پایان روز.

کشورها به دنبال عظیم اروپا اقدامات محرک اقتصادی

بازار رکود نشان داد که سری های اخیر اطلاعیه بسته های محرک از کشورها در سراسر جهان موفق به جبران coronavirus گلایه.

"از آنچه ما می بینیم از بازار واکنش گسترده پولی و مالی اقدامات مستقر هستند و فکر نمی شود به اندازه کافی برای جلوگیری از اقتصاد از غوطه وری را به رکود اقتصادی" Swissquote Bank تحلیلگر Ipek Ozkardeskaya گفت: فرانسه آژانس خبری AFP.

ادامه مطلب: Coronavirus: آنچه که در کشور انجام می دهند برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی

آلمان اعلام کرده بود €1 میلیارد دلار (1.1 میلیارد دلار) در اعتباری برای کسب و کار و شرکت ها از تمام اندازه ها از طریق دولت خود را متعلق به KfW بانک توسعه کسب و کار.

جنوب ایالت بایرن متعهد یک صندوق به ارزش €10 میلیارد دلار و اجازه دادن به دولت های محلی برای خرید سهام در متزلزل شرکت ها برای جلوگیری از insolvencies.

بازار رکود در سراسر آسیا و آمریکا

آبشار در اروپا در روز چهارشنبه به دنبال ضرر و زیان در آسیا که در آن شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافت 3.8% به پایین آخرین دیده می شود در سال 2016. MSCI جهانی شاخص سهام کاهش یافته است 1%.

ما آتی سهام بودند تا آنجا که 4 درصد کمتر و ضربه روزانه خود را در حد کم و تنها یک روز پس از S&P 500 با افزایش 6% و Dow Jones با افزایش 5.2%.

"افزایش 1000 در داو چیزی است که شما ببینید تنها در طول یک بحران مالی است. آن است که نشانه خوبی نیست" گفت: Nomura اوراق بهادار با درآمد ثابت استراتژیست Tomoaki Shishido.

NYSE به حرکت به تمام برقی تجاری

بازار بورس نیویورک (NYSE) اضافه شده به نگرانی های مالی در روز چهارشنبه اعلام کرد این امر به طور موقت خود را طبقه تجاری پس از دو نفر تست مثبت برای coronavirus — حرکت به جای همه-تجارت الکترونیکی شروع و در روز دوشنبه.

NYSE به حالت تعلیق در باز اعتراض تجاری و طبقه کارگزار سفارشات اما قول داد به باقی می ماند عملکردی با وجود بسته شدن آن طبقه تجاری.

فیلیپین به طور موقت به حالت تعلیق در بازار سهام عملیات در روز سه شنبه, تبدیل شدن به اولین کشور در جهان به تعطیل آن بازارهای مالی در هنگام وقوع. تجارت از سر گرفته و یک روز بعد.

این نوسانات قیمت را ترک کرده اند فعالان بازار تمایلی به پرش به عقب به بازار کاهش حجم معاملات.

هستم mvb/rs (AP, AFP رویترز)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب