چین به دنبال پلاسما از بهبود بیماران به عنوان درمان ویروس

(العالم)—چین دولتی محصولات پزشکی ساز جمع آوری پلاسما از خون افرادی که بهبود از رمان coronavirus پس از کشف آن کمک به بیماران بدحال.

چین ملی Biotec گروه شرکت. شده است با استفاده از این پلاسما که شامل بسیار قوی آنتی بادی برای درمان بیش از 10 بیماران به طور جدی بیمار پس از Feb. 8 این شرکت گفت: در یک بیانیه رسمی آن WeChat حساب پنج شنبه شب. مدعی آن است که کسانی که دریافت درمان بهبود در عرض 24 ساعت با کاهش التهاب و ویروسی بارهای همراه با بهتر سطح اکسیژن در خون است.

داروسازان و مقامات چینی در حال مسابقه به منظور توسعه یک درمان برای سرایت است که تا کنون به کشته شدن بیش از 1300 نفر آلوده بیش از 63,000 است و هیچ درمان تایید شده یا واکسن. چین نیز به راه انداخته سراسیمگی از آزمایشات بالینی — به عنوان بسیاری از 77 ثبت شده است — در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری است که تهدید آن رشد اقتصادی است.

اعلام این خبر موجب تظاهرات در سهام از خون محصول سازندگان در روز جمعه. پکن Tiantan بیولوژیکی محصولات شرکت شانگهای RAAS خون محصولات شرکت. و Hualan مهندسی زیستی, Inc. شروع به پریدن کرد به معاملات روزانه حد 10 درصد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط بلومبرگ.

‘تولید آنتی بادی’

“بیمارانی که بهبود از رمان coronavirus پنومونی را تولید آنتی بادی است که می تواند کشتن و حذف ویروس” این شرکت در بیانیه ای گفت: با استناد به ناشناس کارشناسان. “در صورت عدم وجود واکسن و به طور خاص در مواد مخدر با استفاده از این پلاسما است موثر ترین راه برای درمان عفونت و می تواند به طور قابل توجهی کاهش مرگ و میر.”

چین ملی بیوتکنولوژی نیز نامیده می شود در افرادی که بهبود از بیماری به خود را اهدا پلاسما در بیانیه ای جداگانه.

ملی چین کمیسیون بهداشت ذکر شده است پلاسما در میان اقدامات درمانی برای بیماران بدحال در آخرین تداوی.

انسان بالینی نیز در جریان چندین مواد مخدر مانند Gilead Sciences, Inc.’s تجربی درمانی remdesivir و AbbVie Inc.’s anti-HIV قرص Kaletra. دیگر داروهای ضد ویروسی و همچنین چینی سنتی داروهای گیاهی نیز تحت مطالعه خود را برای ویروس-مبارزه بالقوه است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>