Coronavirus: اتحادیه اروپا مرزها بسته مرزی کارگران احساس درد

اتحادیه اروپا در حال بسته شدن مرزها و افزایش چک های بهداشتی مرزی کارگران برای مبارزه با گسترش coronavirus. شدید کمبود نیروی کار در بخش صنایع انتظار می رود اگر قرنطینه اقدامات افزایش یافته است.

سوئیس و اسلوونی بسته اند برخی از مرزهای خود را با ایتالیا به عنوان همسایه جنوبی در تلاش برای کنترل بدترین شیوع کروناویروس در خارج از آسیا است. دولت ایتالیا قرار داده شده کل کشور در مستند میان افزایش مرگ و میر — در حال حاضر 827 مردم — و بیش از 12000 عفونت COVID-19.

اثرات ایتالیا شدیدی اقدامات به طور طبیعی بودن احساس در سراسر کشور. اما نگرانی در حال رشد است برای ده ها هزار نفر از مرزی کارگران که در سفر بین اتحادیه اروپا و ایالات و رو ورود و خروج از محدودیت های است که می تواند آنها را قادر به کار یا بازگشت به خانه به خانواده خود را.

“وجود دارد بسیاری از مردم که در یک مکان هستند اما واقعا نگران به بازگشت وجود دارد چرا که آنها ممکن است گیر برای چندین هفته یا ماه” گونترام ولف مدیر مستقر در بروکسل اقتصادی فکر می کنم تانک Bruegel گفت: DW.

ادامه مطلب: Coronavirus آخرین: آلمان گزارش پنجم مرگ از COVID-19

در حالی که ایتالیا معاف مرزی کارگران از مستند اتریش و اسلوونی معرفی یک مطلب ممنوعیت ورود از جنوب بدون یک گواهی پزشکی. در حال حاضر سوئیس به شدت متوسط قراضه که تهدید طولانی مدت تاخیر در جاده و راه آهن اختصاص دادهاند. چند ثانویه گذرگاه های مرزی بسته شده اند. برخی از سیاستمداران در سوئیس, ایالت تیچینو, نهفته است که به طور مستقیم در مرز با ایتالیا خواستار ممنوعیت کامل مردم از ورود از جنوب.

همه باید اثبات اشتغال

این اقدامات جدید انتظار می رود به تاثیر برخی از 60-70,000 مسافران که بین ایتالیا و اتریش و تعداد مشابهی که سفر بین سوئیس و ایتالیا هر روز. بسیاری از آنها شغل با درآمد بالا در بانک های خصوصی و بیمارستان های ساخت و ساز و کارخانجات. اما دیگران مستقل و یا کار غیر قانونی و لازم نیست که اجازه کار یا کتبی اثبات کار خود را. سوئیس نیز می بیند اعداد بزرگ به این کشور از فرانسه و آلمان و دیگر کشورهای اروپایی با تعداد بالا از عفونت.

ایتالیا و در عین حال متکی بر بسیاری از کارگران از شرق اروپا برای کمک به کارکنان بیمارستان و مراقبت از خانه ها و سوپر مارکت ها. به عنوان کارکنان خط مقدم رفتن بیمار و یا قرار داده شده در قرنطینه این کشور چهره های بالقوه کمبود بحرانی کارگران اگر مرزها بسته برای هر طول زمان.

“کمبود بهداشت حرفه ای و برای سن مراقبین یک پدیده جدید نیست. با توجه به این که نزدیک به 24 درصد از ایتالیا با جمعیت بیش از 65 تقاضا برای این نوع از کارگران در حال حاضر بالا” گفت: Isilda مارا یک اقتصاددان در وین موسسه بین المللی مطالعات اقتصادی.

بیشتر بخوانید: بانک مرکزی تغییرات به حالت بحران به عنوان coronavirus گزش اقتصاد منطقه یورو

و به عنوان coronavirus گسترش در سراسر اروپا و حتی بزرگتر از مرز کارگران — مانند 200,000 مردم زندگی در بلژیک و آلمان و فرانسه که به لوکزامبورگ رفت و آمد روزانه — همچنین می تواند نهفته باشد. با توجه به اتحادیه اروپا تخمین می زند برخی از 1.47 میلیون نفر اقامت در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا اما در یکی دیگر از. در حالی که بسیاری از موقعیت و فرصت برای کار از خانه به عنوان coronavirus شیوع بدتر بسیاری از نقش ها همیشه نیاز به کارمند وجود داشته باشد.

حمایت قانونی از دست رفته

مرزی کارگران همچنین ترس از عدم حمایت قانونی از محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده و با توجه به شیوع. “بر خلاف غیبت به دلیل بیماری و عدم توجه به مرز بسته است نه تحت پوشش هیچ گونه بیمه خواهد بود و به شرکت های مناسب برای جلوگیری از پرداخت حقوق” Hilmar اشنایدر مدیر اجرایی موسسه از زايمان اقتصاد مستقر در شهر بن آلمان گفت: DW.

با وجود نخست وزیر ایتالیا Guiseppe کونته اصرار دارد که هیچ کس نمی خواهد از دست دادن شغل خود به دلیل coronavirus تبعیض نیز رشد ترس در میان بسیاری مرزی کارگران بر این باورند که مردم محلی خواهد بود اولویت را به حفظ شغل خود را اگر یک شرکت نیاز به معرفی موقت یا دائم اخراج. چند اقتصاددانان پیش بینی کرده اند در مقیاس بزرگ کاهش شغل در سراسر اروپا به عنوان شرکت های سود nosedive.

“نزدیک به دو سوم از مرزی کارگران مشاغل که نیاز به کم یا ثانویه در سطح آموزش و پرورش بنابراین این گروه بیشتر در معرض خطر است [به اخراج],” مرا گفت: DW.

کسانی که به خانه بازگشت خطر حامل ویروس با آنها و خود انزوا خواسته است که می تواند تاخیر در بازگشت خود را به کشوری که در آن کار می کنند.

این محدودیت نه محدود به ایتالیا, همسایگان. آلمان به شدت مرز چک در مرز خود را با فرانسه به دلیل یک خوشه از coronavirus موارد در گراند Est منطقه است.

لهستان و جمهوری چک و اسلواکی نگران آن است که آلمان در چهارمین شماره از عفونت در اروپا را تجدید مرز چک. نخست وزیر چک Andrej بابیان گفت: محدودیت خواهد بود تحمیل شده بر 13 خطر کشورها از جمله کشورهای اتحادیه اروپا. مرزی کارگران معاف هستند که بان کی مون در حال حاضر اگر آنها می تواند به اثبات اشتغال خود در یک کشور دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>