پخت و پز در قرنطینه با بالا آشپز میزبان Padma Lakshmi به معنی مزه بسیاری از کشورها

Once روزمره جنبه های زندگی ما می تواند در حال حاضر احساس می کنید مانند بالا-مفهوم چالش ها فکر مخرب تلویزیون واقعیت نشان می دهد تولید کنندگان. دوستیابی بدون اینکه قادر به لمس شبیه به عشق کور است. مانورهای رندانه برای چند کنسرو کالا در فروشگاه مواد غذایی در مقایسه با سوپر مارکت رفت و برگشت. و تلاش برای طبخ بیش از زوم چت تصویری با Padma Lakshmi احساس می کند مانند یک Quickfire چالش در بالا آشپز امی و برنده نشان می دهد که لاکشمی میزبانی برای بیش از یک دهه است.

که نشان می دهد پخش بسیار پیش بینی all-star season در حال حاضر این برنامه شامل بهترین رقبا از سال گذشته است. اما به جای ترویج این سری لاکشمی گیر کرده است در خانه او مانند بقیه از ما. او شده است با پر کردن او زمان فیلمبرداری محبوب در خانه پخت و پز Instagram ویدئوها با دخترش. “تلویزیون fetishizes مواد غذایی می گوید:” لاکشمی. “عشق ما را به معطل در این عکس ها از گوشت گاو کوبه. این لحظه امیدوارم در بازگشت به خانه پخت و پز. لوبیا به دنبال زیبا سکسی در حال حاضر،”

من می خواهم به طبخ با لاکشمی بیش از زوم اما هماهنگی مواد تشکیل دهنده ما کار غیر ممکن است: در نیویورک تحویل مواد غذایی باید در دستور روز پیش و حتی پس از آن برخی از مواد غذایی از انبار خواهد شد. بنابراین من تماشای لاکشمی کوک, نگاهی به یادداشتهای فراوانی و بعد از آن سعی کنید به تکرار نتایج در صفحه اصلی.

این بیماری همه گیر است رانندگی مردم در داخل و به آشپزخانه خود را. جستجوهای گوگل به صورت آنلاین کلاس آشپزی به ضرب گلوله توسط یک عامل از 15 از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل. بررسی های اخیر از شرکت بازاریابی شکارچی یافت که 54 درصد از مردم در حال پخت و پز بیشتر از قبل از همه گیر و 75 درصد می گویند که آنها احساس اعتماد به نفس بیشتری در آشپزخانه. فقط بیش از نیمی از افراد مورد مطالعه گفتند که برنامه ای برای کوک بیشتر در خانه حتی یک بار اجتماعی فاصله به پایان می رسد. برای اثبات نگاه هیچ بیشتر از رسانه های اجتماعی که در آن آشپز خانه در حال پرستاری خود خمیر ترش شروع به نرمی به عنوان نوزادان و تبادل راهنمایی در مورد چگونه به رشد جدید ساقه پیازچه از لامپ در یک شیشه.

این علاقه نوظهور در پخت و پز خانه رانده شده خستگی و ضرورت است. اما در زمان عدم اطمینان پیدا کنیم و خودمان را به طور فزاینده ای کشیده به یقین از پخت و پز در یک لحظه از هرج و مرج: این بتن حقیقت است که اگر من دیدن حباب در خمیر کلوچه از آن زمان به تلنگر کلوچه.

لاکشمی هم پیدا کرده است یک حس کنترل در طول قرنطینه: او می تواند در تماس مستقیم با طرفداران او بدون فیلتر های معمولی از تلفن های موبایل. او را قرنطینه شخصیت بسیار گاه به گاه بیشتر از جلا میزبان بالا آشپز طرفداران معمولا ببینید. در نشان دادن او به نظر می رسد هرگز به نشت سس در او معصوم, jumpsuits و چهره پوکر در حالی که مزه غذا شناخته شده است به ارسال کنندگان به وحشت. اما در خانه او آشپز در خواب, گاهی, بدون مو که ناشی از جزئی هم بزنید در توییتر. لاکشمی در پاسخ cheekily توسط لایه بندی دو بند در بالای هر یک از دیگر برای او ویدئو بعدی. “من عینک یک سینه بند برای این زوم تماس” او به من می گوید خنده. به طور کلی, هر چند, پاسخ به فیلم مثبت بوده است. “پخت و پز در یک موشی تی شرت است که بدیهی است که بسیار متفاوت از من چگونه به نظر می رسد در تلویزیون به من داده است این اعتماد به نفس است که من مسئول سرنوشت خودم,” او می گوید.

برای ما اجتماعی دور درس پخت و پز, لاکشمی انتخاب یک ظرف گیاهی شامل, کدو, سبز, فلفل, زنجبیل, فلفل, برگ کاری و یک تعداد انگشت شماری از ادویه جات ترشی جات مانند زیره و دانه خردل که موجب هندی طعم. آشپزخانه مسلما بسیار بزرگتر از معدن و در یک نقطه او تست گران هدیه ای از یک دوست: یک زنجیره-mail دستکش طراحی شده برای جلوگیری از کاهش هر چند آن را ثابت می کند بد برای آوردن فلفل. “من می دانستم که آن را بیش از حد خوب درست باشد,” او می گوید جای خود غلت بزنید آن را کنار بگذارید. اما به عنوان وعده داده شده ظرف آسان است به تکرار. در واقع این خیلی ساده است که من تردید از نتایج تا زمانی که من آن طعم و تحقق بخشیدن به کار و ادویه جات ترشی جات انجام می دهند برای بالا بردن کدو.

لاکشمی کشف و ضبط شده است این لحظه به تبلیغ در مورد هند طعم. آشپزی, او می گوید نمی رسوخ سازمان غذا صحنه و در عین حال مانند آن را در بریتانیا که در آن جمعیت هند بزرگتر است. “فرهنگ هند دارای لحظات کوچک در مکان های عجیب و غریب. مانند مدونا است که به یوگا بنابراین همه ما به یوگا” لاکشمی می گوید. “و من در Instagram که هر کس با استفاده از زردچوبه [در دستور العمل های خود را] در حال حاضر ؟ چیزهای که باعث می شود من بخندی. من bullsh-t متر می رود.” لاکشمی پیش بینی هندی, مواد غذایی تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای محبوب در سراسر جهان به عنوان همه ما اینچ نزدیک به گیاهخواری برای سالم ماندن و محدود کردن اثرات زیست محیطی ما. هنگامی که او را قضاوت در بالا آشپزاو مصرف بیشتر به رژیم غذایی وگان.

خود توصیف “latchkey بچه” لاکشمی آموخته به طبخ زود است. متولد در دهلی زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ برای یک طلسم در اوایل دوران کودکی تا زمانی که او مادر است که تا به حال سمت چپ سمی رابطه با پدر و مهاجرت به شهر نیویورک در یک پرستار ویزا–او به ارمغان آورد به المهرست ملکه در سن 4. لاکشمی به وقایع تاریخ با سختی: یک تجاوز جنسی به عنوان یک کودک و یک بزرگسال ناتوان کننده رنج می برند درد ناشی از اندومتریوز تشخیص داده نشده. پخت و پز به طور مداوم در خدمت به عنوان یک پناهگاه.

او تاسیس خود را واجد fides: قبل از بالا,آشپز او میزبان یک نمایش در شبکه غذایی و او پس از انتشار دو کتاب آشپزی به علاوه مواد غذایی متمرکز خاطرات با عنوان , عشق, از دست دادن, و آنچه ما را خوردند. اما مردم باید انتخابی خاطرات و اغلب تمرکز بر چند دیگر زندگینامه جزئیات: که او شروع به او را در چشم های عمومی به عنوان یک مدل پس از آن که سلمان رشدی را پس از آن به عنوان یک زن که طعم غذا در تلویزیون اما نمی کوک بر روی آن. او تلاش جدی گرفته شود به عنوان یک غذای نویسنده است. “من یک قهوه ای زن در تلویزیون مشغول به کار در یک کشور که در آن بسیاری از مردم نمی در نظر من آمریکا به دلیل خنده دار من و یا نام راه من,” او می گوید. “من صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای من در تلاش برای جا به چه خمیر دندان ریخته و یا با لباس زیر فروشگاه می خواستم. در این نقطه من بیمار از تلاش برای ایجاد همه مبارک.”

به عنوان او شده است خانههای گلی خالی او اولویت را در قرنطینه–”من نیاز به می گویند هیچ به همه چیز”–اعمال نفوذ جدید ارتباط با طرفداران برای حمایت مهاجر تجربه افزایش یافته است به بالای لیست. سه سال پیش او تصور نشان می دهد که در آن او را دیدار جوامع مهاجر در سراسر ایالات متحده با استفاده از مواد غذایی به عنوان یک “اسب تروا” به بررسی سیاست های مهاجرت. فقط در مورد هر شبکه منتقل بشه تا بعد از او می خواهم در حال حاضر داده می شود تا بر روی ایده Hulu بیت.

در اولین قسمت از طعم و مزه ملت اکران در ژوئن 19, سفر او به ال پاسو به صحبت کردن آشپز که رفت و آمد از مکزیک به تگزاس هر روز برای کار در یک taqueria که متعلق به سفید مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که نگرانی های در مورد چگونگی ساخت یک دیوار را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را. نشان می دهد میریزد نور بر روی اغلب unheralded آشپز. “مواد غذایی روند در امریکا,” او می گوید: “قطره ای از بالا نه پایین. افراد مشغول به کار در بهترین آشپزخانه ها در امریکا در حال قهوه ای مردم است.” رستوران ها اغلب قرض گرفتن ایده های خود را و طعم و آنها را کمی از اعتبار.

مهاجران هستند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر تعطیلی رستوران. و حتی به عنوان لاکشمی قهرمانان پخت و پز خانه با آموزش پیروان چگونه به ماست و برنج و او نگران است که در مورد جامعه. بسیاری از مکان های لاکشمی بازدید در او نشان می دهد او نگرانی ممکن است وجود دارد در پایان سال است. او در حال کار با جیمز ریش بنیاد در یک برنامه ارائه امداد رسانی کمک های مالی اما این سازمان نمی کند که تقریبا به اندازه کافی پول برای تحقق بیش از 4000 برنامه های آنها را دریافت و فقط در چند ساعت اول راه اندازی. “آن را مانند یک آتش” او می گوید. “شما باید به تمیز کردن و بازسازی و امیدوارم که حداقل این دوده است بارور زمین در برخی از راه.”

این به نظر می رسد در مارس 18 سال 2020 موضوع از زمان.

نوشتن به Eliana Dockterman در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>