دقیقا به همین دلیل بود Eminem انجام در اسکار در این سال ؟

این سوال در ذهن همه است که او به طور ناگهانی نشان داد تا در نیمه راه از طریق چهار جایزه اسکار برای یک ظاهر تصادفی عملکرد “خود را از دست بدهند” از 8 Mile. Eminem خود را در حال حاضر باز کردن در مورد عملکرد که اشتباه ملت به توضیح انواع آن را با هم آمدند و به خاطر او انجام نمی هنگامی که او برنده جایزه اسکار بهترین ترانه اصلی در سال 2003.

“من نیمه نمیفهمد شاید از آنجا که من یک شانس برای انجام آن در آن زمان شاید این امر می تواند سرد” “امینم” توضیح داد و اشاره کرد او به معنای واقعی کلمه از طریق خواب پیروزی خود را در سال 2003 اسکار. پس از عملکرد خود امینم توییتی یک کلیپ از پیروزی خود را در حالی که نوشتن “با عرض پوزش از آن زمان من 18 سال به از اینجا دریافت کنید.”

با توجه به تنوعتولید از اسکار در حال حاضر 8 Mile خود مونتاژ از آهنگ ها در فیلم وجود دارد و از آنها تصمیم به درخواست Eminem به انجام.

“من فکر می کنم که خیلی آن رفت” “امینم” را تایید کرد در مصاحبه. “و آن را سرد بود چون ما فقط با قرار دادن یک آلبوم بنابراین ما گفت: شاید که شما حس را با زمان بندی آلبوم جدید.” او همچنین گفت: ایده ساخت آن را یک عملکرد به او ارائه شده بود و او فکر کرد که: “آه که نیمه dope, حتی اعلام آن است.”

شاید اسکار پخش می تواند به کاهش برخی از سردرگمی یکشنبه شب به سادگی داشتن کسی توضیح دیرهنگام عملکرد زاویه فقط در مورد برخی از مخاطبان نمی تواند فورا به یاد بیاورید جزئیات خاص از چه کسی و انجام نمی در جوایز نشان می دهد که به پخش نزدیک به دو دهه پیش است. هنوز هم اگر شما فکر می کنید ممکن است وجود داشته باشد بیشتر درگیر توضیح که چرا این سال خاص ساخته شده حس به صورت تصادفی 17th سالگرد جشن 8 Mile آهنگ در پخش به ظاهر فشرده برای زمان فکر می کنم دوباره. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im