چین coronavirus بازیابی است ‘همه جعلی,’ خبرچین و ساکنان ادعا می کنند

چین ادعا می کند از چگونه آن را به دست زدن به کروناویروس بهبودی باید انجام شود با بیش از چند دانه نمک است.

حتی قبل از COVID-19 تبدیل به یک بحران جهانی رهبران چینی شده بود و انتقاد خود را برای دست زدن به این وضعیت و عدم شفافیت در مورد این بیماری را پیشرفت. همه چیز در حال حاضر نگاه مانند آنها در شکوفایی و کسب و کار حتی به نظر می رسد به رهبری بازگشت به کار — اما خبرچین و مقامات محلی بگویید Caixan که فقط یک دقت گردد نیرنگ.

پکن صرف مقدار زیادی از شیوع هل دادن مناطق به انجام کسب و کار به طور معمول با برخی از دولت های محلی پرداخت یارانه هزینه های برق و حتی نصب اجباری بهره وری سهمیه. ژجیانگ یک استان شرقی مرکز شهر ووهان ادعا کرد که از فوریه. 24 آن را به حال ترمیم 98.6 درصد از آن قبل از coronavirus ظرفیت کار می کنند.

اما کارمندان بگویید Caixan که کسب و کار در واقع تقلید می کنی این اعداد. پکن آغاز شده بود چک کردن ژجیانگ کسب و کار مصرف برق بنابراین مقامات منطقه دستور داد تا این شرکت ها شروع به ترک خود چراغ ها و ماشین آلات در تمام طول روز به درایو اعداد تا یک کارمند گفت. کسب و کار گزارش تحریف کارکنان حضور سیاهههای مربوط به عنوان به خوبی به آنها “نه اتلاف مقدار کمی از پول را در قدرت از تحریک مقامات محلی” Caixan می نویسد.

در ووهان کرده اند به نظر می رسد که بهبود تلاش می رویم هموار. اما زمانی که “اصلی ترین” شخصا بررسی رژیم ضد عفونی و مواد غذایی و تحویل مقامات محلی “تلاش ویژه ای” برای آنها و آنها را به تنهایی یکی از ساکنان گفت: Caixan. و در یک ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی ساکنان دیده می شود فریاد در بازدید از رهبران از آپارتمان که در آن آنها در حال قرنطینه — “جعلی آن همه جعلی است.” در ادامه مطلب Caixan. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>