گارد ساحلی سفارشات کشتی های کروز به نگه داشتن بیمار مسافران در دریا

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا است که گفتن خارجی کشتی کروز با بیش از 50 نفر در هیئت مدیره است که آنها نیاز به “افزایش پزشکی خود را با قابلیت های پرسنل و تجهیزات” به منظور مراقبت از افراد بیمار در میان COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

این است که “لازم است به عنوان ساحل سمت امکانات پزشکی ممکن است رسیدن به ظرفیت کامل و از دست دادن توانایی قبول و به طور موثر درمان اضافی انتقادی-بیمار بیماران مبتلا به” گارد ساحلی Rear Admiral E. C. Jones نوشت: در ایمنی بولتن مورخ مارس 29. در شرایط عادی یک کشتی می توانید تماس بگیرید گارد ساحلی و بخواهید به افرادی که به طور جدی بیمار پزشکی انتقال یافتند.

منظور این است که برای کشتی ها در منطقه را پوشش Florida Georgia, کارولینای جنوبی و پورتوریکو. وجود دارد ده ها تن از کشتی های کروز صف در بندر میامی و پورت های باتلاقی, در علاوه بر این به چند که در حال انتظار دریایی آسوشیتد پرس گزارش. بسیاری از کشتی ها فقط باید خدمه در هیئت مدیره اما کارناوال شرکت می گوید که بیش از 6000 مسافر هنوز در دریا.

خط کروز است که در تلاش برای رسیدن به یک معامله با فدرال و ایالتی و مقامات محلی است که اجازه دهید دو تا از آن هلند و امریکا کشتی های زاندم و روتردام بارانداز در بندر باتلاقی این هفته است. دو نفر در هیئت مدیره زاندم فوت کرده اند از COVID-19 و نه باید آزمایش مثبت برای ویروس. مرکز پزشکی در یکی دیگر از کارناوال Corp. کشتی عازم فلوریدا, مرجان, شاهزاده خانم, گزارش شده است “بالاتر از حد نرمال تعداد افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم” AP گزارش. با کشتی عازم ایالات متحده باید به روز رسانی روزانه بر تعداد coronavirus موارد در هیئت مدیره. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>