چاک تاد می شود با وجودی میلیاردر مایکل بلومبرگ: ‘باید به شما وجود دارد ؟

هفته گذشته سناتور. ctq (D-Minn.) خواسته شده بود توسط یک خبرنگار اگر او می تواند نام و نام خانوادگی رئیس جمهور مکزیک و پس از فکر کردن در مورد آن پاسخ داد: “نه.” این آمد به او امد و شد زیاد در طول چهار شنبه دموکراتیک بحث اما یک نامزد دیگر دیابت الیزابت وارن (D-جرم.), او را به عقب.

Klobuchar گفت که او باور ندارد “که لحظه ای فراموشی در واقع منعکس کننده آنچه که من می دانم در مورد مکزیک و چقدر من در مورد مراقبت از آن” و به یاد مخاطبان است که او “یک نفر در این مرحله که برای اولین بار به می گویند من برای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت که در حال رفتن به یکی از شماره 1 وظایف رئیس جمهور برای اجرای آن است.” فراموش کردن رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador نام “خطا” او ادامه داد. “من فکر می کنم داشتن یک رئیس جمهور است که شاید فروتن و قادر به اعتراف است که در اینجا وجود دارد و شاید نمی تواند یک چیز بد است.”

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg پاسخ داد که Klobuchar است “ردی خود را در انتخابات ریاست جمهوری در واشنگتن خود را تجربه” و نه دانستن یک رهبر جهان نام بد فرم. “شما در حال تلاش برای گفتن که من گنگ است؟” Klobuchar جامعی. “یا شما به من؟” Buttigieg پاسخ داد که او است “گفت: شما نباید بی اهمیت است.”

که زمانی که وارن شروع به پریدن کرد. “این درست نیست,” او گفت:. “من درک می کنم که او را فراموش کرده و یک نام — آن اتفاق می افتد. این اتفاق می افتد به هر کس در این مرحله است. شما می خواهید به بخواهید در مورد اینکه آیا یا نه شما را در درک سیاست تجارت با مکزیک است ؟ در آن را داشته باشد. و اگر شما می توانید آن را اشتباه شما باید پاسخگو باشند که. … اما اجازه دهید فقط روشن از دست رفته به نام همه به خودی خود نشان نمی دهد که شما نمی فهمید چه خبر است. من فقط فکر می کنم این ناعادلانه است.” کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>