مجموعه چین برای پایان دادن به ووهان Coronavirus مستند به موارد گزارش شده فروکش

(پکن) — مقامات چینی گفت: آنها به پایان خواهد رسید و دو ماه مستند از بسیاری از coronavirus-آمار هوبئی استان در نیمه شب به داخلی مورد از این ویروس همچنان به فروکش.

مردم با تمیز سلامت از لایحه اجازه خواهد داشت به ترک استانی دولت گفت. شهر ووهان که در آن شیوع آغاز شده و در اواخر ماه دسامبر باقی خواهد ماند قفل شده است و تا آوریل 8.

چین منع مردم از خروج یا ورود ووهان شروع Jan. 23 در تعجب میانه-of-the-night اعلام و گسترش آن به بسیاری از استان در موفقیت روز. آموزش سرویس و پروازها لغو شد و پست های بازرسی در جاده ها به مرکز استان است.

در مراحل شدید آمد و به عنوان coronavirus شروع كردن به بقیه از چین و خارج از کشور در طول سال جدید قمری زمانی که بسیاری از چینی ها سفر می کند.

ویروس خروشان برای هفته ها در ووهان مرکز استان و شهرهای اطراف آن. بیمارستان های سرریز و موقت آنهایی که عجله مجموعه را به تلاش برای منزوی کردن تعداد فزاینده ای از بیماران آلوده.

آغاز شد و به تدریج تحت کنترل در آورده و هوبئی دیده است و تقریبا هیچ عفونت های جدید برای بیش از یک هفته است.

این حرکت برای پایان دادن به این مستند نشان می دهد که مقامات ظاهری ایمان در موفقیت اقدامات شدید در بسیاری از چین است. پس از محرومیت مردم از خروج یا ورود به ووهان, مقامات به سرعت گسترش یافت و آنچه که در آن زمان بودند اقدامات بی سابقه به بسیاری از هوبئی با آن ده ها میلیون نفر از ساکنان و همچنین به عنوان بسیاری از نقاط دیگر کشور از 1.4 میلیارد نفر است.

هنوز معلوم نیست اما آیا دیگر شهرستانها و استانهای کشور از جمله پکن پایتخت اجازه خواهد داد که مردم ترک هوبئی خود را برای ورود به حوزه های قضایی و قوانین قرنطینه انتظار می رود در محل باقی می ماند برای کسانی که سفر خارج از مناطق محلی خود را.

مقامات در حال حاضر تا حد زیادی تبدیل توجه خود را به تهدید ویروس بازگشت از خارج از کشور تقریبا در تمام موارد جدید ثبت شده در میان مسافران از سفر در خارج از کشور. شانگهای و دیگر شهرهای بزرگ که دستور اجباری 14-روز قرنطينه برای همه عودت عمدتا در هتل ها و دیگر دولت-تعیین محل که در آن کسانی که ماندن باید پرداخت خود را راه خود را. استثنا مجاز در برخی از موارد از جمله برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند که باید قرنطینه خود را در خانه.

مصمم به شدت بهم زدن درب در بحران شروع چهار شنبه, پکن نیز نیاز به هر کس که از خارج از کشور به آزمایش می شود برای coronavirus در علاوه بر این به قرنطینه.

در یک اعلامیه منتشر شده آنلاین شنبه, پکن مقامات شهرستان گفت: کسانی که وارد سرمایه در 14 روز گذشته نیز اجباری تحت تست.

“در حال حاضر وارداتی خطر از این بیماری همه گیر سریع گسترش در خارج از کشور همچنان به افزایش است گفت:” پکن توجه کنید.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز سه شنبه گزارش داد 78 جدید کروناویروس موارد که در میان 74 وارد شد.

در همان زمان دولت است فشار تلاش برای پا زدن شروع جهان و دومین اقتصاد و قرار دادن پول در جیب کارگران که رفته هفته بدون حقوق. در حالی که بسیاری از پکن معروف جهان در مکان های توریستی باقی می ماند بسته شده و بخش هایی از دیوار بزرگ دوباره باز شده اند و برخی از رستوران بودند بازگشایی برای کسب و کار در شرایطی که مشتریان نمی نشستن رو به هر یک از دیگر.

دولت می گوید کار دوباره در حدود 90 درصد از عمده پروژه های ساخت و ساز در سراسر کشور به استثنای هوبئی. در حالی که بسیاری از کارگران مهاجر باقی می ماند به دام افتاده توسط ممنوعیت سفر به تولید صنعتی نیز دوباره از جمله مهم صنعت تولید خودرو است که تا حد زیادی مبتنی بر در ووهان و در کسب و کار است که ارائه انتقادی لینک در جهانی زنجیره تامین.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>