Christo های هنرمند معروف به صورت بسته بندی در ساختمان پارچه دنیا در 84

Christo بلغاری-متولد هنرمند معروف خود را بلند پروازانه زودگذر هنر عمومی تاسیسات درگذشت یکشنبه در دیرین خود را در شهر نیویورک از, طبیعی, علل, دفتر او در بیانیه ای گفت. او 84. Christo و همسرش, Jeanne-Claude کار با هم برای 48 سال تا زمان مرگ او در سال 2009 عمدتا بسته بندی پارچه در اطراف ساختمان در سراسر مناظر و بیش از آب است.

“Christo زندگی می کردند زندگی خود را به کمال نه تنها خواب تا آنچه به نظر می رسید غیر ممکن است اما تحقق آن را” بیانیه ای گفت:. “Christo and Jeanne-Claude آثار هنری به ارمغان آورد مردم با هم در تجربیات به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان و کار خود را در زندگی در قلب ما و خاطرات است.”

Christo Vladimirov Javacheff متولد شد و در Gabrovo بلغارستان در سال 1934 در همان روز به عنوان همسر آینده اش ، Jeanne-Claude Denat د Guillebon. او مورد مطالعه در آکادمی هنرهای زیبا در صوفیه قبل از حرکت به پراگ, وین, ژنو, و در نهایت, پاریس ملاقات کرد و Jeanne-Claude در سال 1958. آنها ازدواج کردند و در سال 1960 و اولین کار عمده درگیر پوشش بشکه نفت در پارچه در کلن بندر.

خود را از دیگر پروژه های معروف شامل 11 اطراف جزایر در خلیج پستها و میامی در صورتی “دامن” (1983); احداث 3,100 غول چتر در کالیفرنیا و ژاپن (1991); “پیچیده رایشستاگ” (1995) که در آن آنها تحت پوشش پارلمان آلمان ساختمان در پارچه; و “دروازه” در شهر نیویورک پارک مرکزی (2005). (شما می توانید تمام پروژه های خود را در وب سایت خود را.)

Christo and Jeanne-Claude پرداخت برای همه تاسیسات خود با فروش نقشه, مقیاس, مدل و آماده سازی مواد برای پروژه های آسوشیتد پرس گزارش. “من می خواهم به صورت کاملا رایگان و به صورت کاملا غیر منطقی با هیچ توجیهی برای آنچه من می خواهم به انجام” Christo گفت. “من نمی خواهد داد تا یک سانتی متر از آزادی من برای هر چیزی است.” پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر