چینی, دکتر, که دردسر درست می کردم با مقامات صدایی اولیه هشدار در مورد شیوع کروناویروس روز جمعه درگذشت و پس از پایین آمدن با این بیماری در اوایل ژانویه یک بیمارستان گزارش شده است.

این ووهان بیمارستان مرکزی گفت: در آن حساب رسانه های اجتماعی که دکتر لی Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک بود “متاسفانه آلوده در طول مبارزه با بیماری ذات الریه جدید کروناویروس عفونت است.”

“ما عمیقا تاسف و سوگواری این” آن گفت:.

شیوع محور در ووهان در حال حاضر بیش از آلوده 28,200 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 560 با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در سرزمین اصلی چین رسیده 636 تا پایان پنجشنبه با 73 از قبلی روز ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت.

از کل افزایش در تلفات مرکزی استان هوبئی — کانون شیوع بیماری — گزارش 69 مرگ و میر از جمله 64 در استان ووهان.

در سراسر سرزمین اصلی چین وجود دارد 3,143 جدید تایید عفونت در پنجشنبه آوردن مجموع تا کنون به 31,161.

Li تنبیه شد توسط پلیس محلی برای “گسترش شایعات” درباره این بیماری در اواخر ماه دسامبر با توجه به گزارش های خبری.

او گفت: گروهی از پزشکان چینی در رسانه های اجتماعی و پیام پلت فرم WeChat که هفت مورد از سندرم حاد تنفسی (سارس) تاييد شده بود مربوط به یک بازار غذاهای دریایی در ووهان اعتقاد بر این بود که منبع ویروس است.

یک نظر در داخل ووهان کنفرانس بین المللی و نمایشگاه مرکز در روز سه شنبه. مقامات بهداشتی شروع به تبدیل سه موجود به سالن را تغییر بيمارستان به دریافت بیماران مبتلا به کوروناویروس. (گتی ایماژ)

در عرض نیم ساعت از اعلام زودتر جمعه که Li شد و در وضعیت بحرانی به بیمارستان دریافت حدود 500000 نظرات آن پست های رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها از مردم امیدوار Li خواهد جلو و از طریق. یکی نوشت: “ما در حال رفتن به رختخواب. ما در اینجا در حال انتظار برای یک معجزه است.”

Li شد در میان تعدادی از متخصصان پزشکی در ووهان که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران و دیگران زمانی که دولت نمی, نیویورک تایمز گزارش داد اوایل این هفته. آن گفت که پس از رمز و راز بیماری تا به حال زده هفت نفر در یک بیمارستان Li گفت: آنها در چت آنلاین گروه Dec. 30: “قرنطینه در بخش اورژانس است.”

یکی دیگر از شرکت کنندگان در چت در پاسخ تعجب “است سارس آمدن دوباره؟” — اشاره به 2002-03 شیوع ویروسی که به کشته شدن صدها نفر ،

ووهان مقامات بهداشت احضار لی در وسط شب به توضیح دهد که چرا او تا اطلاعات و پلیس بعد از آن او را مجبور به امضای یک بیانیه اعتراف به “غیر قانونی رفتار” بار گفت.

“اگر مقامات تا به حال افشا اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر قبلا” لی در مصاحبه ای گفت: در زمان از طریق پیام های متنی “من فکر می کنم آن می توانست خیلی بهتر است. وجود دارد باید بیشتر باز بودن و شفافیت است.”

نوزاد آلوده

در ضمن یک نوزاد جوانترین فرد شناخته شده مبتلا به این ویروس با کودک تایید مثبت فقط 36 ساعت پس از تولد, مقامات گفت.

“نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری” Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: رسانه های چینی.

Zeng گفت: دیگر از مادران آلوده با توجه به تولد به بچه ها که تست منفی پس از آن شناخته نشده است اگر این ویروس میتواند در رحم مادر است. که “نیاز به مطالعه بیشتر,” او گفت:.

همچنین روز پنج شنبه در چین به پایان رسید ساختمان دوم بیمارستان جدید برای منزوی کردن و درمان بیماران و نقل مکان افراد با علائم خفیف به موقت قرنطینه مراکز در عرصه ورزش سالن های نمایشگاه و دیگر فضاهای عمومی.

