کنگره نیاز به شروع به نوشتن چک

13 مارس سال 2020 اقتصاد آمریکا به نظر می رسد مانند آن را در آینده به یک توقف. و امداد رسانی بسته های پخته ش

توسط PATRIS-FUN در 23 اسفند 1398

اقتصاد آمریکا به نظر می رسد مانند آن را در آینده به یک توقف. و امداد رسانی بسته های پخته شده در کنگره پرداخت مرخصی استعلاجی گسترش بیمه بیکاری و بودجه دولت کمک کند — نمی خواهم نگاه نزدیک به اندازه کافی به آن را دوباره. که قطعا به نظر می رسد به یک پیام های ارسال شده توسط چرخش بازار سهام است.

در واقع حداقل یکی از عمده وال استریت بانک است که به صراحت ارائه چنین پیام. در پنجشنبه پژوهش توجه داشته باشید, جی پی مورگان اقتصاددان مایکل Feroli ارائه وخیم اقتصادی هوا: اقتصاد کوچک خواهد شد با 2.0 درصد سالانه در سه ماهه اول و 3.0 درصد در دوم قبل از بازگشت به رشد متوسط در سوم. در حال حاضر Feroli هرگز با استفاده از کلمه "رکود اقتصادی" در توجه داشته باشید. اگر چه دوره متوالی از انقباض اقتصادی است که معمولا پذیرفته رکود اقتصادی تعریف اداره ملی تحقیقات اقتصادی — مردمی که تعیین "رسمی" رکود — با استفاده از یک مجموعه گسترده تر از آمار اقتصادی که ساخت آن تماس بگیرید.

که گفت: Feroli پیش بینی های بسیار تیز و تند و زننده "رکود" در طول چند ماه آینده حتی اگر یک ویژگی های رکود است. حتی بدتر از پیش بینی فرض می شود که گسترش این ویروس در میانه های تابستان و که کنگره می گذرد 500 میلیارد دلار از محرک اقتصادی. امیدوارم اولین مقدماتی را به اتفاق می افتد به عنوان آمریکایی ها و دولت خود شروع به در نظر گرفتن شیوع بیماری های جدی تر. اما چرا یک ثانیه در حال حاضر در کار حداقل برای کمک به مردمی که در سخت ترین-آمار مناطق ؟

نگاه دولت فدرال بد است در بسیاری از چیزهایی. و یکی از آن چیزهایی که متاسفانه در حال آماده سازی برای مرتب کردن بر اساس مرگبار بیماری همه گیر است که کارشناسان شده اند هشدار دهنده در مورد سال. Better luck next time. از آنجا که شما می دانید وجود دارد خواهد بود یک دفعه.

یک چیز واشنگتن به خوبی انجام می دهد اما کاهش چک. فوق العاده کارآمد است. به عنوان مثال: هر ماه بیش از 64 میلیون آمریکایی دریافت به تامین اجتماعی پرداخت سپرده به حساب های بانکی خود را. ما می دانیم که چگونه به انجام این کار. ما آن را در سال 2008 با تخفیف مالیاتی. و اقتصاددانان بالا در سمت چپ و راست فکر می کنم مستقیم و پرداخت نقدی به شهروندان ایالات متحده است یک ایده خوب برای هر دو اقتصاد در حال حرکت دوباره و حداقل کمک به کاهش درآمد آمریکایی ها در حال حاضر در پریشانی مالی. بنابراین ایدئولوژیک اجازه ساختار در محل است.

در عین حال جمهوری خواهان و دموکرات ها تا کنون نشان داده شده است ، رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه مالیات بر حقوق و دستمزد از طریق قطع تا پایان سال. این ایده می تواند گران قیمت و ناقص است که نمی خواهد کمک به کارگران ایم که شغل خود را از دست کمی ارائه کمک به کاهش دستمزد کارگران و تنها به آرامی نشان می دهد تا در حقوق. فردی آمریکایی و اقتصاد گسترده تر نیاز به کمک در حال حاضر. و یکی فکر می کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دارم مانند یک ایده ساده است که می تواند به اقتصاد سریع تکان خوردن. در واقع او در گذشته ابراز اعتقاد به این مفهوم است که گاهی اوقات دولت نیاز به "پمپ نخست" یک عبارت به طور معمول متصل به کینزی محرک برنامه های. اما این ممکن است زمان دیگری که برنده عمل می کند و بیشتر سنتی مانند مالیات-برش محبت خواه از غیر مومن پوپولیستی خارجی است.

و شاید دموکرات ها را هنوز می آیند در سراسر. شاید قوی ترین مدافع از ارسال چک سابق اوباما در کاخ سفید اقتصاددان جیسون فورمن. به عنوان او می گوید Vox "در این نقطه این احساس بسیار بدتر از سال 2008. ... یک هفته پیش من فکر کردم 1000 $در هر فرد بزرگسال 500 دلار برای هر کودک است. در حال حاضر من می خواهم دو یا سه برابر آن است. آنها را بررسی کنید در عرض سه ماه یا کمتر. و روشن است که اگر اقتصاد در شکل بد است در پایان سال خواهیم دوباره آن را انجام دهد و در حفظ و انجام آن است."

اما وجود دلایل آشکار برای دموکرات ها به دریغ. بسیاری ممکن است بخواهید چک رفتن به بالای طبقه متوسط و غنی مردم اساسا همان گله به عنوان آنها را با حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد. دوم این محرک به معنای دموکراتیک رئیس جمهور را پس از صرف ریخت و پاش. جمهوری خواهان قطعا استفاده از این بالاتر کسری بودجه و افزایش بدهی به عنوان یک دلیل برای مخالفت با, می گویند رئیس جمهور بایدن را Obamacare به گسترش یا به زیرساخت های سرمایه گذاری طرح. سپس دوباره بازار و اقتصاد واقعی ممکن است به نمایندگان مجلس با یک انتخاب فقط به عنوان آنها مجبور کنگره در سال 2008 به تصویب دولت بوش بانک طرح نجات.

واشنگتن در واکنش بیش از حد به آرامی به COVID-19. در حال حاضر آن را ممکن است همان اشتباه در برخورد با رکود اقتصادی ناشی از شیوع جهانی از coronavirus. زمان به جلو و ملی اين حداقل برای کمک به آسیب پذیر ترین امروز و شاید بقیه اقتصاد فردا.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته "امروز بهترین مقالات" عضویت در خبرنامه اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب