کریس کریستی می گوید: اقتصاد باید ذخیره شود از آنجایی که ‘قصد دارد به مرگ بدون توجه به آنچه’

سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی (R) است پیوستن به گروه کر از سیاستمداران که فکر می کنم اقتصاد باید در این کشور بالا coronavirus اولویت به جای صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است.

بیش از 68,000 آمریکایی درگذشت COVID-19 و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنظیم گزارش خود برآورد و پیش بینی ایالات متحده روزانه مرگ و میر خواهد شد 3,000 ژوئن 1.

در ظاهر در سی ان ان میزبان دانا باش روزانه DC, پادکست, کریستی گفت متحده باید برای شروع آرامش خود را stay-at-home سفارشات که تصویب شده به منظور کاهش گسترش coronavirus. “ما همه به دنبال راه حل کامل,” او گفت: “البته هر کس می خواهد به صرفه جویی در هر زندگی آنها می توانند, اما سوال این است که نسبت به آنچه در پایان در نهایت? وجود دارد راه هایی که ما می توانیم … موضوع وسط در اینجا اجازه می دهد که قصد دارد به مرگ و میر و قصد دارد به مرگ مهم نیست.”

کریستی اظهار داشت که اگر کارشناسان بهداشت و درمان باید راه خود را از “ما خواهید بود قفل در خانه های ما برای یک سال دیگر. آنها نمی خواهند ما را به انجام هر چیزی به غیر از ماندن در خانه ما تا زمانی که یک واکسن. من فکر نمی کنم که منطقی است.” او فکر می کند امن ترین چیزی که به انجام است که پوشیدن ماسک و دستکش و “فاصله که در آن مناسب … ما باید اجازه دهید به برخی از این مردمی برای بازگشت به کار, چرا که اگر ما را نمی, ما در حال رفتن به از بین بردن زندگی به سبک آمریکایی و این خانواده ها خواهد شد و این سال و سال های قبل از ما بهبود می یابند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>