بحث نایک کفش طراحی پاک با آهنگ بدن با وجود خطرات

در حالی که بدن حاکم از مسیر و زمینه اذعان کرد در روز جمعه که کفش تکنولوژی خطری برای ورزش آن را پاک دوندگان فاصله به خاطر پوشیدن مورد علاقه نایک طراحی شده است.

جهانی دو و میدانی منتشر شده به روز رسانی دستورالعمل ها است که محدود به استفاده از نمونه کفش های مانند تکنولوژی بالا نایک سبک فرسوده در یک زیر-دو ساعته در ماراتن اجرا شده توسط Eliud Kipchoge در وین در ماه اکتبر.

تحقیقات مستقل نشان داد که “شواهد کافی به منظور بالا بردن نگرانی های است که یکپارچگی این ورزش ممکن است تهدید به تحولات اخیر در کفش تکنولوژی” موناکو مبتنی بر بدن حاکم گفت.

یک کارگروه تخصصی ایجاد خواهد شد به بررسی کفش های جدید وارد بازار شده است.

هنوز هم بیشتر تاسیس نایک سبک به نام Vaporfly به طور فزاینده ای مورد علاقه برترین دونده ماراتن می تواند.

سازمان دیده بان | Vaporfly ممکن است به دوندگان بیش از حد افزایش عملکرد:

این افزایش عملکرد دوندگان ماراتن از یک نایک Vaporfly کفش ممکن است بیش از حد برخی از ورزش تنظیم کننده می گویند و کفش می تواند در ممنوع از فرسوده در رقابت — از جمله آینده بازی های المپیک تابستانی. 1:59

جهانی دو و میدانی مجموعه یک راهنما در نظر گرفتن اثر مارس 30 که یک کفش باید برای خرید در دسترس برای حداقل چهار ماه به واجد شرایط برای استفاده در رقابت است.

“اگر یک کفش است که نمی آشکارا در دسترس همه آن تلقی خواهد شد یک نمونه اولیه و استفاده از آن در رقابت نخواهد بود مجاز” بیانیه ای گفت:.

توکیو المپیک باز در کمتر از شش ماه.

“همانطور که ما وارد المپیک سال ما باور نمی کنیم ما می توانیم رد کفش شده اند که به طور کلی در دسترس برای مدت زمان قابل توجهی” جهان در دو و میدانی جمهور سباستین کو گفت: “اما ما می توانید در قرعه کشی یک خط به منع استفاده از کفش که بیشتر از آنچه که در حال حاضر در بازار در حالی که ما بررسی بیشتر است.

“من اعتقاد دارم که این قوانین جدید اعتصاب تعادل مناسب با ارائه یقین به ورزشکاران و تولید کنندگان به عنوان آنها آماده شدن برای توکیو 2020 های المپیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر