غیرنظامیان در حال فرار از مرگ به عنوان سازمان ملل متحد اتهامات عنوان شده علیه سوریه و روسیه در حال عمدا آنها را هدف قرار

دولت حملات هوایی آمار بیمارستان ها و اردوگاه های پناهندگان در شمال غرب سوریه کشته و حدود 300 غیرنظامیان به عنوان رئیس جمهور بشار اسد را در افغانستان به حمله علیه این آخرین دژ شورشی سازمان ملل متحد روز سه شنبه گفت:.

مقامات سازمان ملل متحد گفت: سازمان امداد بودند غرق بحران انسانی به عنوان نزدیک به یک میلیون و غیرنظامیان بسیاری از آنها زنان و کودکان در حال فرار به سوی مرز ترکیه در زمستان تلخ و شرایط برای فرار از یورش.

“غیرنظامیان در حال فرار از جنگ در حال فشرده را به مناطق امن و بدون سرپناه هستند که کاهش در اندازه ساعت. و هنوز هم آنها را بمباران کردند. آنها به سادگی هیچ جا برای رفتن,” حقوق بشر سازمان ملل رئیس میشل باشله گفت.

سوریه و روسیه, جنگنده های, در ضمن نگه داشته تا حملات در شهر Darat Izza در استان حلب در روز سه شنبه شاهدان گفت: یک روز پس از دو بیمارستان وجود دارد به شدت آسیب دیده است.

در Al خلعت بیمارستان منفجر کردن دیوار و گرد و غبار تحت پوشش پزشکی کابل و لوازم پهن بود در مورد بیمارستان پس از دو نفر زخمی شدند روز دوشنبه گفته.

یک کودک می خوابد در خارج از چادر در یک اردوگاه موقت در Qatmah روستای غرب Azaz سوریه. حداقل هفت کودک از جمله یک نوزاد فوت کرده اند در درجه حرارت انجماد در روزهای اخیر. (خلیل Ashawi/فردا نیوز)

آنکارا گفت: مذاکرات با مسکو در ادلب شدند “رضایت بخش نیست” که ترکیه و اعزام نیروهای بیشتر به این منطقه است.

ترکیه و مقامات روسیه برگزار شد دومین روز از مذاکرات در مسکو بدون آشکار توافق در ادلب که در آن آخرین فشار با حمایت نیروهای دولتی سوریه به کشته شدن چندین نیروهای ترکیه.

روسیه گفت: هر دو طرف بیان تعهد خود را به قراردادهای با هدف کاهش تنش در یمن است. بیانیه ای اشاره نمی کند ترکیه تقاضا برای سوریه نیروهای دولتی را به عقب بکشید.

ترکیه می گوید که نمی تواند مقابله با هجوم پناهندگان در علاوه بر این به 3.6 میلیون پناهنده سوری در حال حاضر رشته در داخل مرزهای خود است.

ظاهر شدن در تلویزیون ملی در دوشنبه اسد گفت سریع نظامی دستاوردهای presaged احتمالی شکست از نه سال شورش علیه او اگر چه آن را هنوز هم می تواند زمان را. شورشی جناح عبارتند از: ترکیه به حمایت از شورشیان و شبه نظامیان جهادی.

جنگ احتمالی جنایات

حقوق بشر سازمان ملل متحد, سخنگوی Rupert Colville پرسید که آیا سوریه و روسیه بودند به عمد هدف قرار دادن غیر نظامیان و حفاظت ساختمان ها گفت: “به محض مقدار از حمله به بیمارستان و تجهیزات پزشکی و مدارس نشان می دهد که آنها نمی تواند تمام شود اتفاقی.”

این حملات می تواند تشکیل جنایات جنگی Colville گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در ژنو است.

حقوق بشر سازمان ملل متحد گفت که آن را ضبط کرده 299 غیر نظامی و میر پس Jan. 1 حدود 93 درصد ناشی از دولت سوریه و متحدان آن است.

آواره کودکان گرم خود را در اطراف آتش. (خلیل Ashawi/فردا نیوز)

سریع پیش از دولت نیروهای مورد حمایت روسیه از حملات هوایی از طریق شمال غربی سوریه باعث شده است که بزرگترین جابجایی از جنگ به عنوان مردم فرار به سمت کاهش جیب ترکیه نزدیک به مرز که در آن شورشیان خود را نگه دارید و آخرین سنگر.

7 کودکان مرده

یک سخنگوی سازمان ملل متحد دیوید سوانسون گفت: نزدیک به 900 ، 000 نفر فرار کرده اند مناطق جنگی در استان ادلب و غربی حلب از ماه دسامبر تاکنون بیش از 80 درصد از آنها را زنان و کودکان است.

بسیاری شده اند قادر به پیدا کردن پناهگاه و در حال خواب خارج در درجه حرارت انجماد سوزاندن پلاستیک به گرم بماند و در خطر بیماری و مرگ است.

“تنها نیمی از تمام امکانات بهداشتی در غرب هنوز هم در حال حاضر” سوانسون گفت.

Hurras شبکه یک نجات کودکان شریک در ادلب گفت: هفت فرزند از جمله هفت ماهه نوزاد مرده بود از درجه حرارت انجماد و تلخ شرایط آوارگان اردوگاه.

در مورد 525,000 کودکان در میان کسانی که به دام افتاده, سازمان ملل متحد, صندوق کودکان (یونیسف) گفت.

ارتش سوریه ادعای کنترل کامل در حلب

ارتش سوریه روز دوشنبه گفت: این گرفته بود کنترل کامل از ده ها تن از شهرها در حلب.

این بزرگراه M5 لینک دمشق به حلب تمرکز اخیر مبارزه دوباره باز شد به پولیس ترافیک در روز سه شنبه نیروهای دولتی حکایت از آن در هفته گذشته سوریه رصدخانه جنگ گروه نظارت گزارش شده است.

مخالفت گفت: حملات هوایی در مناطق جنوبی از استان ادلب را ترک کرده بود ده ها تن از شهرها و روستاها در خرابه در آنچه در آن به نام “سیاست زمین سوخته.”

روسی و ترکی هیئت جلسه در مسکو در تلاش بودند برای آشتی دادن تفاوت های خود را بیش از ادلب که مطرح شده سوال بیش دوام همکاری های خود را.

ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای نظامی و کاروان تجهیزات نظامی به تقویت آن مشاهده پست ها در ادلب تاسیس تحت 2018 د-تشدید توافق با روسیه است.

مسکو را متهم ترکیه از ايميل خود توافق و عدم مهار شبه نظامیان آن گفته بودند که حمله به سوریه و نیروهای روسی.

در یک نکته مثبت و نیروهای خود را دوباره راه اندازی گشت مشترک در نزدیکی مرز که تا به حال متوقف شده است از اکتبر روسیه وزارت دفاع گفت.

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت که ارسال داروهای ضروری و منابع در سراسر مرز از جمله تروما کیت برای یمن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>