Coachella سازمان برنامه را به تاخیر جشنواره تا اکتبر بیش از Coronavirus نگرانی

تیاو Coachella Valley موسیقی و هنر برگزارکنندگان جشنواره با هدف به تاخیر انداختن این رویداد در کالیفرنیا پس از تایید از coronavirus مورد درخواست مقامات بهداشت محلی برای اعلام وضعیت اضطراری با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

بر اساس این طرح Coachella — میله میله برای 10-12 آوریل و مارس 17-19 — خواهد بود موکول برای ماه اکتبر با توجه به این فرد که نخواست شناسایی شود چرا که تغییر نکرده اند و ساخته شده است.

Goldenvoice که سازماندهی این جشنواره نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

این حرکت را تلاش برای حفظ یک رویداد است که تبدیل شدن به جهان highest-grossing جشنواره در سال های اخیر تولید بیش از 100 میلیون دلار در سال, با توجه به زندگی می کنند-سرگرمی ارائه دهنده اطلاعات Pollstar. این سال را به صف شامل خشم علیه ماشین Travis Scott and Frank Ocean.

در اوایل این هفته, BNP Paribas Open tennis-برگزارکنندگان مسابقات لغو این رویداد که بدست جریان در همان مجاورت این هفته است. این مسابقات کشیده شده به عنوان بسیاری از 475,000 علاقه مندان به این منطقه حدود 120 مایلی شرق لس آنجلس.

“وجود دارد بیش از حد بزرگ است یک خطر در این زمان به بهداشت عمومی از شهرستان ریورساید منطقه در برگزاری یک گردهمایی بزرگ از این اندازه” دیوید Agus استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در بیانیه ای گفت: پس از این رویداد تنیس لغو شد. “این است که نه در جهت منافع عمومی از طرفداران بازیکنان و مناطق همجوار این مسابقات به ادامه. ما همه باید به هم پیوستن برای محافظت از جامعه از شیوع کروناویروس.”

هفته گذشته سازمان از جنوب غرب, لغو جشن از تکنولوژی هنر و موسیقی در Austin, تگزاس با استناد به نگرانی از مسئولان شهرستان در مورد ادامه گسترش coronavirus.

این جشنواره Coachella, co-founded by Paul Tollett و Rick Van Santen در سال 1999 می گیرد در Indio امپراتوری باشگاه چوگان در صحرای کالیفرنیا اینلند امپایر منطقه است.

این سری کنسرت آنقدر موفق است که Goldenvoice بخشی از Anschutz Entertainment Group, Inc. اضافه شده یک کشور-جشنواره موسیقی فجر در سایت, Stagecoach.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>