مقامات چینی می گویند عمده فشار به شناسایی تمام coronavirus موارد در ووهان

آخرین:

  • گزارش سازمان بهداشت جهانی 1,752 جدید کروناویروس موارد و 136 اضافی مرگ و میر در چین در مجموع 74,280 موارد و 2,006 فتح و میر.
  • پیشرو حزب کمونیست رسمی می گوید رهبران منطقه بر عهده خواهد داشت “اگر تنها یک مورد جدید’ یافت می شود پس از چهارشنبه.
  • ایالات متحده ارتقاء مشاوره سفر به چین خواستار آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به این کشور است.
  • چین می گوید که اخراج 3 وال استریت ژورنال خبرنگاران.
  • دولت اجرای آژانس خبری در ایران می گوید 2 نفر کشته شده اند و پیمانکاری ویروس.

کت و شلوار محافظ چادری بازرسان در مرکز چین از شیوع ویروسی رفت درب-به-درب شنبه برای پیدا کردن هر فرد آلوده در مرکز شهر رنج می برند بیشتر از یک بیماری همه گیر است که نشانه های پایانی به عنوان موارد جدید کاهش یافت و برای روز دوم.

ووهان که در آن شکل جدیدی از کروناویروس پدید آمده است که در روز پایانی مبارزات انتخاباتی برای ریشه کن کردن هر کسی با علائم آنها ممکن است مقامات از دست رفته است.

“این باید جدی گرفته شود” گفت: وانگ Zhonglin شهر تازه ضرب حزب کمونیست ، “اگر تنها یک مورد جدید پیدا شده است [پس از روز چهارشنبه] از رهبران منطقه برگزار خواهد شد مسئول است.”

سخنان خود شدند منتشر شده در هوبئی استانی سایت در کنار اعلامیه “اگر توده ها نمی تواند بسیج را برای مبارزه با مردم جنگ است.”

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز چهارشنبه گزارش داد 1,752 جدید کروناویروس موارد و 136 اضافی مرگ و میر در سرزمین اصلی چین در مجموع 74,280 موارد و 2006 مرگ و میر.

در حالی که به طور کلی گسترش COVID-19 بیماری شده است کاهش این وضعیت باقی می ماند شدید در هوبئی استان که در ووهان به عنوان پایتخت آن است. عفونت در هوبئی تشکیل بیش از 80 درصد از این کشور در مجموع موارد و حدود 95 درصد از مرگ و میر با توجه به داده ها از چین ملی کمیسیون بهداشت.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: چینی اطلاعات “به نظر می رسد نشان می دهد کاهش در موارد جدید” اما هر ظاهری روند “باید تفسیر شود بسیار با احتیاط.”

شهرستانها در هوبئی با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون نفر را تحت مستند پس از سال جدید قمری تعطیلات آخر هفته معمولا شلوغ ترین زمان سال برای سفر. مقامات قرار دادن یک توقف به تقریبا تمام حمل و نقل و جنبش به جز قرنطینه تلاش های مراقبت های پزشکی و تحویل مواد غذایی و نیازهای اساسی. “زمان جنگ” اقدامات انجام شده در برخی از مکان های که در آن ساکنان شد, جلوگیری از خروج از آپارتمان خود را در دسترس نباشد.

این اقدامات سختگیرانه به دنبال خشم عمومی بیش از هوبئی مقامات دست زدن به بیماری که آن را شروع در ماه دسامبر. خطر از انسان به انسان انتقال عنوان شد و پزشکان که در تلاش برای هشدار دادن به مردم مواخذه شد توسط پلیس. ووهان ساکنان گزارش ازدحام در بیمارستان ها و تلاش بیهوده به دنبال درمان.

بسیاری از کشورها نیز راه اندازی مرز نمایش و شرکت های هواپیمایی را لغو پروازها به مقصد و از چین برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری که تشخیص داده شده است در حدود دو دوجین از کشورها و باعث حدود 1000 تایید موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است.

مردم پوشیدن ماسک محافظ آنها به عنوان راه رفتن در امتداد یک خیابان مرکز شهر پس از شیوع کروناویروس جدید در هنگ کنگ از اوایل این هفته. (تایرون سیو/فردا نیوز)

در هنگ کنگ یک سخنگوی شاهزاده مارگارت در بیمارستان گزارش شهر دوم مرگ از 62 موارد است. رسانه ها گزارش دادند قربانی 70 سال با بیماری زمینه ای.

روز چهارشنبه ایران را دولتی خبرگزاری ایرنا گفت: این ویروس دو تن کشته شهروندان ایرانی.

ژاپن اجازه می دهد تا برخی از مسافران کشتی کروز برای پیاده

بسیار مورد انتقاد قرار قرنطینه یک کشتی کروز در ژاپن به پایان می رسد یکشنبه و مقامات وجود انتظار چند صد نفر که آزمایش منفی برای این بیماری به پیاده. الماس شاهزاده 621 ویروس موارد بیشتر در هر محل خارج از چین, پزشکی و کارشناسان باید خود را با نام قرنطینه شکست.

کره جنوبی تخلیه شش کره جنوبی و یک عضو خانواده از کشتی و آنها شروع اضافی 14 روز در قرنطینه چهارشنبه. بیش از 300 آمریکایی مسافران تخلیه شدند زودتر و قرنطینه می شوند در ایالات متحده از جمله حداقل 14 که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

روز سه شنبه دولت آمریکا گفت: بیش از 100 آمریکایی مسافران که ماند در کشتی و یا در بیمارستان بستری شد در ژاپن را مجبور به انتظار برای دو هفته دیگر قبل از آنها می تواند به بازگشت به ایالات متحده

‘زمان بحرانی” برای پیشگیری و کنترل

“پیشگیری و کنترل کار در یک زمان بحرانی,” رئیس جمهور چین گفت: در طول یک تماس تلفنی عصر روز سه شنبه با نخست وزیر بوریس جانسون, با توجه به رسانه های دولتی.

به همین ترتیب دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای در لاهور پاکستان که شیوع ویروسی “است که از کنترل خارج شده اما این یک وضعیت بسیار خطرناک بود.” او گفت که “خطر بسیار زیاد هستند و ما نیاز به آماده می شود در سراسر جهان برای آن.”

خارج هوبئی محلات دیگر تحمیل کرده اند قرنطینه اقدامات به درجات مختلف. مسکونی محلات در پکن قرار داده اند محدودیت در تعداد افراد هر خانوار که می توانید بیرون بروید و کسانی که باید حمل خروج-ورود کارت. در شانگهای پلیس یک مرد به مدت 10 روز بارها و بارها برای ترک خانه و در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی زمانی که او قرار بود تحت قرنطینه در خانه.

یک خیابان تمیز کننده با پوشیدن یک ماسک صورت sanitizes سطل زباله در پکن در میان شیوع ویروسی است که در سمت چپ بیش از 2000 نفر کشته شدند. (کارلوس گارسیا رولینز/فردا نیوز)

با وجود چنین هشدارهای پکن شد نشانه هایی از بازگشت به زندگی در این هفته با ترافیک جاده در حدود یک چهارم از حد معمول از تقریبا هیچ چیز از یک هفته پیش. در حالی که بسیاری از رستوران ها فروشگاه ها و ساختمان های اداری باقی مانده بسته دیگران بود بازگشایی شد.

این کشور ممکن است به تعویق انداختن آن بزرگترین سیاسی نشست سال سالانه کنگره با توجه به شروع در ماه مارس برای جلوگیری از سفر مردم به سرمایه در حالی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. یکی از صنعت خودرو بزرگترین رویدادهای چین دوسالانه خودرو, نمایش به تعویق افتاد و بسیاری از ورزش ها و سرگرمی حوادث شده اند به تاخیر و یا لغو.

ایالات متحده ارتقاء مشاوره سفر به چین

ایالات متحده همچنین به روز رسانی آن سفر مشورتی برای چین به سطح 4 گفتن شهروندان خود را به سفر به هر نقطه در کشور و ارائه مشاوره به کسانی که در حال حاضر در چین به تلاش برای ترک تجاری به معنی.

“در صورتی که این وضعیت بیشتر رو به وخامت توانایی آمریکا سفارت و کنسولگری به ارائه کمک به اتباع ایالات متحده در چین ممکن است محدود شود. ایالات متحده است و نه ارائه اجاره تخلیه پرواز از چین,” اخطار گفت.

“ما به شدت اصرار شهروندان ایالات متحده باقی مانده در چین به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و محدود کردن تماس با دیگران از جمله اجتماعات بزرگ. نظر کردن در مواد غذایی و لوازم دیگر برای محدود کردن جنبش در خارج از خانه” اطلاع گفت. ایالات متحده قبلا پرواز نمرات از شهروندان خود در پروازهای چارتر از ووهان اما نه هر گونه برنامه های بیشتر برای انجام این کار, آن را گفت.

کانادا ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین است. دولت کانادایی مشاوره برای جلوگیری از سفر به هوبئی که کانون شیوع.

چین می گوید که اخراج 3 وال استریت ژورنال خبرنگاران

همچنین در روز چهارشنبه چین گفت: آن اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران بیش از این تیتر برای یک ستون نظر است که اشاره به زمان شیوع ویروس در چین و به نام کشور ‘واقعی مرد بیمار از Asia.’

در بیانیه روز شنبه وزارت خارجه, سخنگوی Geng Shuang گفت: Feb. 3 op-ed by کالج بارد پروفسور والتر راسل مید “لام تلاش های دولت چین و مردم در مبارزه با [ویروس] بیماری همه گیر.”

طولانی حساس به تجسم خود را در رسانه های جهانی چین شده است هل دادن یک روایت از شفافیت و کنترل بیش از زمان شیوع در حالی که تاکید بر این که فداکاری های ساخته شده توسط آن در سلامت کارگران و شهروندان عادی.

در این بیانیه گفت: این اخراج پس از مجله رد خواسته به “عذرخواهی رسمی و نگه داشتن افراد درگیر پاسخگو باشد.”

مانند بسیاری از رسانه های خارجی وال استریت ژورنال در دسترس نیست در چین و وب سایت خود را و داستان های مسدود شده آنلاین توسط بازرسان.

مجله شناسایی سه روزنامه نگاران به عنوان معاون رئیس دفتر جاش چانه خبرنگار Chao Deng — هر دو شهروندان آمریکایی و خبرنگار فیلیپ ون استرالیا. آنها داده شده است پنج روز به ترک کشور با توجه به جاناتان چنگ مجله چین دفتر رئیس.

در پاییز گذشته مقامات چینی کاهش یافته است به تجدید مطبوعات اعتبار پکن-بر اساس خبرنگار مجله Chun هان وانگ یک سنگاپوری یک ماه پس از او و یکی دیگر خبرنگار مجله نوشت: یک داستان جزئیات استرالیا رسیدگی به اتهام لینک Xi پسر عموی بالا-ریسک قمار پول شویی و مظنون به جرم و جنایت سازمان یافته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>