کروناویروس و بی خانمان: واشنگتن خطرات مردم در حال مرگ در جمعی پناهگاه’

مردم بدون خانه به خود قرنطینه و بدون به طور منظم دسترسی به بهداشت هستند مردها به قرارداد coronavirus. به عنوان موارد آمار شهر نیویورک پناهگاه طرفداران در سی هشدار در مورد این شهر بی خانمان.

همه ما شنیده چه کاری انجام دهید برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس: شستن دست های خود را به طور منظم در خانه بمانند و در صورت امکان دور ماندن از جمعیت های بزرگ و نگه داشتن یک فاصله امن. اما اگر خانه خود را در یک چادر و بدون آب در حال اجرا? و یا اگر شما فقط می توانید یک وعده غذای گرم و یک سقف بالای سر خود را در یک پناهگاه که در آن تخت بسته بندی شده با هم در تنگ محله? این واقعیت دشوار رو به افراد بی خانمان.

در 2019 در واشنگتن دی سی منطقه شهری تا به حال حدود 9,800 بی خانمان ساکنان با توجه به مطالعه انجام شده توسط متروپولیتن واشنگتن شورای دولت. تعداد نوسان تا حد زیادی و نمی تواند پایین دوخته دقیقا. یک چیز قطعی است اما: تعداد زیادی از مردم بدون سقف بیش از سر خود روبرو هستند و حتی بیشتر به چالش از شیوع کروناویروس.

آمریکا سازمان ملی اتحاد برای پایان دادن به بی خانمانی متحده در وب سایت خود را که “افراد دچار بی خانمانی شامل بسیاری از افراد مسن اغلب با ترکیبات معلول ساکن در جمع امکانات و یا در unsheltered مکان های با دسترسی ضعیف به بهداشت.” Coronavirus مطلب ادامه می دهد: “سن و سلامت فقیر و ناتوانی و شرایط زندگی آنها را به شدت در معرض بیماری است.”

مشاوره برای بی خانمان ها از طریق تلفن

کهربا هاردینگ است یک وکیل با واشنگتن حقوقی درمانگاه برای بی خانمان که در آن افراد بی خانمان و یا کسانی که تهدید به بی خانمانی می تواند برای کمک به. صدای او می شود متحرک در هنگام مکالمه تبدیل به مشکلات مشتریان خود را در حال حاضر مواجه است. “من متاسفم” او می گوید: بر روی گوشی “شما می توانید بگویید که من از خانه کار می کنند در حال حاضر, بنابراین من صحبت های زیادی وقتی کسی از من می پرسد این است.”

از جمعه واشنگتن حقوقی درمانگاه عامل شده است در یک دفتر خانه تنها بر اساس. وکلای خود را به نوبت با اورژانس شیفت در دسترس است که دور ساعت در حالی که همه دیگر به طور کلی تماس روت مناسب کارشناس حقوقی برای این موضوع است.

“ما معمولا در دیدار با مردم که در آن آنها را در در پناهگاه بی خانمان و یا در روز برنامه” هاردینگ می گوید. “اما آن برنامه لغو شده است و این پناهگاه ها تنها به افرادی که باید وجود داشته باشد.” در علاوه بر این به تدریس خصوصی در خانه خود را که وکلا نیز تماس با مشتریان سابق برای دیدن اگر آنها می تواند کمک به هیچ وجه در طول این زمان دشوار است. اما برخی از چیزهایی که بدست راحت تر در طول coronavirus بحران به عنوان به خوبی.

بوروکراسی کمتر در زمان بحران

خانواده هایی که به دنبال پناهگاه در مواقع اضطراری پناهگاه بی خانمان راه اندازی ویژه برای آنها معمولا باید برای مقابله با تعداد زیادی از نوار قرمز است. قبل از آنها می توانید محل آنها را به ارائه شناسه اثبات اقامت در دولت که در آن آنها به دنبال سرپناه یک لیست از مکان های خود را از محل اقامت برای دو سال گذشته و خیلی بیشتر — و پس از آن هنوز هم اغلب به اشتباه رد هاردینگ توضیح می دهد.

اما در حال حاضر این اورژانس خانواده پناهگاه در حال انجام phone مصرف با هیچ اسناد و مدارک مورد نیاز است. “سوال من در حال حاضر این است که: چرا شما این همه وقت؟”

واشنگتن اتخاذ کرده است برخی از اقدامات برای جلوگیری از بیشتر مردم از از دست دادن خانه های خود را در coronavirus بحران است. یکی از بزرگترین گام است یک مهلت قانونی برای اخراج. هیچ کس می تواند پرتاب کردن به خیابان در طول بهداشت عمومی اورژانس مقرر و توسط شهردار موریل Bowser خود.

اما این کافی نیست, کارشناسان می گویند. اجاره از مردم دریافت کمک دولت نیز باید پرداخت شود. “به عنوان چیز ایستاده صاحبخانه می تواند به اخراج خانواده ها برای عدم پرداخت اجاره به عنوان به زودی به عنوان اورژانس بهداشت برداشته است, می گوید:” هاردینگ. “و از آنجا که بسیاری از مردم در حال از دست دادن درآمد خود را در حال حاضر ما خواهید دید یک افزایش بزرگ در تعداد خانواده های بی خانمان پس اضطراری برداشته شده است.”

یک فرد می تواند ‘گسترش آن به همه در پناهگاه’

در شهر نیویورک coronavirus رسیده پناهگاه بی خانمان. از روز شنبه وجود دارد که هفت مورد در پناهگاه های مختلف.

هاردینگ در مورد این ویروس گسترش در واشنگتن امکانات نیز هست. “برخی از پناهگاه در اینجا تخت تختخواب سفری سهم مردم محله های زندگی و حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد و پایین تر [استانداردهای] پاکیزگی.”

او شکایت می کند که وجود دارد نه به اندازه کافی تست در ایالات متحده و می گوید که هر کس در یک گروه پر خطر مانند همسر بی خانمان با شرایط از پیش موجود باید آزمایش می شود. “اگر ما تا به حال خوب تست سیستم توانستیم کسانی که این ویروس بلافاصله می گوید:” هاردینگ.

“اما زمانی که کسی سرفه هنگامی که فرد در بیمارستان بستری و آزمایشات مثبت آنها در حال حاضر گسترش آن به همه در پناهگاه.” که هاردینگ بزرگترین نگرانی برای هفته آینده: “مردم در حال مرگ در جمعی پناهگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>