چین به آسانسور coronavirus مستند در بسیاری از استان هوبی

مقامات چینی گفت: آنها به پایان خواهد رسید و دو ماه مستند از بسیاری از coronavirus-آمار هوبئی استان در نیمه شب به موارد داخلی از چه جهانی تبدیل شده است, همه گیر فروکش.

مردم با تمیز سلامت از لایحه اجازه خواهد داشت به ترک استانی دولت گفت: کاهش محدودیت در حرکت بودند که در مقیاس بی سابقه ای. شهر ووهان در استان هوبئی و جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر است که باقی می ماند قفل شده است و تا آوریل 8.

چین منع مردم از خروج یا ورود ووهان آغاز Jan. 23 در تعجب میانه-of-the-night اعلام و گسترش یافته است که به بسیاری از استان در موفقیت روز. قطار و پرواز لغو شد و پست های بازرسی در جاده ها به مرکز استان است.

در مراحل شدید آمد و به عنوان coronavirus شروع كردن به بقیه از چین و خارج از کشور در طول سال جدید قمری زمانی که میلیون ها نفر از چینی سفر.

ویروس خروشان برای هفته ها در ووهان و شهرهای اطراف آن. بیمارستان های سرریز و موقت آنهایی که عجله مجموعه را به تلاش برای منزوی کردن تعداد فزاینده ای از بیماران آلوده. بیش از 2500 نفر کشته شده اند در ووهان از 3,270 کشور گسترده است.

شیوع بیماری شده و تحت کنترل در آورده و هوبئی دیده است و تقریبا هیچ عفونت های جدید برای بیش از یک هفته است.

این حرکت برای پایان دادن به این مستند نشان داد که مقامات ظاهری ایمان در موفقیت اقدامات شدید به عنوان آنها سعی کنید به پا زدن شروع جهان و دومین اقتصاد و قرار دادن پول در جیب کارگران بسیاری از آنها رفته اند هفته بدون پرداخت. آن باقی مانده است معلوم نیست, اما, که در شهرستانها و استانها از جمله پکن پایتخت اجازه می دهد مردم از هوبئی خود را برای ورود به حوزه های قضایی است.

ساکنان ایستاده با یک مانع برای جلوگیری دیگران از ورود در ووهان در فوریه. 23. (STR/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در مورد 120,000 کارگران مهاجر از جمله بسیاری از کسانی که تا به حال ساخته شده سنتی سفر خانه به هوبئی برای سال جدید قمری شده اند مجاز به ترک در روزهای اخیر در ویژه اتوبوس و قطار, با توجه به گزارش های رسانه ها. این گزارش گفت: ساخت مراکز مانند گوانگدونگ و ژجیانگ استان باز هستند به مردم از هوبئی

خارج از هوبئی دولت می گوید کار دوباره در حدود 90 درصد از عمده پروژه های ساخت و ساز در سراسر کشور است. در حالی که بسیاری از کارگران مهاجر باقی می ماند به دام افتاده توسط محدودیت های مسافرتی و قرنطينه کارخانه عامل دوباره هر چند نه در ظرفیت کامل.

در منطقه پکن شهر باغ وحش و بخش هایی از دیوار بزرگ بازگشایی در این هفته اگر آنها مورد نیاز پیشبرد رزرو به منظور محدود کردن تعدادی از بازدید کنندگان. برخی از رستوران بودند بازگشایی برای کسب و کار در شرایطی که مشتریان نمی نشستن رو به هر یک از دیگر.

کارگران مهاجر در حال حاضر مجاز به بازگشت به کار و بستگان خود را در صف آنها به عنوان آماده شدن برای دریافت بر روی یک قطار ویژه قبل از عزیمت به شنژن, از کیوان در هوبئی استان در روز دوشنبه. (STR/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در Xibei رستوران در داخل یک بازار در شرق پکن Shuangjing محله یک خط شکل گرفته در حدود ساعت 11 صبح سه شنبه برای ناهار باز اگر چه مدیران گفت: آنها انتظار می رود به خدمت تنها حدود 140 مشتریان از معمول روزانه تعداد 900 قبل از شیوع ویروس.

نیمی از استقرار 20 جداول حال “بسته” نشانه آنها را برای کمک به نگه داشتن یک فاصله بین مشتریان تحویل مواد غذایی کارگران با عجله و با دستور کبابی گوشت گاو و بره رشته فرنگی ماکارونی و دیگر شمال ظروف چینی.

Wu Lin, که با این نسخهها کار در لوازم آرایشی بود ناهار خوری برای اولین بار از محدودیت های تحمیل شده بود به دلیل شیوع.

“پس [رستوران] می توانید برای باز کردن در لحظه به اعتقاد من خود را در پیشگیری و کنترل نسبتا خوب” وو گفت. “برای مثال آنها بررسی متوسط هر مشتری و کارمند. آن را به ما می دهد احساس ایمنی است.”

توجه تبدیل خارج

مقامات تبدیل شده اند توجه خود را به تهدید ویروس وارد کردن از خارج از کشور تقریبا در تمام موارد جدید در حال ضبط در میان مردم ورود از خارج از کشور. ملی چین کمیسیون بهداشت روز سه شنبه گزارش داد 78 جدید کروناویروس موارد که در میان 74 وارد شد.

شروع پنج شنبه, پکن خواهد نیاز به هر کس که از خارج از کشور به آزمایش می شود برای coronavirus در بالا بودن قرنطینه برای 14 روز. در یک اعلامیه منتشر شده آنلاین مقامات شهرستان گفت: کسانی که وارد این شهرستان در 14 روز گذشته نیز تحت تست اجباری.

“در حال حاضر وارداتی خطر از این بیماری همه گیر سریع گسترش در خارج از کشور همچنان به افزایش” پکن متوجه گفت.

افزایش اقدامات — که می توانند صرف نظر از مقصد نهایی — دنبال یک سفارش قبلی که همه در خارج از کشور ورود قرنطینه خود را در هتل های تعیین شده در هزینه های خود را مگر اینکه آنها به تنهایی زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>