کلاس 2020 به یک مجازی شروع نشانی از اپرا وینفری در Facebook

رئیس جمهور تهمت پیشنهاد تزریق خانگی ضد عفونی کننده به عنوان یک درمان ممکن است برای COVID-19 روز پنج شنبه گذشته به عنوان اواخر نشان می دهد — و هر دیگر در اواخر شب نشان می دهد — اشاره دوشنبه.


“تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن شما؟” Trevor Noah آهی کشید در روزانه نشان می دهد. “مشکل این است که احمق ترین فرد در این اتاق فکر می کنند که باهوش ترین فرد است.” مردم در چندین ایالت بدیهی است در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جدی سیل کنترل مسمومیت با تماس او گفت: بنابراین “حتی افرادی که به اندازه کافی گنگ به نوشیدن آب ژاول هنوز به اندازه کافی هوشمند به اعتماد چیزی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان صرف یک “کل بعد از او” قبل از “رئیس جمهور رفت و برگشت در تلویزیون به طرفداران خود را شبیه احمقها بیش از حد” ادعا پیشنهاد او بود “طعنه آمیز” نوح گفت:. “زمانی که همه از این است که بیش از دیگر کشورها درخواست آمریکایی ها, ‘چگونه جهنم را شما انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?’ آمریکایی ها می تواند, مانند, ” هیچ, شخص, شخص, ما فقط در حال طعنه آمیز است.”

“آیا ما می توانیم ادعا می کنند ما شد طعنه آمیز هنگامی که ما انتخاب او را رئیس جمهور” و خلاص شدن از شر او در حال حاضر ؟ جیمی کیمل پرسید. “مغلوب ساختن پیشی جستن صرف تعطیلات آخر هفته در تلاش برای تظاهر او واقعا نشان می دهد ما باید تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن ما” اما هر کس از سازمان حفاظت محیط زیست به Lysol احساس لازم را برای رد تهمت نظرات. “من فکر می کنم این ممکن است اولین رئیس جمهور همیشه شرمسار تمیز کردن محصول” کیمل گفت.

“قرنطینه رانندگی هر کس کمی دیوانه به جز دونالد ترامپ — آن را خیلی دیوانه” اواخر نشان می دهد‘s, Stephen Colbert گفت. “تزریق آب ژاول برای مبارزه با کروناویروس? این کافی نیست که حامیان او در حال تمام سفید در خارج است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن کردم گرمای زیادی برای این نظر است که او را تهدید به جلوگیری از انجام جلسات مطبوعاتی در همه” کلبرت گفت. آن را به وضوح نمی, آخرین, اما, او miss روز یکشنبه جلسه به جای هزینه های بانوی اول, Melania Trump را تولد 50 تخلیه در مورد خبرنگاران و خود را “نجیب جوایز” در توییتر. “در حال حاضر برگ برنده را به وضوح به معنای جایزه نوبل به جز وجود نیست جایزه نوبل برای روزنامه” او گفت:. “پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را زنده جدید مورد علاقه خود را دفاع از” طعنه.

بله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن “روانی” ضد عفونی کننده پیشنهاد “او حدودا از طریق مجموعه خود را از بدیهی B. S. بهانه شروع با کلاسیک ‘من فقط شوخی,'” اواخر شب‘s Seth Meyers گفت. “از آنجا که اگر یکی از چیزهایی که مردم می خواهند از رهبری در طول یک بیماری همه گیر آن را طعنه زدن — و این بود که من با استفاده از طعنه.” سازمان دیده بان Meyers توضیح دهید که چگونه این است که صدمه زدن به تهمت سیاسی زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>