چین برنده: چرا تهمت را که به قطع بودجه یک هدیه به پکن

Wمرغ او را متهم به سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز سه شنبه از رفتن نرم و در چین بیش از COVID-19 همه گیر و به حالت تعلیق در ایالات متحده پرداخت به آژانس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار دادن استراتژیک سوال از قرن بر روی میز است. بهترین راه برای برنده شدن در این رقابت جهانی با پکن: آمریکا اولین رویارویی یا همکاری چند ملیتی? مبارزه بیش از این که نشان می دهد چرا پاسخ صحیح یک مسئله مرگ و زندگی برای صدها میلیون نفر از مردم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او می گویند که در ژنو مستقر است که botched جهانی همه گیر پاسخ توسط ستایش پکن دست زدن به بحران تکرار طوطی وار آن را انکار COVID-19 تهدید و مخالفت با محدودیتهای سفر به و از کشور است. “این است که با میل و رغبت در زمان چین اطمینان به ارزش اسمی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او اعلام کرد کمک تعلیق در کاخ سفید است. “تکیه بر چین آشکار به احتمال زیاد ناشی از افزایش 20 برابر در موارد, در سراسر جهان,” او گفت:.

حتی برخی از رئیس جمهور منتقدان توافق دارند که که بیش از حد احترام به چین در شروع بحران است. اما آنها می گویند تضعیف این سازمان در خود شکست. پس از جنگ جهانی دوم آمریکا و لیبرال دموکراسی مبارزه کرده اند به تعریف ماموریت و استانداردهای بین المللی مانند که. برش بودجه به این سازمان در وسط یک بحران جهانی منتقدان می گویند فقط تضمین بیشتر نه کمتر نوسان توسط چین در زمانی که این کشور به دنبال گسترش نفوذ خود بر نهادهای بین المللی. “اگر ما صرفنظر کردن از زمین بازی بدیهی است که چین در حال رفتن به پر کردن در آن فضا می گوید:” Amb. یوسف DeTrani سابق مدیر کل شرق آسیا ، “آنها در حال انجام است که به عنوان ما صحبت می کنند.”

آن را نه تنها که. حمله به آژانس به دنبال یک برگ برنده دولت الگوی تهدید به ایالات متحده کمک های مالی از برخی از سازمان های بین المللی و برای خروج از دیگران مانند سازمان ملل و شورای حقوق بشر. که بیش از حد به نقش چین استراتژی گسترده تر تبدیل U. N. “را به یک پلت فرم برای خود در سیاست خارجی می گوید:” کریستین لی کاردانی همکار با آسیا-اقیانوسیه برنامه های امنیتی در مرکز امنیت نوین آمریکا. حزب کمونیست چین می بیند COVID-19 به عنوان یک “فرصت برای راه اندازی خود را بر روی صحنه جهانی” است که “کاتالیز حس تازه ای از جاه طلبی,” او می گوید.

چنین جاه طلبی های نسبتا جدید است. دنگ ژیائوپینگ * جانشین به چین انقلابی بنیانگذار رئیس مائو تسه تونگ به تصویب رسید یک isolationist استراتژی برای سال چین اجتناب بین المللی و گیرایی. اما زمان رئیس جمهور چین به دنبال گسترش نفوذ خود در نهادهای بین المللی. چین در حال حاضر مانور مقامات حزب به نقاط بالا در حداقل چهار نفر از U. N. 15 سازمان های تخصصی در حالی که ایالات متحده منجر تنها با یک. و چین در تلاش برای تحت تاثیر قرار, که, سلامت, بازوی U. N. هستند یک مثال خوب از این استراتژی کارشناسان در هر دو طرف بحث می گویند.

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

در این که چین سهم رشد داشته است 52 درصد از سال 2014 به حدود 86 میلیون بیش آژانس دو سال بودجه چرخه با توجه به شورای روابط خارجی. که باقی مانده است متوسط مجموع در مقایسه با زمانی که به ایالات متحده به $839 میلیون بیش از مدت مشابه اما تقویت این ایده که چین رو به افزایش است به جای استاتیک و یا کاهش نفوذ در سازمان ملل از چین اعمال غیر مستقیم نفوذ سیاسی در همان زمان. پکن بود یک حامی قوی از نامزدی در حال حاضر-مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus سابق ارشد دولت اتیوپی رسمی و پکن او را دعوت به صحبت می کنند در چین قبل از سال 2017 انتخابات را به موقعیت.

هنوز معلوم نیست که چقدر نوسان این حرکت در واقع به همراه داشت پکن در داخل که اما آژانس پاسخ به نقش چین در COVID-19 شیوع کشیده شده انتقاد از بسیاری از جاها. زمانی که بحران آغاز شد در اوایل سال جاری که در ستایش چین شفافیت در مبارزه با ویروس و دکتر Tedros کاهش یافته است به انتقاد پکن در اوایل حرکت به سکوت و حتی زندان های پزشکی حرفه ای است که جرأت با اشاره به گسترش بیماری. که همچنین تقویت پکن اوایل اخراج از ترس که این ویروس بسیار مسری بود به tweeting در ژانویه 14th که هیچ شواهدی از “انسان به انسان” گسترش اپیدمیولوژیک اصطلاح هنر به معنی عبور از آن به راحتی از فردی به فرد بعدی به بعدی. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال محدودیت های مسافرتی در چین, دکتر Tedros هشدار داد چنین محدودیت افزایش می دهد “ترس و انگ با کمی بهداشت عمومی بهره مند شوند.” و چه کسی شکست خورده است را به امن واقعی نمونه DNA ویروس است که می تواند کمک به تعیین که در آن شیوع آغاز شده و احتمالا در چین جنجال برانگیز زندگی-حیوانات “مرطوب بازار” و چه مقدار از آن تکامل یافته است.

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

بیش از دو میلیون نفر آلوده شده اند توسط COVID 19 و 136,908 کشته شده اند توسط این ویروس که از عصر روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. “تا به حال که انجام می شود کار خود را به کارشناسان پزشکی به چین به ارزیابی عینی وضعیت بر روی زمین و به تماس از چین به عدم شفافیت وقوع می توانست موجود در آن منبع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این که نجات جان هزاران نفر و اجتناب اقتصادی در سراسر جهان آسیب”

در دفاع از آن که مدیر اجرایی دکتر مایکل رایان به خبرنگاران گفت: از ژنو روز شنبه که این سازمان تا به حال هشدار جهانی برای شیوع “کاملا جدید تنفسی ویروس در اوایل ژانویه” اما که آن را در زمان زمان برای ایجاد با اطمینان چگونه مسری در آن بود. دکتر ماریا ون Kerkhove که سران این که COVID 19 تیم فنی اضافه شده است که این سازمان هشدار داده بود در ماه ژانویه 11th که این ویروس از طریق “قطرات تنفسی” و تماس فیزیکی.

در سخنان خود با دو همکاران شنبه دکتر Tedros گفت که او تاسف تهمت تصمیم. آژانس او در حال حاضر “بررسی” چگونه برنامه ها عنوان متنوع به عنوان مبارزه با فلج اطفال به مقابله با موارد جدید از تب هموراژیک ابولا در آفریقای مرکزی تحت تاثیر قرار خواهد شد هر گونه کاهش بودجه. او گفت: او استقبال تحقیقات توسط کشورهای عضو از جمله ایالات متحده هنگامی که ویروس تحت کنترل است. “بدون شک زمینه را برای بهبود مشخص خواهد شد. وجود خواهد داشت و درس برای همه ما به یاد” او گفت:.

از ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را vacillated بین حمله به چین برای دست زدن به آن از COVID-19 و تلاش برای بهره مندی از چین رشد اقتصادی ممکن است. ایالات متحده امضا اولین فاز از یک معامله تجاری با چین در ژانویه 15, تنها یک روز پس از این بود که seconded پکن ادعا که این ویروس نمی شد, پخش كردن, از انسان به انسان است. در فوریه 7th, تهمت lavished ستایش بر رهبر یازدهم گفتن خبرنگاران گفت که او با دست زدن به همه گیر “بسیار خوب” و به tweeting که “بزرگ نظم و انضباط در حال وقوع است در چین به عنوان رئیس جمهور یازدهم به شدت منجر به چه خواهد شد بسیار موفق عمل. ما در حال همکاری نزدیک با چین برای کمک به!”

در حال حاضر تهمت می گوید ایالات متحده کمک های مالی به این که متوقف خواهد شد در حالی که آن همه گیر پاسخ بررسی شده است. این روشن نیست که چه مقدار کمک که بلافاصله تحت تاثیر قرار, به عنوان بسیاری از کسانی که پول در حال حاضر اختصاص توسط کنگره است. ایالات متحده آمریکا که بزرگترین حامی مالی در حال حاضر کمک تقریبا 15 درصد از بودجه با توجه به این که آمار و ارقام. به عنوان برگ برنده محدود ایالات متحده کمک های کشورهای دیگر را به شدت به پاسخ U. N. تماس برای بیش از دو میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس از جمله آمریکا متحد بریتانیا حمایت بیش از $80 میلیون دلار به که و کانادا حمایت 50 میلیون دلار است.

و مغلوب ساختن پیشی جستن را از حرکت باز درب برای پکن است. چین U. N. سفیر ایران در ژنو متعهد شدند که یکی دیگر از 20 میلیون دلار برای مبارزه با COVID 19 در اوایل ماه مارس به توییتی لذت دکتر Tedros. چین نیز با عجله کمک های پزشکی به اروپا و خاورمیانه و حتی آمریکا موقعیت خود را به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با این بیماری همه گیر. اندرو وبر سابق وزارت خارجه آمریکا و معاون هماهنگ کننده برای ابولا پاسخ به نام تهمت حرکت “قطع کردن بینی خود را به رغم خود ، “این است که CDC به جهان می گوید:” وبر که در حال حاضر یک عضو ارشد در واشنگتن-بر اساس شورای راهبردی خطرات. “همه به معنی استفاده از نفوذ ما به فشار برای اصلاحات اما قطع نمی کردن آنها را در وسط یک بیماری همه گیر” او می گوید.

مایکل McCaul این عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس می گوید که چین است كه نفوذ و که باید وجود داشته باشد برخی از مرتب کردن بر اساس از هر دو حزب به بررسی آنچه که او خواستار “بدترین coverup در تاریخ” توسط پکن. این که “از طریق بی کفایتی و یا همدستی” مسئول شیوع تبدیل شدن به جهانی همه گیر تگزاس جمهوری خواه می گوید. اما او پیش بینی که چندین کنگره تحقیقات آمده است به احتمال زیاد به محول به جمهوری خواهان قرار دادن همه سرزنش در چین در حالی که دموکرات ها حمله آنچه آنها را به عنوان برگ برنده را فاجعه همه گیر آهسته پاسخ. “من نگران هستم که اگر آن را تبدیل به حزبی نظارت است که آن را از دست می دهد و اعتبار به دلیل آن را می شود بیشتر متمرکز بر پاسخ و هدفمند تر در دولت و نه در آنچه که حزب کمونیست چین بود که با…شروع این کل چیزی که در وهله اول” McCaul می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان مانند دموکراتیک Congressman Adam Schiff کالیفرنیا معتقدند که چین و سنن و همه گیر اما شیف تماس که قطع کمک های مالی یک “ورزش در حواس پرتی” از مغلوب ساختن پیشی جستن “دیدنی شکست” در پاسخ به بحران است. شیف در میان تعداد انگشت شماری از قانونگذاران ارشد پیشنهاد دو حزبی 9/11-سبک کمیسیون برای بررسی چین که و دولت را از دست داده و همه گیر. شیف هشدار داد که حمله به آژانس بین المللی می تواند نتیجه معکوس. “آمریکا نیز بیگانه می سازد این سازمان های بین المللی و تهدید خود را با بودجه و انتقاد خود را در چین شروع به سرمایه گذاری بیشتر از منابع آن است.” که سرمایه گذاری در نقشه کشی آمریکا و متحدان دور او می گوید. “برخی از آنها در حال شرط بندی در چین به عنوان افزایش قدرت آنها را ببینید امریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کاهش قدرت.”

شواهدی وجود دارد برای حمایت از این ایده که مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اولین روش این است که کمک چین جاه طلبی. زمانی که ایالات متحده کاهش یافته است عضویت خود به سازمان ملل, حقوق بشر, بدن, منشی, Mike Pompeo ذکر آن “مزمن تعصب در برابر اسرائیل” اعلام کرد که آمریکا نمی خواهد “همدست” زمانی که سازمان “تضعیف منافع ملی ما و متحدان ما.” اما بدون متحده وجود دارد برای به چالش کشیدن چین قادر به لابی unopposed برای اضافه کردن ونزوئلا دیکتاتوری رژیم به شورای, با وجود آن گسترده کمپین خشونت علیه مردم خود و پکن شده است قادر به جلوگیری از انتقاد از خود را سرکوب قومی Uighurs در Xinjian استان است.

هر چه در دراز مدت هزینه های مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت او ممکن است دیدن دستاوردهای کوتاه مدت. ایران استراتژیست آلیس استوارت می گوید در زمان ضد که حرکت را به خوبی بازی مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه. “رئیس جمهور این است که فقط در تلاش برای مطمئن شوید که اگر آمریکا چنین از حامیان بزرگ این سازمان های بین المللی آنها باید مایل به ما بازگشت. ما یک دستگاه خودپرداز برای این که رئیس جمهور و رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت است که کاملا روشن است,” او می گوید. و در حالی که دموکرات روایت را باید بر اساس جدول زمانی دقیق از مغلوب ساختن پیشی جستن نقل قول ها و اقدامات و توضیحات از مجموعه ابزارهای قدرت ملی مانند دفاع تولید عمل می کنند که جمهوری خواهان’ روایت خواهد شد بسیار ساده تر: چین دروغ و مردم درگذشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در محرم است که در کار رئیس جمهور کمپین 2016 به نام حرکت علیه خبرنگاران “یک خانه اجرا” به عنوان کسی که “با عنوان همدست” با حزب کمونیست چین. چین “شکل دادن به مکزیک جدید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در سال 2020 صحبت ناشناس به بحث در مورد تهمت مجدد انتخابات استراتژی است. “با تشکر از COVID چین در حال حاضر تبدیل به weaponized به نفع ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان ببینید سیاسی منطق منحرف انتقاد از یخبندان در کاخ سفید COVID-19 پاسخ بر روی یک feckless جهانی سازمان است. اما در دراز مدت آنها می گویند آن را از خطرات بیشتر پیشرفت پکن سیاسی و اقتصادی و اجتماعی منافع در سراسر جهان در امریکا هزینه.

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

تماس با ما در [email protected]

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>