کنگو اعلام پایان 2-بزرگترین شیوع ابولا در ضبط

دوم-بزرگترین شیوع ابولا در تاریخ ثبت شده است که پس از نزدیک به دو سال و بیش از 2,200, مرگ و میر, جمهوری دموکرا

توسط PATRIS-FUN در 5 تیر 1399

دوم-بزرگترین شیوع ابولا در تاریخ ثبت شده است که پس از نزدیک به دو سال و بیش از 2,200, مرگ و میر, جمهوری دموکراتیک کنگو گفت: حتی به عنوان یک جدا عود ویروس ادامه داد: از طرف دیگر از کشور است.

با وجود موثر واکسن و درمان است که به طور چشمگیری افزایش بقا نرخ شیوع کشیده به عنوان اولین پاسخ دهندگان در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به نقاط ویروس در کنگو را ناآرام شرق.

کنگو دچار 11 شیوع بیماری ابولا از آنجا که ویروس های کشف شده در نزدیکی ابولا ریور در سال 1976 دو برابر بیشتر از هر کشور دیگر.

"نسبت به شیوع بیماری های قبلی این گذشته یکی از طولانی ترین پیچیده ترین و مرگبارترین," وزیر بهداشت Eteni Longondo به خبرنگاران گفت:.

کنگو را جنگل های استوایی یک مخزن طبیعی برای ویروس که باعث استفراغ شدید و اسهال و گسترش از طریق تماس با مایعات بدن می باشد.

این شیوع دیدم 3,463 تایید شده و احتمالی موارد و 2,277 مرگ و میر.

'به نظر می رسید مانند ماموریت غیر ممکن'

"این آسان نبود و در آن زمان به نظر می رسید مانند ماموریت غیر ممکن" گفت: Matshidiso Moeti سازمان بهداشت جهانی آفریقا مدیر منطقه ای.

حتی به عنوان مقامات بهداشت جشن پایان یک بیماری همه گیر ابولا آنها چهره دیگری نامربوط یکی بیش از 1000 کیلومتری در غرب شهر مبندکا.

که شیوع اعلام شده در ژوئن 1, دیده است تا 24 تا کنون موارد از جمله 13 مرگ و میر.

Longondo گفت که او انتظار پاسخ وجود دارد برای آسان تر می شود به دلیل آن است که در یک ثبات بیشتر در بخشی از کشور که در آن قبلی بیماری همه گیر در سال 2018 به سرعت کنترل می شود.

در شرق کنگو برخی از رهبران جامعه و ساکنان محلی بودند مشکوک از پاسخ چرا که آنها معتقد بودند ابولا وجود ندارد و یا متنفر بودن نادیده گرفته شده توسط اهدا کنندگان.

مرکز درمان بودند مورد حمله مبارزان شبه نظامی که فعال هستند در نزدیکی کنگو در مرز اوگاندا و رواندا و عصبانی ساکنان محلی است.

بزرگترین شیوع ابولا در تاریخ رخ داده است در غرب آفریقا از 2013-2016. آن کشته شدن بیش از 11,300 مردم عمدتا در گینه لیبریا و سیرالئون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب