درگیری دوباره در هنگ کنگ مقننه به عنوان طرفدار پکن صندلی کمیته انتخاب شده است

(هنگ کنگ) — درگیری آغاز شد و در هنگ کنگ مقننه دوشنبه برای دومین بار در این ماه به عنوان یک طرفدار پکن نماینده

توسط PATRIS-FUN در 29 اردیبهشت 1399

(هنگ کنگ) — درگیری آغاز شد و در هنگ کنگ مقننه دوشنبه برای دومین بار در این ماه به عنوان یک طرفدار پکن نماینده مجلس انتخاب شد به عنوان صندلی از کمیته های کلیدی که scrutinizes صورتحساب پایان دادن به طولانی مدت برای کنترل مبارزه با دموکراسی اردوگاه.

قوه مقننه و مجلس کمیته, که دامپزشکان صورتحساب و تصمیم می گیرد که به ارائه آنها را برای رای نهایی شده بود بدون یک رئیس برای بیش از شش ماه. دولت مرکزی در پکن انتقاد معاون رئیس و طرفدار دموکراسی در مجلس دنیس Kwok برای عمدا به تأخیر انداختن امور و باعث جمع شدن از صورت حساب است که بر منافع عمومی است.

Kwok جایگزین شد جمعه توسط Kin Chan-por که منصوب شده توسط رئیس قوه مقننه رئیس جمهور به ریاست دوشنبه انتخابات است. پس از لغو کردند و فریاد مسابقات منجر به چان بیرون آوردن بسیاری از دموکراسی قانونگذاران انتخابات صورت گرفت با pro-پکن مجلس پرستاره لی برنده به راحتی.

او انتخابات را به احتمال زیاد با سرعت بالا در حال عبور از یک بحث برانگیز لایحه ای را که به جرم سوء استفاده از چینی سرود ملی. هنگ کنگ اجرایی کری لام گفت: هفته گذشته که گذشت لایحه اولویت برای دولت و لایحه ارائه خواهد شد به کمیته مارس 27.

در جلسه روز دوشنبه طرفدار دموکراسی در مجلس برگزار شد تا پلاکارد که به عنوان خوانده شده "سوء استفاده از قدرت" و "CCP سر هنگ کنگ قوه مقننه" با اشاره به حزب کمونیست چین. در عرض چند دقیقه حداقل پنج قانونگذاران در خارج برای نظم رفتار با حداقل یک دروغ مجروح بر روی زمین نیز در این جلسه به طور خلاصه به حالت تعلیق درآمد.

"هنگ کنگ است راهپیمایی نسبت به آغاز پایان "یک کشور و دو سیستم" گفت: دموکراسی نماینده مجلس کلودیا Mo پس از این جلسه به پایان رسید.

این مستعمره سابق بریتانیا بازگردانده شد به چین در سال 1997 تحت یک کشور دو سیستم چارچوب است که به کنگ Hong خود را در نظام حقوقی بیشتر از حقوق در سرزمین اصلی است.

Mo خواست هنگ کنگ مردم را به رای از کسانی که "آیا در مورد مراقبت از هنگ کنگ آینده" در انتخابات پارلمانی در ماه سپتامبر.

دموکراسی نماینده مجلس تانیا چان متهم ماموران امنیتی از هنگ کنگ مقننه از "از دست دادن بی طرفی خود را" پس از این نیروهای امنیتی احاطه نیمکت که در آن رئیس نشسته بود و مانع دموکراسی قانونگذاران از نزدیک شدن.

Pro-پکن مجلس مارتین لیائو گفت: مخالفان اردوگاه بود "حمله برخی از ماموران امنیتی" و مختل "مشروع" انتخابات رسیدگی است.

قانونگذاران درگیر شدند و بیش همان موضوع در مارس 8, هنگامی که لی اشغال رئیس صندلی بیش از یک ساعت قبل از نشست برنامه ریزی شده بود برای شروع کرد و گفت که خارجی مشاوره حقوقی توصیه شده بود که او تا به حال قدرت برای ریاست مجلس جلسات کمیته.

طرفدار دموکراسی قانونگذاران متهم او را از سوء استفاده از قدرت خود و صحنه اعتصاب ترک و طرفدار پکن اردوگاه برای روشن شدن چند اسکناس.

همچنین دوشنبه, 15 دموکراسی چهره ها از جمله رسانه های سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای به نظر می رسد در دادگاه به صورت اتهامات مربوط به تظاهرات ضد دولتی سال گذشته بیش از یک بحث استرداد لایحه است که از آنجا خارج شده است. این لایحه اجازه داده اند ساکنان نیمه مستقل خاک چینی ارسال می شود به سرزمین اصلی به محاکمه و برانگیخته ماه از تظاهرات.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار آلیس علم کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب