کلیپ نشان می دهد جری استیلر ساخت Seinfeld بازیگران خنده خیلی سخت آنها سقوط در طبقه

تیاو جهان را از دست داده کمدی افسانه زمانی که جری استیلر درگذشت 92 از دست دادن پسرش بن استیلر اعلام کرد در روز دوشنبه.

“من غمگین هستم به می گویند که پدر من جری استیلر گذشت از علل طبیعی. او پدر بزرگ و پدر بزرگ و بیشتر اختصاص داده شده به آن برای حدود 62 سال است. او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته است. دوستت دارم پدر” او در توییتر نوشت.

بازیگر و کمدین تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی در مقابل همسرش آن Meara قبل از مصرف در بهترین و شناخته شده نقش به عنوان Festivus مخترع فرانک Costanza در ضربه نشان می دهد تلویزیون Seinfeld. یک کاربر reddit به تازگی مطرح کلیپ از Seinfeld نشان می دهد که این بازیگر انجام آنچه او بهترین مردم روی زمین در خنده. کلیپ گردش در رسانه های اجتماعی به مردم پرداخت ادای احترام به استیلر.

در این کلیپ استیلر در شخصیت به عنوان جورج Costanza را bellicose پدر می ایستد بیش تلویزیون, پسر, بازی های برگزار شده توسط جیسون الکساندر و چهره خاموش در برابر جولیا لوئیس-دریفوس در شخصیت به عنوان ایلین Benes. هنگامی که او باعث می شود یک برش سخن گفتن در مورد جورج ایلین موافق است که مجموعه پدری خود را غرایز. Hackles خودش, او ارائه خط “چه جهنم معنا است ؟” در یک تن است که تا belligerently خنده دار است که لوئیس-دریفوس به سرعت ترک شکستن شخصیت به خنده. الکساندر می خندد خیلی سخت است که او باد تا به معنای واقعی کلمه نورد در طبقه خنده. پس از گرفتن استیلر می شود Louis-Dreyfus, خنده با فقط یک خط است. به عنوان صحنه به آرامی پیشرفت استیلر دم “شما می خواهید یک قطعه از من؟!” و کل مجموعه حل در خنده. لازم به ذکر است که استیلر همیشه حرفه ای هرگز یک بار می شکند که باعث می شود الکساندر و لوئیس-دریفوس خنده حتی سخت تر به عنوان او بافندگی بیش از آنها سنگی مواجه شده در حالی که آنها ضربه گیر در giggles.

آن را مانند یک صحنه خنده دار که Seinfeld تیم تصمیم به اجرای bloopers بیش از بسته شدن اعتبارات بود که استاندارد نیست. لحظه ای کاملا کپسوله استیلر باور نکردنی توانایی ارائه جالب ترین خطوط با به طور کامل به صورت مستقیم یک مشخصه از یک کمدی افسانه است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>