تعمید مطبوعات بازدید به ثمر رساند رگه به عنوان زنان آمریکا تیم ملی فوتبال نقطه امن و امان در توکیو المپیک

(کارسون, کالیفرنیا.) — تعمید مطبوعات است که در یک قطره اشک با اهداف در گذشته او شش بازی ها متمرکز ملی ایالات

توسط PATRIS-FUN در 20 بهمن 1398

(کارسون, کالیفرنیا.) — تعمید مطبوعات است که در یک قطره اشک با اهداف در گذشته او شش بازی ها متمرکز ملی ایالات متحده, تیم بعدی کار بزرگ: بازی های المپیک است.

دیرین به ثمر رساند تهدید اغلب به عنوان یک جرقه خاموش نیمکت مطبوعات است و ساخت یک مورد برای شروع نقش با آخرین فوران.

او فقط پنجم ایالات متحده به نمره در شش راست بازی پیوستن به میا هام میشل Akers, مارس بود و کارلی لوید. این چنین طولانی ترین خط برای ایالات متحده پس از لوید گل در هفت راست در سال 2014.

مطبوعات می گوید: او تغییر نکرده است ،

"من فکر می کنم راه من روش فوتبال همیشه و آن را در این راه بوده است در حالی که درست است که شغل من این است که تلاش می شود بهترین من زمانی که من در این زمینه است که هر آموزش و هر بازی," او گفت:. "من خوشحال هستم برای کمک به این تیم بود و در این زمینه و انجام آنچه که من دوست دارم. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است."

ایالات متحده به دنبال تبدیل شدن به اولین تیم برای گرفتن طلا در بازی های المپیک سال پس از پیروزی در جام جهانی.

چهار سال پیش در برزیل حاکم جام جهانی شانزه نگاه توقف قبل از آنها بودند زدم سوئد در مرحله یک چهارم. این تیم اولین تا کنون المپیک خروج.

"ما باید به اجازه رفتن به جام جهانی و ما باید برای رفتن به این مانند شما می دانید این است که ما در مسابقات بزرگ برای سه سال آینده. و بنابراین من فکر می کنم که خوب درس را آموخته اند" مطبوعات گفت. "من فکر می کنم داشتن یک کارکنان جدید در انتقال ارائه چالش های مختلف. اما شما می دانید همه از چشم ما و همه تمرکز ما در حال در آوردن است."

ایالات متحده واجد شرایط برای توکیو در بازی جمعه شب هنگامی که آن را ضرب و شتم مکزیک 4-0 در نیمه نهایی از کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی مسابقات است. مطبوعات به ثمر رساند هدف نهایی به خوبی اجرا تراشه به ضرب گلوله در دقیقه 73.

کانادا ادعا کرد که منطقه دیگر المپیک اسکله با 1-0 نیمه نهایی پیروزی بر کاستاریکا است.

با المپیک نقاط امن ایالات متحده آمریکا بازی خواهد کرد کانادا روز یکشنبه اساسا بی اهمیت عنوان بازی. آمریکا را شکست داد تا به کانادا در گذشته سه مرحله مقدماتی مسابقات نهایی.

مطبوعات دریافت کرده است فرصت های بیشتری در این زمینه از اواخر سال با عدم حضور الکس مورگان است که در مرخصی زایمان. مورگان گفت: او را برای رفتن به سعی کنید به عقب در زمان برای توکیو است.

مطبوعات نیز می شود او را مورد کارکنان جدید: Vlatko Andonovski گرفت و به عنوان مربی بعد از جیل الیس پایین پا در پاییز گذشته.

Andonovski سابق مربی سلطنت FC ملی فوتبال زنان لیگ به خوبی آگاه از مطبوعات که در حال حاضر در حال پخش به صورت یوتا Royals.

"او را خیلی خوب انجام می دهند مثل شما گفت او را در آتش, اما من همیشه فکر می کردم او یک بازیکن بزرگ آن را دوست ندارد او را فقط در آینده بر روی آتش در حال حاضر. در حال حاضر او بیشتر فرصت" Andonovski گفت. "او به خوبی انجام می دهند و نافذ در دریبل و اهداف است که او را گل من دیده مطبوعات نمره این اهداف در لیگ. من فقط خوشحالم که او انجام آن را برای تیم ملی نیز هست."

پرس ساخته شده او در تیم ملی اولین بازی در سال 2013. او 56 گل در 134 ظاهر. Standout در دانشگاه استنفورد که برنده مک هرمان جایزه به عنوان کشور بهترین کالج بازیکن به عنوان یک ارشد مطبوعات رفت تا بازی بازی برای باشگاه ها در سوئد در علاوه بر این به او نانامی به بازی در NWSL.

او در دو جام جهانی و توکیو خواهد بود و دومین بازی های المپیک است.

"طرز فکر من همیشه این است که همیشه وجود دارد بیشتر است. هنگامی که مردم می گویند "من شما را در بالای بازی خود را به" من واقعا نمی خواهم که بیان دلیل آن را نشان میدهد که از اینجا شما بروید پایین" را فشار دهید گفت. "آنچه من می خواهم برای خودم و این تیم همچنان به صعود است."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب