CNBC تحلیلگر می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن بازار سهام تولدش بود و خود را “ماموریت انجام شد’ لحظه

دانیل گلدمن که به تازگی نقش کلیدی در رئیس جمهور تهمت را استیضاح دادگاه باز است تا در مورد “دشوار” و “خسته کننده” روند او با تجربه قبل از تست مثبت جدید کروناویروس.

گلدمن که در خدمت به عنوان مشاور برای آمریکا در طول تهمت استیضاح محاکمه به تازگی اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای COVID-19 coronavirus و صحبت کرد دوشنبه با MSNBC را صبح جوتوضیح داد که او برای اولین بار تبدیل شده بود را برای یک آزمون در نیویورک است.

“به من گفته شد توسط نیویورک پروتستان بیمارستان که من تا به حال به خانه برو و خود قرنطینه چون من نشانه شد بد نیست به اندازه کافی برای بستری به بیمارستان و مگر اینکه شما اعتراف شما نمی توانید یک آزمون” گلدمن گفت.

چه بود “دیوانه” گلدمن گفته است که به او گفته شد که به دلیل او تا به حال شناخته شده در تماس با هر کسی که تا به حال آزمایش مثبت او تا به حال به خود قرنطینه اما بقیه خانواده خود را نیاز ندارد. او افزود که حرفه ای او مواجه می شوند در بیمارستان بودند “فوق العاده نا امید که آنها تعدادی از تست های که با استفاده از آنها تا به حال به جیره آنها را در این راه.”

در نهایت گلدمن گفت: “نمی را بدون پاسخ” و سوار به کنتیکت برای آزمایش در یک کلینیک است که تا به حال به اندازه کافی آزمایش برای او و خود او در بر داشت به ویروس.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند در حفظ و گفت که هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید آن را دریافت کنید” گلدمن گفت. “من زندگی اثبات حق در اینجا است که این مورد نیست. و این بزرگترین مشکل ما است.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>