کروناویروس و اتحادیه اروپا: ملت در مقابل اتحادیه ؟

کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حال فشار دادن به جلو با یک جانبه اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش coronavirus — و بلوک است که دیگر نشستن در صندلی راننده. همکاری متفاوت به نظر می رسد در دوره ای از بیماری همه گیر.

این اتحادیه اروپا را در بازار داخلی است که اجازه می دهد تا برای حرکت آزاد کالا و سرمایه خدمات و نیروی کار. و یا به جای آن بود — در این مرحله دیگر وجود دارد در آن آشنا فرم. هر چند اتحادیه اروپا اجازه می دهد برای مرزها به دوباره بنا بین کشورهای عضو به شدت تعریف شده و در شرایط اضطراری قرار بر این بود که همیشه چنین تصمیم گیری ساخته شده بود به عنوان یک واحد.

اما با گسترش سریع coronavirus و هر یک از اعضای دولت نگران است که از آن خواهد شد آینده به تسلیم شدن به این بیماری همه گیر برخی از اعضای یک جانبه دوباره به راه افتادند کنترل مرز. برخی مانند لهستان را بسته مرزها به طور کامل. دیگران را معرفی ممنوعیت سفر قرار داده و محدودیت در صادرات کالاهای پزشکی.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz شکایت در روز چهارشنبه است که وقتی وضعیت رو جدی همبستگی نیست کار در اروپا — هر چند در همین راستا دولت نیز معرفی یک جانبه اقدامات است.

بیشتر بخوانید: Coronavirus نیروهای رهبران اتحادیه اروپا به وزن گزینه های ملی

کمیسیون نمی تواند نگه دارید تا

برای محدود کردن گسترش ویروس ما نیاز به همکاری با یکدیگر و سرعت عمل رئیس شورای اروپا چارلز میشل گفت: به تازگی در حالی که رئیس جمهور از کمیسیون اروپا, Ursula von der Leyen اصرار داشت که مهر و موم از مرزها باید بر اساس توافق دو طرف پس از کشورهای عضو در حال حاضر عمل یک جانبه. اتحادیه اروپا گیر کرده است بازی گرفتن — است که راه بلوک به معنای تابع است.

دفاع از تصمیم آلمان برای بستن مرزهای خود به وزیر کشور Horst Seehofer گفت که کسانی که عمل نمی کند و در همه آنها “گناه.” او و بسیاری از همکارانش فکر می کردند که اتحادیه اروپا شد مصرف بیش از حد طولانی برای دستیابی به یک سیاست مشترک و در حال حاضر هیچ سیاستمدار می خواهد به متهم از اقدام در زمان.

نه تنها ترافیک مسافری آمده نزدیک به توقف کامل در اتحادیه اروپا اما ترافیک کالا نیز کاهش قابل توجهی پایین. کامیون در حال حمایت کردن در گذرگاه های مرزی. به عنوان کارخانه های تعطیل فقط در زمان عرضه زنجیره ای در معرض خطر ابتلا به ترک خوردگی اگر آنها در حال حاضر شکسته شده است. این واقعیت که کارگران که رفت و آمد در سراسر مرزهای گیر هستند و در کشور کمک نمی کند.

ادامه مطلب: آنچه در بانک مرکزی coronavirus اضطراری همه گیر طرح ؟

Ursula von der Leyen addresses EU leaders by teleconference earlier this week.

Ursula von der Leyen آدرس رهبران اتحادیه اروپا با تلفنی در اوایل این هفته.

کشورهای عضو را به همکاری

Von der Leyen معتقد است, برای بسته شدن مرزهای خارجی اتحادیه به منظور شل کسانی که بین کشورهای عضو است. همان منطق را می توان مورد استفاده برای کنترل مهاجرت غیر قانونی — تنها در صورتی که مرزهای خارجی هستند به شدت ای اداره می تواند فرد عضو اجتناب از پلیس خود را به مرزهای داخلی.

در اوایل این هفته von der Leyen را به جلو یک پیشنهاد است که اتحادیه اروپا مرزهای خارجی بسته شود برای 30 روز بود که مورد تایید همه منطقه شنگن کشورهای عضو است. کمیسیون اروپا تبدیل شده است فروتن در صورت coronavirus. روز چهارشنبه سخنگوی گفت که “همبستگی اعتماد متقابل و همکاری صمیمانه باید راهنمای ما اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.” این دستورالعمل “نه لزوما تماس برای لغو داخلی کنترل مرز.”

در حالی که بازار داخلی این کمیسیون ناب دستور آن است که کشورهای عضو که مسئول سیاست های بهداشتی. این روشن بود که بحران ایتالیا و آلمان و فرانسه در اعمال محدودیت بر صادرات از ماسک محافظ به طوری که آنها خود را به اندازه کافی. آلمان در حال حاضر آغاز شده ارسال ماسک به ایتالیا دوباره.

این کمیسیون به نوبه خود وظیفه تضمین این که همه کشورهای عضو برای دسترسی به تجهیزات ضروری مانند حفاظت از ماسک های هواکش و تست کیت.

یک سوال از پول

به عنوان یک رکود بافندگی — با تعطیلی کارخانه ها و ياوه بازار — کشورهای عضو به دنبال اتحادیه اروپا برای ارائه کمک های مالی. هیچ کس را فراموش کرده است, بحران مالی سال 2008 زمانی که بانک مرکزی اروپا (ECB) رئیس جمهور رئیس بانک مرکزی اروپا گفت که “هر آنچه در آن طول می کشد” انجام می شود برای حفظ یورو. تعيين باید همین کار را در حال حاضر. در شب چهارشنبه بانک مرکزی اروپا اعلام €750 میلیارد بیماری همه گیر اضطراری خرید برنامه (PEPP) و گفت که خرید از بخش عمومی اوراق بهادار ادامه خواهد حداقل تا پایان سال است. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز استقبال حرکت می کند.

اما فقط به عنوان آن را در اوج بحران یورو بانک مرکزی اروپا منتقدان از جمله مارکوس Ferber, یک عضو ارشد پارلمان اروپا از حزب مردم اروپا که اشاره کرد که حتی بزرگترین خرید برنامه می تواند تعمیر شکسته زنجیره تامین. او افزود که بانک مرکزی اروپا نباید عبور از محدودیت در تامین مالی پولی و اصرار داشت که این برنامه باید در پایان به محض این که اقتصاد در حال بهبود است.

European Central Bank president Christine Lagarde addresses a news conference on the outcome of the meeting of the Governing Council.

رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد آدرس یک کنفرانس خبری در نتیجه نشست.

بیشتر بخوانید: مرکل: Coronavirus آلمان است که بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دو

آلمانی Die Linke, سیاستمدار, Fabio De Masi مخالفت کرد و گفت که بانک مرکزی اروپا برنامه پیشنهادی بود و نه بلند پروازانه به اندازه کافی. او با نام جدید “coronavirus وام” برای جلوگیری از این بحران یورو.

هر دو در حال فکر کردن در مورد پست-coronavirus عصر اما د Masi نتیجه بسیار متفاوت است. او فکر می کند که میلیونرها و میلیاردرهای باید مشمول مالیات بیشتر به منظور کمک به کاهش بدهی های عمومی پس از بحران.

بلندی رکود اقتصادی می تواند به یک بحران بزرگ مالی. کلمنس Fuest رئیس Ifo موسسه تحقیقات اقتصادی در مونیخ, ترس از بازگشت از بحران بدهی اروپا و تشدید نزاع بین کشورهای عضو در مورد نحوه مبارزه با آن است.

با توجه به عدم همبستگی میان کشورهای عضو به نظر می رسد که کمی خوب می تواند از چنین یک سناریو برای اروپا است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>