Coronavirus: 14 روز در قرنطینه دستور داد برای پکن عودت

در سفارشات از پکن هر کسی از بازگشت به پایتخت باید به قرنطینه برای 14 روز و یا در معرض خطر مجازات است. مقامات چینی همچنین گفت: بیش از 1700 کارکنان بیمارستان تبدیل شده اند آلوده و شش فوت کرده اند.

هر کسی از بازگشت به پکن باید برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز و یا در معرض خطر مجازات است. این اقدامات جدید دستور داده شد توسط سرمایه ویروس پیشگیری کار گروه و اعلام شده توسط رسانه های دولتی چین اواخر روز جمعه.

این گروه هشدار داده وجود خواهد داشت عواقب حقوقی برای کسانی که نمی مطابق با خودخواسته 14 روز در قرنطینه. آن را نداد در مورد نحوه جداسازی به اجرا گذاشته خواهد شد و یا چه مجازات خواهد بود.

مقامات چینی نگران هستند که COVID-19 ممکن است گسترش یافته و به عنوان مهاجران بازگشت به شغل خود را در شهرستانها و یا استانهای دیگر بعد از یک مدت طولانی قمری تعطیلات سال جدید.

مرگ و میر می رسد 1,500

آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان مرگ و میر رسیده 1,500 پس از هوبئی استان در کمیسیون بهداشت تایید 139 بیشتر مردم مرده بود.

کمیسیون بهداشت و درمان از مرکز چینی استان, کانون شیوع همچنین فاش 2,420 تازه موارد از COVID-19 گونه نیمی از این تعداد از روز قبل.

ادامه مطلب: Coronavirus مهار در اروپا کار ‘تا کنون در اروپا و آلمان Spahn

تجدید نظر به تشخيص دیدن چهره های افزایش

این هفته دیدم مقیاس اپیدمی افزایش قابل توجهی پس از مقامات در هوبئی استان, کانون شیوع تغییر معیارهای خود را برای احراز موارد است.

بیماران مبتلا به “بالینی تشخیص داده می شود” از طریق ریه تصویربرداری در حال حاضر گنجانده شده است, در علاوه بر این به کسانی که نشان داده اند تا مثبت پس از تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی اضافه کردن هزاران نفر از بیماران جدید به هوبئی را عفونت و ارقام.

اکثر عفونت و مرگ و میر شده است در هوبئی اما عفونت اعداد نیز در حال افزایش در سراسر جهان است. اولین مورد گزارش شده در مصر در روز جمعه و آن را برای اولین بار تشخیص در آفریقا است.

kmm,jsi/اس ام اس (خبرگزاری AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>