آینده این آخر هفته به نیوزیلند: ورزشی مسابقات با 35,000 تشویق طرفداران

(ولینگتون-نیوزیلند) — دوندین مبتنی بر مردم کوهستانی اسکاتلند امیدوارند 20,000 طرفداران شرکت خواهد کرد شنبه فوق العاده راگبی Aoteroa مسابقه در برابر سران عمده راگبی بازی به بازی در مقابل طرفداران از آغاز بیماری همه گیر کوروناویروس.

سوپر راگبی Aotearoa اولین بار است که عمده اتحادیه راگبی مسابقات به سر از COVID-19 شیوع و یکی از اولین و مهمترین رویدادهای ورزشی در جهان است که در آن وجود خواهد داشت بدون محدودیت در اندازه جمعیت.

به Auckland-بر اساس بلوز انتظار می رود به عنوان بسیاری به عنوان 35,000 برای حضور در چهار مسابقه برابر ولینگتون مبتنی بر طوفان دلیل تعداد زیادی از تیم ملی سیاه پوستان همه درگیر.

تصمیم جدید دولت نیوزیلند روز دوشنبه به رها کردن تمام محدودیت ها در اندازه تجمعات عمومی به معنی اجتماعی فاصله است که دیگر مورد نیاز و ورزشی می تواند در تمام استادیوم. نیوزیلند هیچ زمان مورد COVID-19 و نه ثبت جدید عفونت در 18 روز.

بلوز اجرایی اندرو Hore گفت: 20,000 بلیط برای روز یکشنبه فروخته شده بود در 24 ساعت پس از آن دولت اعلام کرد که این حرکت به سطح هشدار 1 که تحمیل هیچ محدودیتی برای طرفداران در رویدادهای ورزشی.

بلیط “واقعا شلاق از درب که فوق العاده است و من فکر می کنم آن را نشانه ای از این واقعیت است که مردم می خواهید برای رفتن و نوعی از تجربه اجتماعی,” هوره گفت. “من همچنین کمک می کند تا این صنعت و صنایع است که خوراک ما میباشد. پس از آن یک افزایش بزرگ برای محل.

“ما در حال فکر کردن در بیش از 35000 خواهد شد که یک نتیجه شگفت انگیز خواهد شد و ایجاد یک فضای فوق العاده و عظیم آسانسور برای بازیکنان از هر دو طرف است.”

برای اولین بار ظاهر برای بلوز سیاه پوستان همه flyhalf Beauden Barrett عمده کارت قرعه کشی; کودکان خواهد بود بستری رایگان و بزرگسالان بلیط ها به فروش می رسد برای عنوان کمی به عنوان $13 که شامل حمل و نقل عمومی و از مسابقه.

بیش از 12000 بلیط فروخته شده اند به Highlanders’ بازی در برابر همیلتون مبتنی بر ندارند. The Highlanders اغلب قرعه کشی بزرگ پیاده روی تا جمعیت بیشتر از دانش آموزان در دانشگاه شهر Dunedin. خود را محصور ورزشگاه می تواند نگه دارید تا 25,000 سوپر راگبی مسابقات و حداقل 20,000 انتظار می رود روز شنبه.

پنج کشور فوق العاده راگبی مسابقات متوقف شد و پس از هفت دور در ماه مارس به دلیل مسافرت های بین المللی و محدودیت های قرنطینه مورد نیاز است. نیوزیلند ابداع سوپر راگبی Aotearoa مسابقات به عنوان یک راه برای از سرگیری راگبی حرفه ای در محیط داخلی. نیوزیلند پنج سوپر راگبی تیم بازی خواهد کرد هر یک از خانه های دیگر و دور بیش از 10 هفته.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر