درگیری های قومی و مذهبی در یونان و ترکیه در مرز به عنوان مهاجر به دنبال ورود

(KASTANIES یونان) — مقامات یونانی بودند شلیک گاز اشک آور و نارنجک های چهارشنبه صبح به دفع فشار توسط مهاجران به عبور از آن مرز زمینی از ترکیه به فشار ادامه داد: در کنار آن مرز ترکیه گفت: خود را در مرز با اروپا باز بود به هر کس که می خواست به صلیب.

درگیری بودند در نزدیکی مرز روستای Kastanies همراه یک حصار مرزی را پوشش می دهد که بسیاری از زمین مرز مشخص نیست توسط Evros رودخانه در حال اجرا در امتداد مرز.

ترکیه خوب ساخته شده بر روی یک تهدید برای باز کردن مرزها و ارسال مهاجران به اروپا از هفته گذشته است. رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان اقدام باعث روز از درگیری های خشونت آمیز و صحنه هایی از هرج و مرج در مرز زمینی که در آن هزاران نفر از مهاجران و پناهندگان را جمع آوری کرده اند.

صدها نفر را به رهبری به جزایر یونانی از نزدیکی سواحل ترکیه در dinghies. یک کودک وقتی لاستیک قایق او واژگون در سواحل جزیره یونانی لزبوس در اوایل این هفته.

دولت به نام وضعیت یک تهدید مستقیم به یونان و امنیت ملی تحمیل کرده است اقدامات اضطراری برای انجام سریع اخراج و مسدود کردن برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه. مهاجران گزارش شده است که شتابزده تحت فشار قرار دادند در سراسر مرز به ترکیه است.

ترکیه اعلام کرد که آن را نمی خواهد متوقف کردن کسانی که مایل به عبور به اروپا آمد میان روسیه-حمایت دولت سوریه حمله به سوریه و شمال غربی استان ادلب که در آن نیروهای ترکیه در حال مبارزه است.

این حمله به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه و ارسال نزدیک به یک میلیون شهروندان سوری به سوی ترکیه را مهر و موم کردند. اما اولگ Zhuravlev های نظامی روسیه را مرکز هماهنگی در سوریه گفت: این ادعاها در مورد بحران انسانی در ادلب بودند نادرست است.

Zhuravlev گفت: مقامات ترکیه شد “گاو” در مورد 130,000 پناهندگان بودند که در اردوگاه های موقت در نزدیکی مرز ترکیه با سوریه به سوی مرز با یونان است.

“دو سوم از آنها نیست, سوریه,” او گفت:. “آنها افغان ها و عراقی ها و مردم از کشورهای آفریقایی.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>