مجموعه چین به پیشنهاد امنیت ملی قوانین مربوط به هنگ کنگ

چین پیشنهاد قوانین امنیت ملی هنگ کنگ در پاسخ به اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات سال گذشته که سقوط این شهر به آن عمیق ترین بحران پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997 پارلمانی و سخنگوی دولت خبرگزاری ایسنا گفت: در روز پنج شنبه.

رسمی بیانیه تایید چه سه نفر مستقیم با آگاهی از این موضوع به رویترز گفت به طور بالقوه جرقه های تازه ضد چین و تایوان در این مستعمره سابق بریتانیا که لذت می برد بسیاری از آزادی های مجاز در سرزمین اصلی.

“با توجه به شرایط جدید و نیاز ملی (NPC) است که اعمال آن در قانون اساسی قدرت به ایجاد یک جدید در چارچوب قانونی و اجرای مکانیزم برای حفاظت از امنیت ملی در هنگ کنگ” ژانگ Yesui که سخنگوی قوه مقننه گفت.

او در سخنرانی خود در اواخر شب جلسه در آستانه شروع از چین سالانه مجلس جلسه. جزئیات بیشتر داده خواهد شد در روز جمعه او اضافه شده است.

دلار هنگ کنگ دلار تضعیف شده در اخبار.

رادیو فردا گفت: جلسه مقدماتی برای یک جلسه پارلمان به تصویب رسید دستور کار است که شامل یک مورد به نقد و بررسی یک لایحه “در ایجاد و بهبود سیستم قانونی و اجرای مکانیزم های هنگ کنگ منطقه ویژه اداری برای حفاظت از امنیت ملی است.”

‘این است که تا پایان هنگ کنگ’

قبلا پنج شنبه در جنوب چین صبح پست با استناد به منابع بی نام گفت: قوانین خواهد ممنوعیت تجزیه طلبی دخالت خارجی تروریسم و همه فتنه فعالیت های با هدف سرنگونی دولت مرکزی و هر گونه دخالت خارجی در هنگ کنگ است.

آنلاین پست در حال حاضر پدید آمده اصرار مردم برای جمع آوری به تظاهرات در روز پنج شنبه شب و ده ها دیده می شد فریاد دموکراسی شعار در یک مرکز خرید به عنوان پلیس ضد شورش ایستاده در این نزدیکی هست.

ضد استرداد لایحه از معترضان بازداشت توسط پلیس ضد شورش در درگیری میان پلیس و معترضان در خارج مونگ کوک ایستگاه پلیس در سپتامبر. 2, 2019 در هنگ کنگ است. امنیت ملی قوانین نشأت گرفته از پکن به احتمال زیاد منجر به تجدید شد. (تایرون سیو/فردا نیوز)

مخالفت دموکرات گفت که این حرکت را به شدت زخم هنگ کنگ شهرت به عنوان یک مرکز مالی و درجه بالایی از استقلال است.

“اگر این حرکت صورت می گیرد” یک کشور و دو سیستم را به طور رسمی پاک” گفت: دموکرات مجلس دنیس Kwok.

“این پایان هنگ کنگ” اضافه شده Kwok flanked توسط دیگر مخالفت دموکرات ها.

هنگ کنگ مردم به خیابان ها ریختند سال گذشته در اعتراض به یک شرکت-خارج لایحه که اجازه داده اند فرهنگ جامعه تبدیل جنایی مظنون به سرزمین اصلی چین است. جنبش گسترش شامل مطالبات به صورت گسترده تر دموکراسی میان برداشت که پکن بود محکم گرفتن آن در سراسر شهرستان.

“اگر پکن عبور از قانون … چگونه [دور] خواهد جامعه مدنی و مقاومت در برابر سرکوب ؟ چقدر تاثیر خواهد آن را از بند باز کردن در به دلار هنگ کنگ به عنوان یک مرکز مالی بین المللی گفت:” مینگ سینگ, علوم سیاسی در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری است.

واشنگتن از نزدیک

این قانون می تواند یک نقطه عطف برای هنگ کنگ به طور بالقوه باعث یک نسخه از آن وضعیت ویژه در واشنگتن و به احتمال زیاد به جرقه بیشتر ناآرامی.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در تاریخ 6 مه او به تأخیر انداختن یک گزارش ارزیابی اینکه آیا هنگ کنگ بود به اندازه کافی مستقل به حکم واشنگتن ویژه اقتصادی درمان کمک کرده است که از آن باقی می ماند و یک دنیا مالی مرکز.

تاخیر شد به حساب هر گونه اقدامات در کنگره خلق ملی, او گفت:.

هنگ کنگ رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای مرکز و طرفدار دموکراسی نماینده مجلس مارتین لی راست نشان داده شده دوشنبه از ورود به دادگاه به صورت اتهامات مربوط به پیوستن به تظاهرات غیر قانونی در سال گذشته در هنگ کنگ است. لای و لی در میان 15 طرفدار دموکراسی و ارقام که دستگیر شدند. (وینسنت یو/آسوشیتد پرس)

تنش بین دو ابرقدرت است افزایش در هفته های اخیر به عنوان آنها رد و بدل اتهامات در دست زدن به coronavirus همه گیر ی کشور در حال حاضر بدتر شدن رابطه بیش از تجارت است.

Pompeo گفت: دموکراسی قانونگذاران بوده است “manhandled” این هفته در حالی که تلاش برای جلوگیری از آنچه او به عنوان مشخصه رویه بی نظمی توسط نرم افزار-پکن قانونگذاران و افزود: “که منجر به هنگ کنگ فعالان مانند مارتین لی و جیمی لای شد بريدن به دادگاه. از اقدامات این آن را مشکل تر برای ارزیابی است که هنگ کنگ باقی می ماند بسیار مستقل از سرزمین اصلی چین است.”

تلاش قبلی توسط هنگ کنگ به معرفی امنیت ملی قانون شناخته شده به عنوان ماده 23 در سال 2003 بود که در دیدار با جمعی مسالمت آمیز تظاهرات و کنار گذاشته بود.

هنگ کنگ دارای یک قانون اساسی تعهد به تصویب ماده 23 “خود” اما قوانین مشابه را می توان معرفی شده توسط پکن به طور جداگانه به ضمیمه قانون اساسی این شهر مینی اساسی است.

Martin Lee, وکیل مدافع و بنیانگذار هنگ کنگ حزب دموکرات گفت: او یکی از حداقل 14 شنبه بازداشت به اتهام سازماندهی و شرکت در تظاهرات غیر قانونی در سال گذشته است. 5:54

که ساز و کار قانونی می تواند دور زدن شهر مقننه به عنوان قوانین می تواند اعمال شده توسط اعلام شده توسط هنگ کنگ pro-پکن در دولت است.

“برخی از مردم در حال از بین بردن هنگ کنگ صلح و ثبات است. پکن دیدم همه است که اتفاق افتاده” نرم افزار-استقرار نماینده مجلس کریستوفر چونگ است که بخشی از بحث در پکن به رویترز گفت.

“قانون لازم است و هر چه زودتر بهتر.”

امنیت ملی قانون بوده و به شدت مخالف توسط معترضان طرفدار دموکراسی که استدلال می کنند این می تواند به تضعیف این شهر آزادی و درجه بالایی از استقلال تضمین شده در زیر “یک کشور دو سیستم” فرمول در جای خود قرار داده که آن را بازگشت به قانون است.

معترضان محکوم کردن آنچه آنها را به عنوان خزنده دخالت در هنگ کنگ با چین حزب کمونیست حاکمان. پکن را انکار می کند مسئول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>