لندن — مجری انگلیسی تیم بروک تیلور عضو کمدی سه نفر روی موضوعات درگذشت پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس. او 79.

بروک-تیلور می گوید: عامل مرگ او صبح یکشنبه “از COVID-19.”

بروک تیلور بخشی از دانشگاه کمبریج را Footlights revue, پرورش زمین از چندین نسل از طنز استعداد. او را به رادیو و تلویزیون کمدی در دهه 1960 در کنار آینده Monty Python اعضای John Cleese و گراهام چپمن.

بروک تیلور در ادامه به شکل موضوعات با گریم باغ و بیل Oddie. سه نفر متخصص در کمی سورئال طرح ترکیب بصری نوآوری, کمدی بزن و بکوب و آهنگ ها. آهنگ خود را “بد بو گیبون” حتی یک انگلستان top 10 نمودار آمار در سال 1975.

خود را تلویزیون نشان می دهد که زد در سراسر دهه 1970 بود آمار در بریتانیا و استرالیا و نیوزیلند و یک فرقه در بسیاری از کشورهای دیگر.

“موضوعات” تشکیل بخشی از یک دوران طلایی تلویزیون بریتانیا کمدی در 1960s و 70s که شامل “Monty Python s Flying Circus” و “نه نه اخبار ساعت.”

برای بیش از 40 سال بروک تیلور نیز یک روزنامه نگار در بی بی سی رادیو را بسیار دوست داشتم کمیک quiz show “من متاسفم من به ذهنم نمی رسه.”

موضوعات co-star باغ گفت: بروک تیلور بود “خنده دار, خوش مشرب, مرد سخاوتمند بود که لذت به کار با. مخاطبان او را یافت و نه تنها خنده دار اما همچنین شایان ستایش.”

“از دست دادن خود را در این زمان بسیار ناراحت کننده است به خصوص سخت به خرس” باغ گفت.

نویسنده-بازیگر استفان فرای در توئیتر خود نوشت: “فقط شنیده ویرانگر اخبار از مرگ از تیم بروک تیلور. یک قهرمان برای زمانی که من می توانم به یاد داشته باشید, و در چند طلایی مناسبت ها – همکار و همکار من متاسفم من به ذهنم نمی رسه. آرام و مهربان و خنده دار, عاقلانه, گرم, اما piercingly شوخ زمانی که او انتخاب می شود. خیلی غم انگیز است.”

بروک تیلور جان سالم به در با همسر کریستین و دو پسر.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im