Coronavirus تست آنتی بادی و ایمنی گواهینامه ها: اخلاقی و علمی مشکل ساز

در برخی از نقاط اروپا و آمریکا, مصونیت گواهی بر اساس COVID-19 آنتی بادی آزمایش شده اند تبلیغ به عنوان یک راه برای پایان دادن به مستندات و مردم بازگشت به کار. اما کارشناسان هشدار می دهند دولت ممکن است اقدام بیش از حد به زودی.

کشورها در سراسر جهان در حال تقاضاهای مصرانه برای یک استراتژی خروج به عنوان اقتصاد عقب ماندگی و بیکاری به شدت افزایش میان خود COVID-19 مستندات. در واقع اتریش در حال حاضر شروع به استراحت برخی از محدودیت ها و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است که انتظار می رود به اعلام روز چهارشنبه که برخی از مغازه ها و بازگشایی مدارس ممکن است تحت شرایط سخت.

حتی در سخت-آمار اسپانیا و ایتالیا که در آن عفونت و مرگ و مير تنها به آرامی رو به کاهش, دولت در حال برنامه ریزی چگونه به سرعت آنها می تواند به تسکین خود را به میلیون ها نفر از شهروندان تحمل مالی و روانی بار بیش از یک ماه از اجتماعی فاصله.

یک مکانیسم برای بازگشت به حالت عادی است که شناور در ایتالیا و آلمان و آمریکا است به موضوع به اصطلاح “گواهی ایمنی” به افرادی که بهبود از رمان coronavirus با استفاده از آنتی بادی آزمایش است که تنها در حال توسعه بوده و در ایتالیا و چین برای چند هفته. این اجازه می دهد “سالم” مردم را به بازگشت به کار و حرکت آزادانه.

این ایده شده است به خصوص محبوب در ایتالیا, که در آن در حال حاضر استفاده قرار گرفته در برخی از مناطق در شمال. روستای Vo’ در منطقه ونتو خدمت به عنوان الهام بخش برای برخی از; تست از هر townsperson نگه داشته و همه گیر به طور کامل تحت کنترل است. رئیس ویران منطقه لوکا Zaia است که عمده طرفدار یک گواهی طرح به عنوان رهبر یکی دیگر از ویروس کانون: ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو.

‘نشانه ای از نا امنی در جامعه’

این طرح هم از نظر علمی و اخلاقی مورد بحث و کارشناسان هشدار داده اند که گواهی ایمنی می تواند نشانه ای از رهبران آماده به پرش تفنگ در پایان مستندات.

دکتر مارتین Schnell, استاد فلسفه اجتماعی و اخلاق در بهداشت و درمان در آلمان دانشگاه ویتن/هردکه, هشدار داد که چنین پیشنهاد شد “نشانه ای از نا امنی در جامعه است.”

Schnell گفت که ضربه پشت این ایده قابل فهم بود: “تصور کنید که شما در حال نشستن در ترافیک شما احساس می کنید بسیار متفاوت است اگر شما می دانید که آن را به پایان خواهد رسید و در 20 دقیقه در مقابل زمانی که شما می دانید چیزی … ما می خواهم به دانستن آنچه که ما در حال انجام کاری برای, و هنگامی که آن به پایان خواهد رسید. در حال حاضر ما نمی دانیم یا نه.”

او بیشتر شک و تردید از امکان استفاده از گواهی ایمنی در شهرهای کوچکتر که در آن هر کس می داند که یکی از دیگری. خطر ایجاد خشم در اصل توسط تقسیم جامعه به دو گروه که در آن یک مجاز است برای رفتن در مورد زندگی عادی خود و دیگر نه می تواند بسیار مضر به جامعه همبستگی” است که نگه داشتن جامعه با هم در لحظه.

“از سوی دیگر شما نمی توانید نابرابر چیز مساوی” و گواهی ایمنی می تواند در تئوری بود “فقط” راه حرکت رو به جلو است.

