انتخاب واقعی MVP از سال 2020 Super Bowl دشوار است اما پربرکت آن را به خانه بچه را بزرگ

NFL می دانستم که آنچه در آن بود به انجام به باز جمعه شب سوپر جام LIV در میامی: تجمع هر دو جمعیت در ورزشگاه و بینندگان در سراسر کشور — با ناز, الهام بخش, بچه, البته. این “آن را به خانه” بچه های ساخته شده کاملا یک چلپ چلوپ با این اولین.

پیش از کیکآف بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs در راک, ورزشگاه, NFL, زد, معرفی تصویری نشان دادن یک بچه در حال بازی فوتبال با دوستان خود و در حال اجرا توپ در سراسر کشور پشتیبانی شده توسط بازیکنان مختلف و آیکون ها در طول راه (و از جمله یک مکث کوتاه به افتخار پت Tillman). پخش و سپس تغییر به زمان واقعی که در آن بچه ها و دوستان خود را همه در لباس های مختلف لباس NFL به هرزه تیم های مختلف — یورش برده و در این زمینه با ستاره توزیع بیش از فوتبال به داور برای شروع همه چیز خاموش است. در این روند او کمک کرد تا اعتیاد به مواد مخدره تا جمعیت است.

ایلینوی خبرنگار شناسایی, معرفی ستاره به عنوان 13-year-old ماکسول “Bunchie” جوان یک جوان فوتبال و در حال اجرا نابغه از لس آنجلس که برجسته شده است به طور منظم در جوانان ورزش داستان ها و ویدئوها به لطف خود قابل توجه سرعت; او مصور کودکان و نوجوانان SportsKid از سال 2017.

نوشتن به Raisa برونر در raisa.bruner@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر