کالین پاول می گوید او را برای رای دادن جو بایدن – آخرین جمهوریخواه برای توبیخ رئیس جمهور تهمت

Colin پاول در روز یکشنبه شد آخرین فیلم های قابل توجه جمهوری خواه و یا نظامی سابق رهبر به ابراز نگرانی در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت او را برای رای دادن جو بایدن در ماه نوامبر به جای.

وزیر سابق امور خارجه گفت که با تهدید هفته گذشته به استفاده از فعال وظیفه نیروهای ایالات متحده در برابر معترضان مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که او “زیرفشار” از قانون اساسی ایالات متحده.

“او در حال حاضر نامزد و من به رای دادن به او” پاول شاید برجسته ترین سیاه جمهوری خواه در آمریکا گفت: بایدن در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

پاول 83 بود بالا دیپلمات تحت جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و قبل از آن در خدمت به عنوان رئیس ستاد مشترک ارتش و به عنوان مشاور امنیت ملی.

او می پیوندد شماری از مقامات نظامی بازنشسته به عنوان فعلی و سابق مجلس به انتقاد از تهمت اگر چه نه همه گفته اند که آنها را برای رای دادن بایدن. پاول نیز گفت رای دادن نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

سناتور میت رامنی در ایالت یوتا در دراز مدت دشمن از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است او را در نوشتن خود را به نام در ماه نوامبر. نیویورک تایمز گزارش داد که سیندی مک کین بیوه از حزب جمهوری خواه و سناتور جان مک کین است که به احتمال زیاد رای بایدن. سناتور لیزا Murkowski آلاسکا گفت: هفته گذشته او را “مبارزه” برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و برادرش جب سابق فرماندار فلوریدا هستند دیگر ممکن است بایدن رای دهندگان.

گسترده نقد

پاول روز یکشنبه با هدف گسترده نقد در مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد نظامی, سیاست خارجی گفته بود که این باعث “تحقیر” در خارج از کشور و رئيس جمهور او به تصویر کشیده شده به عنوان تلاش برای متراکم کردن بیش از حد قدرت.

“ما یک قانون اساسی است و ما باید به دنبال قانون اساسی و رئیس جمهور است و زیرفشار از آن” پاول گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: “دروغ در مورد همه چیز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سرعت در توییتر مسخره پاول و خواستار بازنشسته ژنرال چهار ستاره “واقعی سفت” که ایالات متحده به جنگ پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی در ایالات متحده آمریکا

رئیس جمهور به دنبال تماس پاول “بسیار مبالغه” و در حال اجرا از طریق خود اعمال سیاست.

به طور مشابه در جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هر نامزد “خوب یا بد” در برابر Murkowski در سال 2022 هنگامی که او را برای انتخابات مجدد. “اگر شما یک پالس با تو هستم” رئیس جمهور توییتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروهای نظامی علیه معترضان کشیده شده با مشخصات بالا انتقاد از چند تن از اعضای سابق دولت او از جمله سابق وزیر دفاع جیم Mattis و رئیس سابق کارکنان جان کلی.

برخوردار گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را هنگامی که یک پارک در سراسر خیابان را از کاخ سفید بود به زور پاک مسالمت آمیز معترضان قبل از رئیس جمهور برگزار op عکس در نزدیکی یک کلیسا آسیب دیده توسط آتش سوزی.

“ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما” سابق وزیر دفاع سابق دریایی سپاه فرمانده گفت.

Murkowsi به خبرنگاران گفت که Mattis را نقد تهمت بود “لازم و عقب افتاده.”

بیش از یک هفته از تظاهرات برگزار شده است علیه خشونت پلیس در سراسر آمریکا در حالی که در ابتدا آنها تبدیل به خشونت در برخی از شهرها از آنها به تازگی شده است عمدتا صلح آمیز است. روز یکشنبه تهمت دستور داد گارد ملی به شروع برداشت از واشنگتن است.

قانون اساسی محدودیت

پاول گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به درک محدودیت در او مندرج در قانون اساسی ایالات متحده. وی از اعضای کنگره به گام و گفت: او را “افتخار” از نظامی سابق همکاران که صحبت کردن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

پاول همچنین گفت که او “بسیار نزدیک” به پدیدهای اجتماعی و مسائل سیاسی و صحبت کردن برای او در طول مبارزات انتخاباتی.

تعدادی دیگر از مقامات نظامی سابق — که گرایش سیاسی اگر هر حال اغلب ناشناخته — در ادامه به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه بحث های سیاسی نشان می دهد.

“بسیاری از ما به تماشای استفاده از فعال وظیفه نظامی برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت و رنگ آن پژواک از آنچه بنیانگذاران ترسید بیشتر از هر چیزی بود که استفاده از مسلح فعال وظیفه نظامی علیه شهروندان” بازنشسته دریاسالار جیمز Stavridis گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

یک “کل طیف” از رهبران نظامی سابق “شروع به پریدن کرد و احساس کردم که شوک از تماشای فعال-سربازان وظیفه پاک کردن معترضان مسالمت آمیز. پاسخ اشتباه” گفت: Stavridis سابق عالی متفقین فرمانده ناتو است. Stavridis نیز بلومبرگ نظر مقاله نویس.

“نظامی ما هرگز نباید به نام به مبارزه با مردم خود ما به عنوان دشمنان از دولت است. و کاملا رک و پوست کنده برای من واقعا نوک آن را بیش از” بازنشسته دریاسالار مایک مولن رئیس سابق ستاد مشترک ارتش گفت: در “فاکس نیوز یکشنبه.”

مولن نوشت: به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله برای مجله آتلانتیک هفته گذشته در انتقاد از تصمیم به استفاده از اعضای گارد ملی و دیگر نیروهای امنیتی به روشن لافایت مربع در نزدیکی کاخ سفید در هفته گذشته.

دیگران که صحبت کردم تا به تازگی شامل بازنشسته نیروی دریایی دریاسالار ویلیام McRaven مدیر این حمله که به کشته شدن اسامه بن لادن است. وجود دارد “هیچ چیز از نظر اخلاقی حق” در مورد تصمیم گیری برای پاک کردن معترضان مسالمت آمیز, او گفت:.

–با کمک از تونی Czuczka.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر