بسته فیلادلفیا مدارس با استناد به بی عدالتی نمی دانش آموزان آموزش آنلاین

فیلادلفیا — فیلادلفیا مدرسه منطقه ارائه خواهد شد آموزش از راه دور در طول coronavirus خاموش شدن سرپرست چهارشنبه اعلام کرد با استناد به حقوق صاحبان سهام و نگرانی ها در یک شهر که در آن بسیاری از دانش آموزان فاقد کامپیوتر و یا اینترنت با سرعت بالا در صفحه اصلی.

مدارس سراسر کشور کشتی شده اند با همان مسائل به عنوان آنها کشف راه هایی برای نگه داشتن بچه ها درگیر درس هستند برای توقیف هفته یا بیشتر.

در فیلادلفیا که در آن برخی از معلمان بوده است ارائه فرم اختیاری آموزش از راه دور خود به خود سرپرست William R. Hite جونیور گفت: در شهرستان سالن کنفرانس خبری که هیچ دانش مورد نیاز خواهد بود برای ورود به یک کامپیوتر و یا ارائه تکالیف.

“اگر که در دسترس همه کودکان ما می توانیم آن را در دسترس برای برخی از” Hite گفت.

اکثریت قریب به اتفاق فیلادلفیا 200,000 دانش آموزان از خانواده های کم درآمد. در مورد 130,000 رفتن به منطقه, مدارس, در حالی که بقیه شرکت منشور مدارس رایگان برای تنظیم سیاست های خود را. منطقه بسته شده است و مدارس و از طریق مارس 27.

منطقه فرستاده بود دانش آموزان خانه جمعه با یادگیری بسته خواهد شد و در ادامه به توزیع آنها را همراه با چنگ زدن و رفتن وعده های غذایی در سایت در سراسر شهرستان. معلمان می توانید در دانش آموزان از طریق ایمیل و یا تماس های تلفنی, اما نمی ارائه هر گونه آموزش.

شکاف دیجیتال است که کمتر از یک موضوع در ثروتمند حومه نزدیکی که برخی از آنها با ارائه لپ تاپ یا تبلت به دانش آموزان است.

“این نشان ترک در سیستم بین ‘کرد’ و ‘دارا’ تا که ‘کرد’ که احتمالا بیشترین نیاز دارد که حداقل قادر به ارائه منابع از دست رفته. آن است که تعجب گفت:” مایکل چرچیل, کارکنان, وکیل برای منافع عمومی مرکز قانون است شکایت دولت از پنسیلوانیا بیش از یک مدرسه بودجه فرمول است که برگ های برخی از ولسوالی صرف $10,000 در هر کودک در هر سال و دیگران $27,000.

پدر و مادر الکساندرا Meer خانه پرستار مراقبت با چهار فرزند در مدارس شهرستان در تاریخ 5 به 8 نمرات معتقد است که یادگیری می تواند کنار گذاشته برای “کمتر استرس بار.” او فقط تلاش برای نگه داشتن خانواده سالم است.

او را درک نابرابری مسئله و گفت: “این عادلانه نیست برای برخی از ما قادر به یادگیری و دیگران نیست.” او افزود: “من نگران زنده ماندن است نه conjugating فعل است.”

خانواده های دیگر احساس ضعف و بدون کمک از مدارس.

یک مادر که به خارج از آموزش و پرورش مرکز قانون در فیلادلفیا دارای سه فرزند معلول از جمله یکی مبتلا به اوتیسم. خانواده که غیر انگلیسی زبان را از یک کامپیوتر در خانه.

“این است که روز 2. آنها چیزی برای انجام. آنها رگرسیون در حال حاضر گفت:” وکیل مارجی Wakelin گفت. “این داستان است که ما قصد داریم به شنیدن بیشتر و بیشتر در مورد.”

غیر انتفاعی که طرفداران برای دانش آموزان محروم برنامه به چالش Hite تصمیم او گفت و اشاره کرد که بزرگتر مناطق از جمله شهر نیویورک برنامه ریزی برای ارائه آموزش از راه دور.

“این آسان نیست فکر طریق آنچه لازم است برای پاسخگویی به این سهام مسائل. اما آنها در حال فکر کردن در آن را از طریق, چرا که آنها می دانند که لازم است,” او گفت:.

اوهایو بزرگترین مدرسه منطقه کلمبوس مدارس شهرستان ارائه پدر و مادر پیشنهادات در مورد برنامه های آموزشی و وب سایت ها را تشویق به در خانه آموزش در طول سه هفته تعطیل اعلام کرد تا کنون. اما مقامات منطقه وجود دارد مانند کسانی که در فیلادلفیا, نمی, نیاز کودکان به نگه دارید تا با هر آنلاین ترم.

منطقه سخنگوی اسکات Wortman گفت که می تواند تغییر کند اگر بسته شدن در drags بسته به الزامات قانونی و راهنمایی از دولت است.

“ما درک می کنیم این است که یک وضعیت بی سابقه ای همه ما رو به” Wortman گفت.

___ آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار Kantele Franko کمک به این گزارش از کلمبوس, اوهایو.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>