Coronavirus: آیا کشورهای آفریقایی انجام بیش از حد یا خیلی کم ؟

به عنوان گسترش COVID-19 سرعت در آفریقا و دولت در حال اجرای سختگیرانه تر اقدامات لازم برای مهار این بیماری همه گیر. در کشورهای جنوب صحرای آفریقا رواندا گرفته منجر اعمال کامل مستند.

رواندا مستند فرستاده و مردم را به دیوانگی خرید. اگر چه برنامه ریزی شده به دو هفته گذشته بسیاری از رواندا فکر می کنم این اقدامات طولانی مدت خواهد شد. همانطور که در حال حاضر رواندا 19 تایید موارد COVID-19 هندوها در شرقی آفریقا است.

این مستند شامل بسیاری از کسب و کار تلقی می شود غیر ضروری است. این حرکت باعث گسترده در نگرانی و عدم اطمینان در میان رواندا در مورد چگونه آنها را مدیریت برای تغذیه خانواده خود را.

پاتریشیا Uwineza یک مادر تنها که اجرا می شود یک سالن مو در کیگالی. “من هنوز به مذاکره با بانک به نگه دارید اما در خانه ما در حال حاضر در حال اجرا از مواد غذایی,” او گفت: DW. “به عنوان یک مادر تنها, من باید برای ارائه یک خانه از چهار نفر بنابراین شما می توانید تصور کنید که چگونه سخت این وضعیت در حال تبدیل شدن است.”

Kagame: قهرمان یا تبه کار است ؟

این تعطیلی نیز تهدید به ترک بسیاری از مردم بیکاری در یک کشور که در آن اشتغال است که عمدتا غیر رسمی. یکی دیگر از نتیجه خاموش شده و ذخیره کردن مواد غذایی اساسی کالاهای اساسی که منجر به افزایش قیمت.

کیگالی واکنش نشان داد و با سفارش معامله گران به فروش تنها مقدار مواد غذایی مورد نیاز برای یک روز در هر فرد پس از در نظر گرفتن اقدامات لازم برای حفظ و فروشندگان از قیمت درآوردن.

رئیس جمهور پل Kagame اقدامات در حال تقسیم مردم در سراسر آفریقا. در Facebook, DW آفریقا پیروان او را بستود به عنوان تعیین کننده و تخطئه او را به عنوان یک دیکتاتور در برابر اندازه گیری.

دولت های آفریقایی از آنگولا به زیمبابوه گرفته اند مراحل مشابه اگر چه نه به عنوان رادیکال. بسیاری از کشورها ممنوع مکان گردهمایی توقیف مدارس و کلیساها و مساجد و میله و بسته فرودگاه. چهل و پنج قاره را 54 سازمان ملل در حال حاضر تحت تاثیر قرار.

در کشورهای جنوب صحرای آفریقا عفونت پیشی گرفتن از 1000 روز دوشنبه صبح. کشورها تا کنون در امان جدید کروناویروس مانند اوگاندا اریتره آنگولا و موزامبیک در گزارش خود موارد بیش از آخر هفته. در آفریقای جنوبی تعداد موارد تایید شده به ضرب گلوله به برخی از 400 روز دوشنبه. در همان زمان و میر ناشی از COVID-19 شروع نصب به عنوان زیمبابوه گزارش داد که برای اولین بار کشنده مورد.

Doctors in protective gear at a hospital in Harare, Zimbabwe (Reuters/P. Bulawayo)

زیمبابوه گزارش اول خود را COVID-19 مرگ و میر در 23 مارس سال 2020

آفریقا آمادگی برای pandemic

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که آمار رسمی احتمال را منعکس نمی کند ، آژانس او همچنین ابراز نگرانی کرد که بهداشت ضعیف شهری و ازدحام و عدم فشرده-واحد مراقبت از تجهیزات و کارکنان آموزش دیده می تواند مانع هر پاسخ.

یک سال 2016 تجزیه و تحلیل توسط شرکت رند ایالات متحده فکر می کنم تانک داشت که از 25 کشور جهان که بیشتر در معرض شیوع بیماری های عفونی, 22 در آفریقا.

در مالاوی سلامت کارگران نگران کمبود ظرفیت برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر. در حال حاضر بیمارستان بزرگ و متراکم هستند. در Kamuzu بیمارستان مرکزی در لیلونگوه وجود دارد چهار فرزند برای هر تخت.

ڈنگہ مٹھی یک مدافع بهداشتی گفت: DW آفریقا که مگر سریع اقدامات گرفته شد و بیمارستان ممکن است به نوبه خود به پرورش زمینه را برای بیماری است. “باید این ویروس های قومی و مذهبی در این کشور به این معنی که بسیاری از مردم در حال رفتن به قرارداد آن” او هشدار داد.

در آفریقای جنوبی و رئیس جمهور سیریل Ramaphosa انتظار بود برای رسیدگی به این کشور دوشنبه شب در اقدامات بیشتری برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. پس از برخی اقدامات محدود کننده در حال حاضر در محل قرار داده در هفته گذشته بالا وجود دارد حدس و گمان است که یک ملی مستند قریب الوقوع است.

این کشور تا کنون گزارش 402 عفونت. وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت که “در نهایت [عفونت] می تواند تا 60 درصد از جمعیت است.”

Security guards in Lagos | Coronavirus | Temperaturmessung (DW/F. Facsar)

نیجریه اولین تایید coronavirus مورد یک مرد ایتالیایی که تست مثبت در لاگوس در پایان ماه فوریه

در یک جناح و یک نماز

غنا دولت اعلام کرده است یک ملی روزه و نماز در روز چهارشنبه 25 مارس به مقابله با گسترش ویروس. در یک سطح عملی آن بسته به تمام مرزها در روز یکشنبه. برخی از Ghanaians انتقاد هر دو حرکت می کند گفت: کشور نیاز به یک هماهنگ بحران برنامه ریزی و روزه و نماز و بسته شدن مرزهای آن قطع نمی شود.

در تانزانیا شکست توسط دولت به جلسات مذهبی ایجاد کرده است یک رسوایی واقعی به خصوص پس از رئیس جمهور جان Magufuli تشویق گردهمایی با درخواست از مردم برای دعا. Magufuli خود را با حضور در مراسم مذهبی در روز خود را در کشور گزارش 12 coronavirus موارد است.

دیگر آفریقایی رئیس جمهور در حال حمله برای احترام به خود و مقررات. آنگولا بسته هوا و زمین و دریا و مرزهای. اما در روز شنبه رئیس جمهور جاو lourenço از حضور در مراسم تحلیف رئیس جمهور نامیبیا حقه Geingob. او گفته تلویزیون دولتی که خود را وجدان روشن بود. “من نمی دهد به عنوان مثال بد به آنگولا” او نگهداری می شود و اضافه کرد که او فرمان سمت چپ اتاق برای شرایط فوق العاده.

Nasra Bishumba (کیگالی) و Chimwemwe Padatha (لیلونگوه) کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>