حقوق مدنی فعال و امت تا نسبی می میرد در 50

(شیکاگو) — Airickca گوردون تیلور نسبی از امت تا که زندگی خود را صرف آموزش دیگران در مورد سیاه, نوجوان مجازات

توسط PATRIS-FUN در 4 فروردین 1399

(شیکاگو) — Airickca گوردون تیلور نسبی از امت تا که زندگی خود را صرف آموزش دیگران در مورد سیاه, نوجوان مجازات قربانی میراث از طریق بنیاد او درگذشت در سن 50 با توجه به اعضای خانواده.

گوردون تیلور حومه شیکاگو درگذشت اوایل شنبه ساعت پس از بستری در بیمارستان. او تا به حال مشکلات کلیوی برای دهه ها از جمله دو پیوند با توجه به Ollie گوردون بود که تا پسر عموی.

"او یک مدافع بزرگ. او یک جنگنده در برابر عدالت" گوردون گفت. "او بسیار جدی در مورد تعهد خود را به حفظ میراث امت تا رفتن."

گوردون تیلور المپیا زمینه نیز به نام خودش تا پسر عموی اما خودش در نظر گرفته قائم مقام دختر به مادرش که او زندگی می کردند با یک زمان. در سال 2009 گوردون تیلور به نام بنیاد او پس از تا مادر خواستار آن ممی تا Mobley بنیاد یادبود. ماموریت آن این است که به افتخار او و او تنها پسر.

امت تا کشته شد در سال 1955 در حالی که بازدید از بستگان در می سی سی پی, بدن خود را پیدا وزن در Tallahatchie رودخانه. مادرش اصرار داشت در یک تابوت در مراسم تشییع جنازه در شیکاگو جایی که آنها زندگی می کردند به طوری که مردم می تواند دیدن این جسد مثله. سفید منصفه تبرئه دو نفر از مردان سفید پوست در قتل.

تا مرگ به کمک انرژی جنبش حقوق مدنی.

گوردون تیلور کار شامل توانمندسازی جوانان از جمله آموزش افراد جوان در فصاحت و بلاغت و مهارت و مسائل مربوط به حقوق مدنی. اخیرا او حمایت در واشنگتن دی سی برای ضد مجازات لایحه پس از نام تا.

"Airickca اختصاصی زندگی او را به بلند کردن اجسام تا میراث او پسر عموی امت تیل و او ایستاده بود در همبستگی با دیگر خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده و به نژادی و خشونت در کشور ما" گفت: کریستن کلارک رئیس وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون که با این نسخهها کار با پایه و اساس است. "او مبارزه برای حقیقت و عدالت و کار خستگی ناپذیر برای ترویج شفا نژادی."

اعضای خانواده گفت: آنها امید برای طرح یک بنای یادبود رویداد در آینده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب