سرزمین اصلی چین و مرگ و میر از این ویروس جدید شیوع افزایش یافته است به 811 بیش از تعداد مرگ و میر در 2002-2003 سارس بیماری همه گیر.

اما تعداد موارد جدید گزارش شده طی 24 ساعت گذشته در پنج شنبه کاهش یافت و به طور قابل توجهی از دوره های قبلی چیزی است که کارشناسان به عنوان نشانه ای از گسترش این ویروس ممکن کند.

یکی دیگر از 89 مرگ و میر گزارش شده در حالی که 2,656 موارد جدید اضافه شد و در مجموع 37,198. در شنبه 3,399 موارد گزارش شده قبلی برای 24 ساعت.

سارس است که به طور گسترده ای در نظر گرفته به کشته 774 مردم و بیمار 8,098 از جمله کشتار 44 در کانادا. پاسخ این زمان شده است بسیار سریعتر و کشورها در سراسر جهان در حال اجرای اقدامات سختگیرانه تر برای جلوگیری از گسترش.

یک زن 60 ساله آمریکایی بود که در میان جدید مرگ و میر در ووهان سخت ترین ضربه مرکزی شهر چینی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر در میان افرادی که در حال بازدید از یک بازار مواد غذایی که در آن زندگی می کنند حیوانات وحشی فروخته شد. او ظاهرا اولین مرگ در آمریکا در وقوع, در حالی که یک شهروند ژاپنی در حال درمان در ووهان بود که در یک مورد مشکوک نیز درگذشت.

حزب کمونیست چین چهره ادامه خشم از بیش از مرگ یک ووهان دکتر بود که تهدید پلیس پس از تلاش برای صدای زنگ در مورد این بیماری بیش از یک ماه پیش.

تماشا کنید: مونترال زن توصیف زندگی در ووهان

سعادت فنگ یک مونترال زن از دیدن پدر و مادر او در ووهان بیش قمری تعطیلات سال نو بود که در شیوع کروناویروس. 5:09

روز شنبه, ژاپن گزارش داد سه نفر روی یک قرنطینه کشتی کروز در مجموع 64; از آن وجود دارد هفت کانادایی با تایید موارد است. وجود دارد 3,700 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم — از جمله 255 شهروندان کانادا — که باید باقی می ماند در هیئت مدیره برای 14 روز.

شینزو آبه گفت: مسافران خارجی در یکی دیگر از کشتی هلند امریکا Westerdam نمی شود مجاز به ژاپن به دلیل مشکوک به ویروس بیماران در هیئت مدیره. کشتی با بیش از 2000 نفر در نزدیکی اوکیناوا شد و به دنبال یکی دیگر از پورت.

هنگ کنگ شروع به اجرای یک 14 روز در قرنطینه برای ورود از سرزمین اصلی چین در روز شنبه. خاک خودداری کرده است به طور کامل مهر و موم را داده است اما امیدوار قرنطینه خواهد منصرف کردن مسافران از سرزمین اصلی است.

تماشا کنید: تور کانادا اتاق داخل قرنطینه کشتی کروز

اسپنسر Fehrenbacher از Langley, B. C. شده است تحت قرنطینه روی عرشه کشتی از فوریه. 3 0:38

رهبران چین در حال تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی جریان به شهرهای شلوغ با وجود ضد بیماری کنترل و سرکوب ترس از کمبود ممکن است و خوشه قیمت های زیر خرید و وحشت را پس دسترسی به ووهان و در نزدیکی شهر قطع شد.

خشم عمومی در ادامه به بجوش و خروش آمدن بیش از مقامات’ درمان یک دکتر جوان که تنبیه شد توسط پلیس برای صدور هشدار در مورد ویروس قبل از آلوده شدن و مرگ این هفته است.

در مرگ 34 ساله Li Wenliang شد روی خشم در حزب کمونیست کنترل بر اطلاعات و شکایات که مقامات دروغ یا پنهان کردن بیماری شیوع نشت مواد شیمیایی خطرناک مصرف کننده محصولات و یا تقلب های مالی.

تماشا کنید: خشم در چین پس از whistleblower دکتر می میرد

خاطرات و تظاهرات پاپ در سراسر چین برای دکتر لی Wenliang. دکتر از ووهان تلاش برای هشدار دادن به مردم در مورد کوروناویروس به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه دسامبر است. او سکوت بود توسط مقامات متهم به “پخش شایعات.” 2:04

34 ساله و چشم پزشک درگذشت یک شب در ووهان مرکزی بیمارستان که در آن او کار می کرد و به احتمال زیاد قرارداد این ویروس در حالی که درمان بیماران در اوایل روز از وقوع.

پلیس در ماه دسامبر تا به حال مواخذه هشت پزشکان از جمله لی برای هشدار دوستان در رسانه های اجتماعی مورد تهدید در حال ظهور. چین دیوان عالی کشور بعد از انتقاد از پلیس اما حزب کمونیست اتحاد محکم گرفتن آن بر اطلاعات در مورد شیوع.

کاربران از چین Weibo سرویس میکرو وبلاگ نویسی را ترک کرده اند صدها نفر از هزاران نفر از پیام های عزاداری Li مرگ و انتقاد از مقامات بیش از درمان خود را از او و دیگر خبرچین.

پس از انتقاد دولت اعلام کرد یک تیم از پکن خواهد بود ارسال شده به ووهان به بررسی “مسائل گزارش شده توسط توده ها شامل دکتر لی Wenliang.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im