چینی پزشکی کارگران و پرسنل امنیتی ایستاده در یک ایست بازرسی در کشور است که آمار شیوع رمان coronavirus در انقینگ در روز پنج شنبه. (توماس پیتر/فردا نیوز)

1500 تخت بیمارستان به ویژه ساخته شده برای مقابله با شیوع تکمیل شد در ووهان روز پس از 1000 تخت بیمارستان با پیش ساخته بخش و جداسازی اتاق شروع به مصرف بیماران.

ووهان نیز عامل اضافی 132 قرنطینه سایت با بیش از 12,500 تخت با توجه به رسمی, Xinhua News Agency.

مقامات در حال مسابقه برای افزایش تعداد تخت در ووهان و بقیه سخت ضربه هوبئی استان که در آن نظام سلامت شده است ضعف است که برخی از افراد بیمار تبدیل شده است که به دور از بیمارستان ها و خانه فرستاد بالا بردن خطر از گسترش این ویروس به دیگران است.

همه با هم بیش از 50 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه در هوبئی در یک اقدام بی سابقه و اثبات نشده — پیشنهاد به شیوع بیماری تحت کنترل است.

دانشمندان فرانسوی در محل کار هستند و سعی کنید برای پیدا کردن یک درمان موثر در برابر جدید سارس-مانند coronavirus. از روز شنبه کل تعداد موارد تایید شده در اروپا بود 31. (جف Pachoud/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در هنگ کنگ در بیمارستان کارگران خواستار تعطیلی این سرزمین مرز با سرزمین اصلی چین شدند در حمله به یک چهارم روز. هنگ کنگ رهبر کری لام اعلام کرد که 14 روز در قرنطینه همه مسافران وارد شهر از سرزمین اصلی شروع شنبه اما دولت حاضر به مهر و موم مرز به طور کامل.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر و عفونت شده اند و در چین بیش از 200 نفر با این بیماری گزارش شده است در بیش از ده کشور دیگر از جمله ژاپن و سنگاپور و تایلند و کره جنوبی و ایالات متحده است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: تعداد بیماران آلوده بودند که “مرخص و درمان” در ایستاده بود 1,153. هیچ جزئیات داده شد اما موارد خفیف دیده شده است در جوانتر و سالم مردم است.

کانادا و اروپا و گزارش موارد

در کشور کانادا, British Columbia سلامت رسمی اعلام کرد دو presumptive موارد coronavirus.

سلامت استان افسر بانی هنری گفت: بیماران جدید یک مرد و زن در 30s خود را.

هر دو متصل به دومین presumptive مورد coronavirus موجود در ونکوور ساحلی بهداشت منطقه که اعلام شد در روز سه شنبه.

سانتا کروز دپارتمان سلامت واحد امدادگران انجام یک مهار مته در دلتا دلتا فرودگاه بین المللی در بولیوی در روز پنج شنبه. (Aizar Raldes/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

انگلیس و آلمان و ایتالیا اعلام کرد در بیشتر موارد در پنجشنبه آوردن تعداد موارد تایید شده در اروپا به 31.

یک ملی ایتالیا نیز آزمایش مثبت برای ویروس پنجشنبه یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت. این سومین مورد تایید شده در ایتالیا بعد از دو گردشگران چینی یافت شد حامل این ویروس در هفته گذشته است.

این مرد یکی از 56 ایتالیایی اتباع عودت این هفته از ووهان. کسانی که تخلیه از چین برگزار شد در قرنطینه به مدت دو هفته در یک پایگاه نظامی در جنوب رم است.

آلمان 13 مورد تایید شده و اعلام شده توسط بایرن وزارت بهداشت بود که از یک کارمند که قبلا مبتلا به این ویروس است.

دو نفر از فرزندان خود را در میان کسانی که آلوده می شوند. نه آنها و نه مادر خود را در حال نشان دادن هر گونه علائم.

آلمان در دو مورد آزمایش مثبت بعد از ورود یک تخلیه پرواز از چین در آخر هفته گذشته. در آلمان همه آنها به جز دو مورد مربوط به قطعات خودرو تامین کننده Webasto که ستاد در نزدیکی مونیخ دیدار کرده بود توسط یک همکار چینی.

مقامات بریتانیایی را تایید کرد این کشور مورد سوم گفت: بیمار نیست قرارداد این ویروس در بریتانیا آنها نداد. دو دیگر موارد یک دانش آموز چینی تحصیل در دانشگاه یورک در انگلستان و نسبی است که دانش آموز.

این ویروس جدید است که در coronavirus خانواده که شامل ابتال به بیماری مرس و سارس و باعث تب و سرفه و تنگی نفس و در موارد شدید ذات الریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im