کانکتیکات, مرد متهم به قتل همسرش می میرد 2 روز پس از آشکار اقدام به خودکشی

(HARTFORD, Conn.) — یک مرد به اتهام قتل همسر از دست رفته خود را در میان ستیز مورد طلاق درگذشت پنج شنبه, وکیل او گفت:.

Fotis Dulos, 52 در بیمارستان بستری شده بود از روز سه شنبه هنگامی که او در بر داشت در خانه اش در فارمینگتون, کانکتیکات, پس از آشکار اقدام به خودکشی.

“این واقعا وحشتناک بعد برای خانواده پر از تصمیم گیری های دشوار آزمایشات پزشکی و ملاقات با الزامات تعيين مرگ” وکیل هنجار Pattis گفت.

“به کسانی که ادعا می کنند که آقای Dulos’ مرگ نشان دهنده آگاهی از گناه ما گفتن,” او اضافه شده است.

Dulos یک خانه لوکس ساز در اصل از یونان بود و متهم به قتل جنیفر Dulos که دیده نشده از او کاهش یافته است و پنج فرزند خود در مدرسه در کنعان است. بدن او یافت نشده است با وجود جستجوهای گسترده ای. Fotis Dulos تا به حال هرگونه نقش در ناپدید شدن او.

کودکان که در سن از محدوده 8 تا 13 هنگامی که مادر خود را از بین رفته در حضانت از مادر بزرگ مادری در شهر نیویورک است.

Dulos اصرار او بی گناه در یک توجه داشته باشید که در نزدیکی او با توجه به یک دادگاه حرکت ظ توسط خود وکلا پنج شنبه. افسران پلیس بهبود توجه داشته باشید که در آن Dulos “اعلام بی گناهی خود را بدنام و جنایات شنیع که دولت او را متهم کرد و ادعا کرد که وکلای او باید شواهد و مدارک برای اثبات آن” وکلای او نوشت: در پرونده درخواست یک قاضی به سفارش دولت برای حفظ توجه داشته باشید و دیگر شواهد موجود در صفحه اصلی.

در روز Fotis Dulos داشت زده شده بود رو به اورژانس پیوند شنوایی که در آن او می تواند فرستاده شده به زندان بازگشت. این شرکت که در ابتدا نوشته شده 6 میلیون دلار اوراق قرضه آموخته بود که دو خواص ارائه شده به عنوان وثیقه بودند موضوع را به سلب حق اقامه دعوی و سوم شد, گران قیمت روی آوردند.

افسران پلیس که رفت و به بررسی Dulos چرا که او در اواخر برای شنیدن دیدم از طریق یک گاراژ پنجره که او در پزشکی پریشانی. پاسخ اضطراری, مجبور, راه خود را به گاراژ و پزشکان انجام CPR برای حدود 30 دقیقه و با او گرفته شده بود به بیمارستان توسط آمبولانس پس از یک پالس کشف شد, Farmington, پلیس گفت:. یک وکیل برای Dulos و دیگران در ابتدا گفت که او مرده بود قبل از گفتن یک پالس در بر داشت شده بود.

Dulos شد و در نهایت انتقال به ژاکوبی مرکز پزشکی در شهر نیویورک برای درمان.

Fotis Dulos دستگیر شده بود, Jan. 7 در قتل و آدم ربایی اتهام دربندی یک بررسی طولانی مدت که او در آن پدید آمده در اوایل اولیه مشکوک.

حکم منتشر شده در تابستان گذشته زمانی که Dulos شد متهم ابتدا با شواهد دستکاری و مانع پیگرد قانونی گفت که او و یک دختر دیده می شد در نظارت تصویری رانندگی در هارتفورد در زمان جنیفر Dulos گزارش شد گم شده است. مردی دیده می شد حول کیسه زباله به بیش از 30 مخازن زباله در منطقه ای که بعدها مشخص شد به موارد با جنیفر Dulos’ خون در آنها.

اقلام موجود در کیسه های زباله شامل لباس های متعلق به جنیفر Dulos و پلاستیک فشرده روابط است که بعد از آزمایش مثبت برای او DNA.

در براده در دو سال طلاق جنیفر Dulos گفت که او نگران بود برای او و ایمنی که از زن و شوهر و فرزندان.

در حکم بازداشت پلیس پیشنهاد یک امکان مالی انگیزه و گفت Fotis Dulos شد 7 میلیون دلار بدهی شده اند و حال برخی از دسترسی به اعتماد فرزندان بودجه اگر جنیفر Dulos درگذشت. Fotis Dulos انکار کرد که اتهام.

پلیس ادعا Fotis Dulos انتظار در جنیفر Dulos خانه در کنعان به بازگشت پس از رها کردن کودکان ، مقامات می گویند Fotis Dulos حمله به زن در گاراژ را پشت سر خونین صحنه جرم و سوار کردن با بدن او.

Dulos تا به حال التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه. Pattis گفت: دفاع تیم ادامه خواهد داد به دنبال پاک کردن نام خود را.

“ما قصد داریم برای ادامه بر روی عنوان اگر او زنده بود و به پشتیبانی کردن از او” Pattis گفت.

Fotis Dulos’ دوست دختر سابق, میشل Troconis و دوست خود را وکیل کنت Mawhinney هستند هر دو به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل است. پلیس گفت که آنها کمک کرد Fotis Dulos سعی کنید برای سرپوش گذاشتن بر کشتار از جمله با ایجاد ساختگی alibis.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل Melia در هارتفورد و پت یتن-Robb در ستررس کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر