بانک خلق چین تزریق خواهد 1.2 تریلیون یوان (حدود 228 میلیارد Cdn) به ارزش نقدینگی به بازار از طریق معکوس مخزن عملیات روز دوشنبه به عنوان کشور مبارزه رمان coronavirus.

این اقدام با هدف حفظ نقدینگی از سیستم بانکی و ثبات بازار پولی در طول دوره از ویروس کنترل با توجه به بیانیه منتشر شده در وب سایت بانک در روز یکشنبه.

همچنین گفت: کل نقدینگی در سیستم بانکی است و 900 میلیارد یوان (171 میلیارد Cdn) بالاتر از مدت مشابه در سال 2019.

این بانک همچنین اعلام کرد که طیف وسیعی از اقدامات برای گام های پولی و اعتباری و حمایت از شرکت های که در حال کمک در مبارزه با این ویروس مانند شرکت های پزشکی.

معکوس مخزن یک فرایند است که در آن بانک مرکزی با خرید اوراق بهادار از بانک های تجاری از طریق مناقصه با توافق به فروش آنها در آینده است.

چین مرگ و میر از این ویروس افزایش یافته و به 304 روز یکشنبه میان از هشدارهای سازمان بهداشت جهانی است که کشورهای دیگر نیاز به آماده می شود در صورت گسترش بیماری در میان جمعیت خود را.

دولت ارقام شنبه منتشر شد نشان داد افزایش از 45 در مرگ و میر و 2,590 در تعدادی از موارد برای یک مجموع از 14,380 خوبی در بالا تعدادی از کسانی که در آلوده در 2002-03 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی است که شکست در جنوب چین قبل از گسترش در سراسر جهان.

تماشا کنید: آنچه که ما در واقع در مورد کوروناویروس

اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس در حال گسترش است اما آنچه ما در واقع در مورد بیماری است ؟ CBC News پزشکی کمک کننده و پزشک خانواده دکتر پیتر لین شکسته شدن حقایق در مورد آنچه در آن است از کجا آمده است, چگونه آن را گسترش می یابد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای محافظت از خودتان. 5:10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im