کنگو شیوع ابولا باقی مانده است یک اورژانس جهانی که می گوید

سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر گرفتن “ما پا کردن شتاب دهنده” در پاسخ به شیوع بیماری ابولا در کنگو در حالی که مردم به تمرکز بر روی یکی دیگر از شیوع کروناویروس.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: او را پذیرفت و به اتفاق آرا توصیه های کمیته اضطراری که کنگو بیماری همه گیر ابولا هنوز به منزله اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی. این از کشته شدن بیش از 2200 نفر

“جهان نیاز به ادامه به صندوق ابولا در پاسخ او گفت:” در یک رسانه مطبوعاتی در ژنو است. “گرفتن پا کردن شتاب دهنده در حال حاضر می تواند یک اشتباه مهلک است.”

هر مورد می تواند reiginite اپیدمی او گفت: وضعیت امنیتی در شرق کنگو بسیار شکننده است.

شورشیان بارها و بارها مورد حمله سلامت کارگران در تلاش برای جلوگیری از شیوع و مردم در جوامع که هرگز تجربه این بیماری قبل از محتاط باقی می ماند از کمک های بین المللی کارگران.

Tedros گفت که او امیدوار است که در زمان ابولا گروه متخصص در دیدار دوباره — به احتمال زیاد در عرض سه ماه — که آنها را قادر به اعلام پایان دادن به این بیماری همه گیر ابولا. او گفت که او خواهد بود سفر به کنگو در اواخر این هفته برای دیدار با رئیس جمهور کشور و مقامات ارشد دولتی به بحث در مورد راه های تقویت این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما را از پیشرفت در, ابولا, با احتیاط, اگر چه آن را یک موفقیت بزرگ است.”

شیوع اعلام شد در ماه اوت سال 2018 است.

قبل از وقوع می توان اعلام کرد بیش از کنگو باید عاری از هر گونه موارد جدید برای 42 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>