Coronavirus: کمتر توسعه یافته کشورهای اتحادیه اروپا بیشتر مستعد ابتلا?

مقامات بهداشتی می گویند coronavirus وضعیت در مورد اما اصرار مردم به وحشت نیست. که ممکن است آسان تر از انجام گفت. برخی کشورهای اروپایی ممکن است بهتر مجهز برای مقابله با این بیماری بیش از دیگران است.

به عنوان نگرانی های رشد که coronavirus (COVID-19) شیوع توسعه می تواند به یک بیماری همه گیر ظهور بیشتر و بیشتر موارد در اروپا می اندازد تا سوال از نحوه آماده قاره است که برای مقابله با این بیماری است.

در نگاه اول به نظر می رسد اتحادیه اروپا و به ویژه در مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) بوده و پیشگیرانه در مقابله با این ویروس وجود های اخیر در ایتالیا و فرانسه و دیگر کشورهای اروپای غربی.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه ECDC گفت: DW که کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کسانی که در منطقه اقتصادی اروپا “باید در یک سطح از آمادگی که باید حمایت از تلاش های خود را برای مبارزه با تهدید و همچنین همه گیر آمادگی برنامه های است که می تواند فعال شود” ملی مقامات بهداشتی.

با توجه به این که غنی تر از کشورهای بسیار توسعه یافته پزشکی زیرساخت در محل شما فرض است که آنها بهتر قرار گرفته و برای مقابله با شیوع بیماری از فقیر و کمتر توسعه یافته کشور اروپایی است.

آفریقا بیشتر از یک نگرانی از رومانی

اما این لزوما درست است. نگاهی به رومانی ، وجود دارد در حال حاضر در حدود 1.3 میلیون رومانی مشغول به کار در ایتالیا. بسیاری از کسانی که به احتمال زیاد به بازگشت به کشور خود به عنوان ویروس تدابیر گرفتن آن به خصوص در شمال ایتالیا مناطق. شما خواهد بود برای روشن فکر که رومانیایی دولت منابع و قابلیت های ممکن است با تصویب جمع اوری داده شده اقتصادی کشور و مشکلات زیرساخت های.

اما این مورد نیست.

“حتی در اوایل فوریه دولت بود سفارش حفاظت از چرخ دنده ها و آزمایش ظرفیت در محل [برای آماده شدن برای رومانی جابجایی]” می گوید: Menno Douwe de Jong استاد ویروس شناسی بالینی با گروه میکروب شناسی پزشکی در دانشگاه آمستردام.

ادامه مطلب: نظر: Coronavirus همه گیر است که در آستان ما

آدرین Rashford که منجر سازمان بهداشت جهانی/اروپا آمادگی, آمادگی و ظرفیت سازی تیم می گوید که برنامه ریزی خوب است کلید به جای یک کشور قدرت اقتصادی به تنهایی. “برای کشورهای در حال آماده شدن و مقابله با شیوع بیماری است و نه فقط یک سوال از درآمد آن را در مورد هماهنگی و ارتباط خوب با جامعه” او گفت: DW از طریق ایمیل.

در واقع de Jong می گوید که رومانی کمتر از یک نگرانی به او “از تقریبا کل قاره آفریقا” با وجود پروژه های آماده (پلت فرم برای آمادگی در برابر (دوباره) در حال ظهور بیماری های همه گیر) که ده جونگ درگیر است که راه اندازی شده اند که قادر به عمل به سرعت در این رویداد از یک بیماری همه گیر مانند ابولا.

A map of Africa showing the countries where the risk of coronavirus is high

ایتالیا به عنوان یک آزمون مورد برای اتحادیه اروپا ؟

یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در اتحادیه اروپا است, ایتالیا. به عنوان de Jong اشاره می کند این است که “بدیهی است که منابع محدود کشور است.” آن را فقط نشان می دهد او می گوید که این یک مشکل دشوار است که مسئولیت رسیدگی به. “ما همه در هشدار برای موارد بر اساس مورد تعاریف و اپیدمیولوژیک لینک کلیک کنید. وجود دارد یک خوشه.”

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا, بحران مرکز نظارت بر شیوع کروناویروس ارائه می دهد کمک به چین

برای درک بهتر و ارائه های مالی و فنی و پزشکی حمایت حاوی ویروس مشترک که/ECDC تیم در حال حاضر بر روی زمین در ایتالیا. دکتر آندریا آمون های ECDC مدیر گفت: در کنفرانس مطبوعاتی در رم در روز چهارشنبه که ارزیابی خوشه در ایتالیا خواهد ارائه اطلاعات حیاتی در “آنچه در آن به معنی برای دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.” در همان زمان او تاکید کرد که این وضعیت ممکن است از کشوری به کشور است. مشترک ماموریت کمک خواهد کرد که به “آماده شدن برای حالات دیگر در جای دیگر در ایتالیا و اروپا است.” همکاری نزدیک با مقامات ملی, او گفت:, اجازه می دهد کارشناسان به خیاط خود را برای کمک به نیازهای خاص یک کشور است.

آدرین Rashford مشتاق است که برای برطرف کردن ممکن است تصور غلط است که بیشتر کشورهای توسعه یافته داده می شود درمان ترجیحی در نظر کمک کند. “چه کسی آماده است تا به حمایت همه کشورهای عضو در صورت درخواست. البته وجود سطوح مختلف نیاز و سطوح مختلف خطر اما همه کشورهای در حال توسعه برنامه های مربوطه خود را از طریق استراتژیک آمادگی و پاسخ برنامه [برای جدید کروناویروس] بنابراین منابع متمرکز هستند که در آن آنها مورد نیاز است و که در آن شکاف شناسایی می شوند.”

Data visualization looking at coronavirus compared to other viruses

در بسیاری از راه های ایتالیا دیده می شود به عنوان یک آزمون مورد برای جهانی واکنش اضطراری ظرفیت. در سخنرانی خود در کنفرانس مطبوعاتی در رم, اتحادیه اروپا, کمیسیون بهداشت و درمان استلا Kyriakides گفت که “زمان واقعی تبادل اطلاعات و هماهنگی اقدامات [کشورهای] بسیار مهم هستند به صورت موثر و منسجم پاسخ.” واگرا روش او گفت: باید اجتناب شود.

مقايسه پاسخ به شیوع بیماری سارس و MERS — دو مربوط coronaviruses — در سال 2002 و 2012 به ترتيب به نظر می رسد که درس های آموخته شده است از نظر شفافیت و ارتباطات است. که یک کلید توسعه می گوید: de Jong. “من فکر می کنم بهتر است آمادگی حداقل وجود دارد بیشتر ارتباطات — شروع با چین, واضح است که یک مسابقه متفاوت است در سال 2002 زمانی که سارس پدید آمده است. شده است وجود دارد بسیاری از باز بودن از چینی ها که بسیاری کمک کرده است. اگر ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد و سپس ما می تواند هر چیزی را انجام دهید.”

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>