Chipotle دلار جریمه 1.3 میلیون دلار برای بیش از 13000 کودک کار نقض

(بوستون) — Chipotle بود ضربه با 1.3 میلیون جریمه بیش از 13000 کودک کار نقض آن در ماساچوست رستوران ها دولت را

توسط PATRIS-FUN در 8 بهمن 1398

(بوستون) — Chipotle بود ضربه با 1.3 میلیون جریمه بیش از 13000 کودک کار نقض آن در ماساچوست رستوران ها دولت را دادستان روز دوشنبه اعلام کرد.

دادستان کل Maura هیلی دستور داد که بزرگترین کار کودکان مجازات تا کنون صادر شده توسط دولت در برابر مکزیکی رستوران های زنجیره ای پس از پیدا کردن یک برآورد 13,253 کار کودکان نقض حقوق بشر در آن بیش از 50 مکان.

"Chipotle عمده ملی رستوران های زنجیره ای است که در استخدام هزار نفر از جوانان در سراسر کشور و این یک وظیفه برای اطمینان از افراد زیر سن قانونی امن کار در رستوران," هیلی در بیانیه ای گفت. "ما امیدواریم که این نقل قول ارسال پیام به دیگر زنجیره ای فست فود و رستوران است که آنها نمی توانند ما را نقض قوانین کار کودکان و قرار دادن افراد جوان در معرض خطر است."

خوب و دقیق که Chipotle تا به حال کارکنان تحت سن 18 سالگی کار نیمه شب گذشته و برای بیش از 48 ساعت در هفته است. نوجوانان از محققان گفت: ساعت خود را از کار شد تا زمانی که آن را جلوگیری از آنها را از همراهی با مدرسه خود را. این شرکت همچنین به طور منظم به استخدام افراد زیر سن قانونی بدون اجازه کار.

حل و فصل در مجموع نزدیک به 2 میلیون دلار از جمله مجازات به دست آورده بیمار زمان نقض است که در آن مدیران اعطا به کارکنان پرداخت می شود زمان تنها برای بیماری های خاصی است. نقض همچنین شامل عدم حفظ سوابق دقیق و پرداخت به موقع حقوق و دستمزد. در نهایت این شرکت دستور داده شد داوطلبانه $500,000 پرداخت به دولت جوانان کارگر صندوق اختصاص داده شده به آموزش و پرورش و اجرای آموزش است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن