کلرادو فرماندار سفارشات جدید کاوشگر به الیاس McClain مرگ در میان کشور اعتراض. در اینجا آنچه که در

Colorado فرماندار Jared پلیس تایید کرد روز شنبه که او دستور دولت را بالا دادستان جدید برای باز کردن یک کاوشگر

توسط PATRIS-FUN در 6 تیر 1399

Colorado فرماندار Jared پلیس تایید کرد روز شنبه که او دستور دولت را بالا دادستان جدید برای باز کردن یک کاوشگر به مرگ الیاس مکلين 23 ساله سیاه مردی که در بازداشت پلیس در شفق قطبی سال گذشته است. McClain مورد یکی از چندین مربوط سیاه مردم در حال مرگ در دست پلیس است که پیدا کردن تمدید توجه در پی جورج فلوید و Breonna تیلور قتل — مرگ و میر است که منجر به اعتراضات گسترده و خشم.

پلیس گفت که او شنیده ام اعتراض بیش از این مورد است که اعتماد عمومی به اجرای قانون است "فوق العاده مهم است در حال حاضر بیش از همیشه است."

"الیاس McClain باید امروز زنده است و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی" پلیس در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

پلیس همچنین گفت که او "یک فرمان اجرایی را امضا تعیین دادستان کل فیل وایزر ایالت به بررسی و اگر این حقایق در حمایت از محاکمه جنایی محاکمه هر یک از افرادی که با اقدامات باعث مرگ الیاس McClain."

Mari نیومن یک وکیل برای McClain خانواده می گوید که خانواده سپاسگزار برای جلب توجه مورد است که در حال حاضر گرفتن اما اشاره می کند که آنها درخواست برای عدالت ماه پیش.

"مردان سیاه و زنان کشته شده توسط اجرای قانون در این کشور بیشتر از هر یک از ما می خواهم برای همیشه اعتراف و آن را نباید نیاز به خشم عمومی را برای مردم به عدالت" نیومن می گوید. "خانواده من و خواستار تحقیقات مستقل در پاییز گذشته و همه ما شنیده شد جیرجیرک."

نیومن می گوید McClain شد "شادی برای همه کسانی که او را می دانستند" و خانواده همچنان به حمل هولناک و غم و اندوه.

در اوت 24, 2019, McClain بود در راه رفتن به خانه از یک گوشه فروشگاه در حالی که گوش دادن به موسیقی و پوشیدن یک ماسک اسکی. به گفته نیومن, McClain بود با تکان دادن دست خود را و رقص به عنوان او راه می رفت.

او متوقف شد توسط سه افسر پلیس پس از کسی به نام پلیس به گزارش "شخص مشکوک" با توجه به بیانیه ای از شفق قطبی اداره پلیس و بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده توسط گروه.

تماس گیرنده گفت: اپراتور 911 است که او را نمی بیند McClain ارتکاب هر گونه جنایت و که هیچ کس در معرض خطر بود.

ماموران وارد شدند و با نزدیک شدن به McClain. در بدن مخفی فیلم افسران شنیده گفتن McClain متوقف شود. زمانی که یکی از افسران منازعه McClain, او به آنها می گوید به "اجازه دهید به من" و "من درونگرا لطفا احترام به مرزهای که من صحبت می کنم." افسر با پاسخ "استراحت و یا من می خواهم به تغییر این وضعیت است."

McClain سپس توضیح می دهد که او در تلاش بود خود را به نوبه خود موسیقی خاموش بنابراین او می تواند آنها را بشنود. او آورده و سپس به زمین توسط یک افسر.

پس از یک افسر قرار داده McClain در چه پلیس گزارش توصیف به عنوان "کاروتید کنترل نگه دارید" یک نوع از سبد McClain شنیده مبارزه و می گوید: "من نمی توانم نفس بکشم. لطفا متوقف شود." McClain سپس به طور خلاصه از دست می دهد آگاهی است.

در سراسر فیلم در صحنه, افسران شنیده گفتن هر یک از دیگر به دوربین های خود را خاموش. در یک نمونه به عنوان McClain بر روی زمین استفراغ یک افسر می گوید: "اگر شما در حفظ و messing اطراف من قصد دارم به سگ من از" اضافه کردن که سگ او را نیش می زنند.

"که کاملا منزجر کننده است که عدم بشریت است. آن را ویرانگر غمگین برای گوش دادن به" نیومن می گوید.

زمانی که امدادگران در صحنه وارد شدند آنها به McClain یک کتامین به ضرب گلوله به متین او به گفته پلیس. در راه خود را به بیمارستان, او تا به حال یک حمله قلبی و سه روز بعد او اعلام مغز مرده است. در آگوست 30th, او گرفته شد حمایت از زندگی کردن.

گزارش کالبد شکافی لیست نبود علت مرگ اما با توجه به نیومن, امدادگران به McClain یک مقدار از کتامين بود که برای کسی خواهد بود که 300 پوند است. او می گوید: McClain در حدود 140 پوند است.

"آنها نباید داده اند هر یک از آن را به او. او خارج از کنترل در طول رویداد" نیومن می گوید.

ماموران درگیر شد که به مرخصی اداری در حالی که اداره پلیس انجام تحقیقات داخلی. در نوامبر 2019, دادستان منطقه دیو جوان کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه ماموران با استناد به فقدان شواهد. در بیانیه ای ارسال به جوان خواستار مرگ "غم انگیز و غیر ضروری" اما می گوید که شواهد پشتیبانی نمی کند شارژ افسران با قتل.

"پزشکی قانونی و شواهد نشان داد که علت مرگ نامشخص بود. به طور خاص آسیب شناس که به انجام کالبد شکافی اعلام کرد که او قادر به نتیجه گیری کرد که اقدامات هر افسر اجرای قانون باعث شده آقای McClain مرگ" جوان گفت:. "در حالی که من ممکن است به اشتراک گذاری گسترده افکار عمومی که الیاس McClain مرگ می تواند اجتناب شده است نقش من به پرونده اتهامات جنایی بر اساس نظر بلکه در شواهد حاکی از این تحقیقات و قابل استفاده کلرادو قانون است."

افسران بودند دوباره پس از جوان تصمیم گرفت آنها را به اتهام.

در ماه ژانویه این سال آرورا مدیر جیم Twombly راه اندازی تحقیقات خارجی پس از فشار افکار عمومی برای تعیین اگر سیاست ها و یا شیوه های داخل اداره پلیس و آتش نشانی که نیاز به تغییر در پاسخ به McClain مرگ است. این شهر به تازگی حذف سرب محقق پس از نگرانی های خود را در مورد روابط به اجرای قانون است.

در چهارشنبه Twombly و شفق قطبی شهردار مایک کافمن گفت: آنها استخدام یک تیم از محققان خارجی که "به طور کامل بررسی اقدامات شفق پلیس آتش نشانان و امدادگران در الیاس McClain مورد است."

"ضروری است ما به سرعت و فوری حرکت رو به جلو با این بررسی بنابراین ما می توانیم ارائه پاسخ به جامعه ما" کافمن در بیانیه ای گفت: فرستاده ،

نیومن می گوید: حوادث مثل این یکی دقیقا به همین دلیل ادارات پلیس باید defunded.

"این نوع از مسائل است که باید در برخورد با جامعه سرمایه گذاری" نیومن می گوید. "پلیس هرگز نباید با نزدیک شدن الیاس McClain."

نوشتن به Josiah بیتس در josiah.bates@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب