(لانسینگ, Mich.) — جمهوریخواه-led میشیگان خانه خودداری دوشنبه به گسترش دولت coronavirus اضطراری اعلام و رای به اجازه طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن به لیبریا گرچن Whitmer اقتدار و اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

مرحله آمد و به عنوان صدها نفر از فعالان محافظه کار از جمله برخی که علنا حمل اسلحه بازگشت به کنگره برای محکوم کردن او به ماندن در خانه سفارش دهید.

Whitmer می خواستم قانونگذاران به گسترش خود را اضطراری اعلام 28 روز. آن منقضی می شود در اواخر روز پنجشنبه. اما در همان زمان او معتقد است که او دارای قدرت های دیگر برای پاسخ به بحران و نیازی به قانونگذاری-مورد تایید فرمت جز به اطمینان حاصل شود که کارکنان مراقبت های بهداشتی ادامه خواهد داد به ویژه حمایت های حقوقی. او گفت که وضعیت اضطراری را ادامه خواهد داد بدون در نظر گرفتن.

بیانیه بنیاد Whitmer اقامت در خانه اندازه گیری خواهد شد که در اثر باقی می ماند از طریق مارس 15 و دیگر دستورات با هدف کاهش گسترش coronavirus. آن را نیز آلوده کرده است بیش از 41,000 ساکنان میشیگان و کمک به مرگ 3,789. ویروس ها و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از آن را از جمله بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار تا به حال یک اثر مخربی بر اقتصاد است.

خانه رای داده 59-41, همراه, حزب, خطوط, برای یک لایحه که به طور موقت تدوین بسیاری از Whitmer سفارشات اما نه او stay-at-home بخشنامه. رستوران می تواند شروع به ناهار خوردن در خدمات on May 16, زمانی که میله قمار ورزشگاه و سایر اماکن عمومی و امکانات رفاهی نیز می تواند بازگشایی شده است.

کسب و کار به روی عموم باز خواهد باید به پایبندی به اجتماعی فاصله و سایر اقدامات کاهش تا 30 مه. مجلس سنا دولت باقی مانده در جلسه در نظر گرفتن این قانون با وجود برخی وتو توسط Whitmer.

مجلس لی Chatfield, یک Levering جمهوری گفت: مرگ و میر است “وحشتناک” اما دیگر زندگی شده اند “منفی نهفته بی ارزش چرا که ما چگونه باید به کار گرفته شود این بیماری همه گیر. ما معتقدم که ما شما می توانید اولویت بهداشت عمومی و در عین حال می تواند معقول و منطقی در رویکرد خود را به مبارزه با COVID.”

دموکرات ها مخالف قانون و دستور اقدام قانونی.

“ما نمی توانیم برنده این مبارزه با ما دست بسته پشت پشت ما” گفت: دولت تشکر. تایرون کارتر یک دیترویت دموکرات که از بهبود COVID-19. “ما باید اطمینان حاصل شود که دولت ما می توانیم به سرعت و قاطعانه به یک وضعیت که تغییرات روز به روز. این بدان معناست که اطمینان حاصل کرد که فرماندار ما دارای اورژانس قدرت لازم برای رهبری ما در این مبارزه است.”

در خارج از کنگره سخنرانان نوبت در زمان پرداختن به یک جمعیت بر روی چمن. در ضمن درایور تکیه بر شاخ آنها به عنوان آنها سفر گذشته تکرار آنچه رخ داده است آوریل 15, اما نه نزدیک به هزار نفر شرکت کننده در وسایل نقلیه در آن زمان که فلج ترافیک به صورت مایل است.

معترضان پلاکارد خواندن “تعطیل مستند” “هیچ کار هیچ آزادی” و “ظالم دریافت طناب.” برخی از مردم عینک “don’t Tread On Me” پرچم به عنوان یک اسکودوی کیپ. دیگران شعار می دادند “قفل کردن” در اشاره به فرماندار. برخی از عینک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه یا انجام شده نشانه حمایت از او.

“ویروس است که در اینجا. آن را برای رفتن به اینجا. … از آن زمان به مردم اجازه بازگشت به کار. که همه به آن وجود دارد” گفت: جونی جورج سیفون.

برخی از تظاهرکنندگان خشمگین — بسیاری از بدون پوشش صورت — وارد کنگره و خواستار اجازه دهید بر روی کف خانه است که مجاز نیست. گالری بسته شد به مردم اجازه می دهد تا اتاق را برای نمایندگان و خبرنگاران به گسترش از هم جدا. چند تن از تظاهر کنندگان در سنا گالری شد علنا حمل اسلحه است که قانونی در خانه ملت. یک سناتور گفت: مردان مسلح فریاد زد در او و چند تن از سناتورهای عینک جلیقه های ضد گلوله برای حفاظت از.

Shanon بنر یک پلیس ایالتی سخنگوی برآورد وجود دارد 400 به 700 معترضان و گفت: آنها “صلح آمیز” به طور کلی. افرادی که نمی پوشیدن ماسک یا فاصله خود را صادر شد و نه بلیط. یکی از معترضان می گوید دستگیر شد برای آزار دیگری می گوید.

Whitmer که مردم حمایت کرده است در رای گیری روز چهارشنبه را رد کرد وزارت امور خارجه سنای آمریکا پیشنهاد برای یک جفت از یک هفته پسوند اورژانس در ازای دادن قانونگذاران می گویند در آینده هر stay-at-home محدودیت.

جمهوری خواهان می خواهند او اجازه می دهد تا انتخابی پزشکی و دندانپزشکی دوباره و یقین در تاریخ او قصد دارد برای بازگشایی اقتصاد منطقه ای بر اساس. در همین حال فرماندار اجازه داده است برخی از کسب و کار مانند چمن-مراقبت از شرکت ها و گلخانه ها به سر عامل.

Whitmer گفت: جمهوری خواهان “اقدام به عنوان اینکه ما در این میان یک مشکل سیاسی. … این است که یک بحران بهداشت عمومی.” تجاری و مسکونی ساخت و ساز خواهد شد در هفته آینده.

___

سرپرست خانوار گزارش شده از لانسینگ. AP نویسنده اد سفید در دیترویت کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im