چین به پروب مرگ ‘قهرمان’ دکتر که مطرح شده زنگ در coronavirus

چین اعلام کرد روز شنبه آنها را پروب مرگ یک “قهرمان” دکتر که درگذشت از coronavirus پس از مواخذه برای شناسایی زود هنگام موارد است. Li Wenliang درگذشت در بیمارستان که در آن او کار می کرد در ووهان.

چین متعهد جمعه به “به طور کامل بررسی” مرگ یک پزشک که در میان اولین زنگ خطر را به صدا در مورد جدید شیوع کروناویروس.

Li Wenliang تنبیه شد توسط مقامات زمانی که او هشدار همکاران در ماه دسامبر به تحقیقات جدید مربوط به یک خوشه از ویروس های جدید مربوط به یک ووهان بازار حیوانات.

Li 34 ساله چشم پزشک درگذشت این ویروس در اوایل صبح روز جمعه با توجه به این بیمارستان که در آن او کار می کرد در ووهان کانون virus.

ادامه مطلب: آیا چین استبداد در واقع کمک به coronavirus گسترش یابد ؟

Li مرگ باعث غلیان احساسات غم و اندوه در رسانه های اجتماعی در چین با کاربران نقطه او را به عنوان قهرمان برای تلاش های خود را به گسترش این کلمه در مورد ویروس. او و چند تن از همکارانش بازداشت شدند توسط مقامات چینی قبل از وقوع به طور رسمی شناسایی شده در دسامبر 31.

در حال حاضر چین ارسال خواهد شد محققان به ووهان از ملی نظارت کمیسیون چین بالا با فساد بدن است. آنها خواهد شد به بررسی شرایط اطراف خود مرگ است.

تعداد مرگ تاپ 700

تعداد دفعات مشاهده شده مرگ برای جدید کروناویروس در حال حاضر پیشی گرفته سندرم حاد تنفسی (SARS), با بیش از 34,500 عفونت و 722 مرگ و میر گزارش شده در سراسر چین در روز شنبه با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت.

لی در ابتدا فکر می کردم این بیماری شد یک تجدید حیات سارس بیماری که به کشته شدن صدها نفر در سراسر چین در 2002-3.

ادامه مطلب: Coronavirus: از خفاش ها به pangolins, چگونه ویروس رسیدن به ما ؟

در خارج از کشور بیش از 320 مورد گزارش شده که از جمعه عمدتا در آسیا است. آلمان تا کنون گزارش 14 مورد بیش از هر کشور دیگری در اروپا است. یک کشتی کروز باقی مانده قرنطینه پس از 61 نفر سرنشین تشخیص داده شد.

ما همچنین ارائه 100 میلیون دلار (€91 میلیون) به چین و دیگر کشورها برای کمک به مبارزه با ویروس. دوازده موارد گزارش شده در ایالات متحده است. سفارت آمریکا در چین تایید شنبه که coronavirus تا به حال باعث مرگ 60 ساله شهروند ایالات متحده در ووهان.

kp,ed/dj (Reuters, AP, AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر