تغییر آب و هوا را تهدید می کند در آینده همه کودکان: گزارش سازمان ملل متحد

هیچ کشوری در جهان در حال انجام است به اندازه کافی برای محافظت از کودکان خود را از تاثیر تغییر آب و هوا یک گزارش مشترک که یونیسف و لانست پیدا کرده است.

آینده از هر کودک در جهان در معرض خطر است که ملل مختلف در سراسر جهان موفق به مهار اثرات تغییر آب و هوا و ارائه پاک و محیط زیست سالم ضروری برای رفاه خود, با توجه به گزارش به سفارش سازمان ملل متحد.

“تغییر آب و هوا, زیست محیطی, تخریب مهاجرت جمعیت, جنگ نابرابری فراگیر و درنده تجاری شیوه های تهدید سلامت و آینده کودکان در هر کشور” گزارش نوشته شده توسط بیش از 40 کودک و نوجوان کارشناسان بهداشت گفت.

در حالی که کودکان در کشورهای ثروتمند شانس بهتری در بقا و رفاه نامتناسب میزان انتشار کربن را تهدید آینده همه کودکان گزارش مشترک سازمان بهداشت جهانی و یونیسف و لانست مجله پزشکی یافت می شود.

آن را بیشتر اضافه شده است که نه تنها کشور انجام شده و در هر سه مقياس از کودک شکوفایی پایداری و حقوق صاحبان سهام.

“کشور نیاز به تعمیرات اساسی رویکرد خود را به کودک و نوجوان, بهداشت و درمان به اطمینان حاصل شود که ما نه تنها به دنبال پس از کودکان ما امروز اما محافظت از جهان آنها را به ارث می برند در آینده گفت:” سابق نیوزیلند نخست وزیر هلن کلارک است که و روسای کمیسیون بین المللی است که تولید گزارش.

استثماری شیوه های بازاریابی

این گزارش همچنین بر تهدید به کودکان مطرح شده توسط بخش تجاری. قرار گرفتن در معرض بازاریابی و تبلیغات از مواد غذایی آشغال و چربی و قند و شکر لادن مواد غذایی مرتبط به چاقی در میان کودکان است.

تعداد کودکان چاق و نوجوانان افزایش ده بار از 11 میلیون نفر در سال 1975 به 124 میلیون دلار در سال 2016 نویسندگان اشاره کرد.

کودکان نیز در معرض تبلیغات از محصولات به معنای برای بزرگسالان مانند الکل و تنباکو, افزایش شانس خود را از مصرف است.

کودکان در قلب اهداف توسعه پایدار

گزارش تماس ها برای کودکان قرار داده شده در مرکز تلاش ها برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار توافق کردند که در سال 2015. “این SDGs انتقال دو چشم انداز: برای محافظت از سیاره ما از یک خطرناک و آینده نامشخص و به اطمینان حاصل شود که ما ارائه امن و عادلانه و سالم زندگی برای نسل های آینده است. کودکان در قلب این چشم انداز خود را نیاز دارد, حقوق, دیدگاه و مشارکت” آن را گفت.

  

adi/msh (AFP ایسنا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>