اما Schnell برجسته یکی از بزرگ نکته: طرح “تنها می تواند از نظر اخلاقی اگر شما در حفظ و تمام دیگر اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود مانند ایستاده 1.5 متری از هم جدا و یا با پوشیدن ماسک برای محافظت از هر دو سالم و آسیب پذیر است.” این می تواند بسیار دشوار است برای انجام این کار در حالات خاص مانند حمل و نقل عمومی بسیاری از مردم استفاده از دست به کار شدن.

In Barcelona Red Cross workers hand out masks to public transport users (Reuters/N. Doce)

در بارسلونا صلیب سرخ کارگران دست از ماسک برای کاربران حمل و نقل عمومی. اجتماعی فاصله می تواند در فضاهای سربسته مانند اتومبیل های مترو.

بازگشایی بیش از حد سرعت ؟

Schnell به سوال به نام حکمت قصد دارد از کشورهایی مانند اتریش و آلمان به بازگشایی تا به سرعت. در حالی که وجود دارد نیاز به دانستن زمانی که ترافیک به پایان خواهد رسید و این امر می تواند بیشتر مسئول به ارائه اصولی طرح بر اساس نقاط عطف خاص او توضیح داد. یک مثال منتظر است تا R0 عفونت رای کمتر از 1 معنی هر فرد آلوده کمتر از یک فرد دیگر. چنین یک طرح در تضاد با تماس به صورت یک تقویم تاریخ بر اساس راش تمایل به راه اندازی مجدد مضطرب اقتصاد.

اگر دولت عقب محدودیت های اضافه شده Schnell تنها به به اجرای دوباره آنها را دوباره در چند هفته یا یک ماه به دلیل دوم شیوع این می تواند خطر “بحران دموکراسی است.”

“رهبران سیاسی نیاز به ارائه یک سناریو محتمل برای شل شدن محدودیت” به جای یک موقع یک “یا خطر از دست دادن تمام اعتبار خود” Schnell گفت.

در واقع چین به تازگی ثبت شده بیشترین میزان افزایش در عفونت های جدید در شش هفته. با وجود اینکه در ابتدا quelled عمده موج همه گیر شهروندان از بازگشت از خارج از کشور آورده اند موارد با آنها.

این نقاط به طور بالقوه زودرس طبیعت از بسیاری از طرح های پیشنهادی در مورد نحوه بازگشایی جامعه از جمله تست آنتی بادی و ایمنی گواهینامه.

ادامه مطلب: آنچه زندگی است مانند در پست-مستند ووهان?

آنتی بادی: بیش از حد بسیاری از ناشناختهها

علاوه بر این اگر چه موفق آنتی بادی آزمایش شده اند, در ایتالیا و آلمان و چین اجماع در جامعه علمی است که هنوز, هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها به عنوان به چگونه بدن بهبود از یک COVID-19 عفونت است. شده اند وجود دارد گزارش در چین و ژاپن و ایتالیا از بیمارانی که در حال غلبه بر ویروس ها و سپس تبدیل به دوباره آلوده.

علاوه بر این مطالعات انجام شده در چین و ایتالیا نشان داده اند که بیماران مختلف نمایشگاه سطوح مختلف آنتی بادی برای مبارزه با ویروس با برخی از داشتن هیچ یک در همه است که بسیاری از مردم ممکن است دور دیگر به نیروی تازه یافتن از معمولی تا دو هفته.

کارشناسان همچنین گفت: نشریه تجارت دانشمند وجود دارد که عمده مشکلات با یک معامله بزرگ از انبوه COVID-19 مطالعات مرتبط در حال حاضر ریختن به مجلات پزشکی برای قبل از انتشار و تنها بسیاری از virologists در دسترس هستند برای انجام بررسی همکار. با تقاضای بسیار زیاد برای ایجاد پیشرفت, مقالات گزارش پزشکی واقع زمانی که آنها حتی نمی شده کارشناسی و یا انتخاب برای انتشار است.

در میان بسیاری از چیزهایی که دانشمندان هنوز مطمئن شوید که چه مدت طول می کشد ایمنی و آیا برخی از بهبود افراد سطح بالا به اندازه کافی از آنتی بادی برای مبارزه با این coronavirus بار دوم ساخت آنتی بادی آزمایش و ایمنی گواهینامه های محتمل به عنوان استراتژی خروج.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر